Keystone logo
Alexander College - Cyprus

Alexander College - Cyprus

Alexander College - Cyprus

Úvod

Alexander College má dlouholetou historii excelence v oblasti vzdělávání a to je vděčno za naše zavedená spojení ve Velké Británii a spolupráci s akreditovanými britskými univerzitami a zadavateli. V průběhu let jsme navázali řadu úzkých vazeb a kromě našich vlastních uznávaných programů v současné době nabízíme britské vysokoškolské a postgraduální tituly ve spolupráci s Canterbury Christ Church University (CCCU).

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

Fox / Pexels

Rozhodování o studiu na úrovni není snadná volba; vyžaduje úspěch na vysoké úrovni a odhodlání. V Alexanderovi to chápeme a snažíme se, aby byl váš čas s námi příjemným, obohacujícím a hodnotným zážitkem.

Podporujeme zdvořilost, ohleduplnost a týmovou práci, vážíme si akademické svobody, usilujeme o rovnost příležitostí a poskytujeme studentům specifické potřeby. Vážíme si zapojení studentů do rozhodování na všech úrovních studia a podporujeme a vedeme studenty, aby co nejlépe využili nabízených vzdělávacích příležitostí a společně pracovali na zlepšení kvality životního prostředí.

Naši zkušení lektoři, akademičtí odborníci a profesionální podpůrný personál se zavázali poskytnout vám vzdělávací zkušenost, která posílí vaši nezávislost, buduje vaše přenositelné dovednosti a rozvíjí vaše kritické myšlení. Prostřednictvím inovativních metod učení budete vyzváni, abyste posílili svou schopnost pracovat a učili se samostatně, abyste své znalosti předmětu mohli uvést do praxe. Buro Millennial / Pexels

127373_pexels-photo-1438072.jpeg

Existují určité vlastnosti, které sdílejí všichni na Alexander College. Naši absolventi jsou akademicky smýšlející, výzkumně kvalifikovaní, informovaní o praxi, inovativní, etičtí a globálně informovaní. Jsou ambiciózní, motivovaní a připravení k práci a / nebo k dalšímu studiu. To jsou jen některé z charakteristických rysů, díky nimž jsou naši absolventi jasnou volbou pro zaměstnání.

Vysokoškolské vzdělání a vysokoškolské vzdělání může proměnit váš život a po cestě vám poskytne příležitost podstoupit rizika, vyzvat sebe sama, rozvinout nezávislé myšlení, dosáhnout vašich ambicí a budovat přátelství, které bude trvat celý život.

Doufáme, že se vám brzy ozve! Fauxels / Pexels

126794_pexels-photo-3184291.jpeg

Místa

  • Larnaca

    2 Artas Street, Aradippou, 7102, Larnaca

    Otázky