Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 2 Vysokoškolský titul Programy v Lidská práva 2023

2 Vysokoškolský titul Programy v Lidská práva 2023

Přehled

Diplom může trvat od jednoho do dvou let. Většina programů je navržena tak, aby poskytovala jednotlivcům znalosti potřebné pro konkrétní pracovní oblast. Diplomové programy jsou obvykle hlouběji než certifikáty, ale mají tendenci být bližší k certifikátu než k diplomu.

Co je diplom v oblasti lidských práv? Jedná se o studium na úrovni absolventů, které obvykle nabízí studentům příležitost prozkoumat širokou škálu teorií, postupů, institucí a nástrojů v oblasti lidských práv. Toto vzdělávání je relevantní jak pro právníky působící v oblasti lidských práv, tak pro ne-právníky, kteří pracují s organizacemi zaměřenými na lidská práva. Studenti se mohou setkat s kurzy, jako jsou hospodářská a sociální práva, srovnávací zákon o lidských právech, lidská práva a terorismus, lidská práva v práci a mezinárodní právo uprchlíků.

Mnoho studentů získává dovednosti v psaní, nezávislém výzkumu a řízení času. Psací schopnosti mohou člověku pomoci komunikovat lépe prostřednictvím e-mailů a textů. Časové řízení je schopnost, která je prospěšná pro většinu jednotlivců profesionálně a osobně. Schopnost najít odpovědi prostřednictvím self-motivovaného výzkumu je neocenitelnou dovedností pro mnoho zaměstnavatelů.

Vzhledem k tomu, že požadavky na diplom se mohou lišit v závislosti na programu univerzity, náklady spojené se mohou lišit také. Doporučuje se, abyste před zapsáním důkladně prozkoumali jakýkoli program. Úřad pro vstup do školy může nabídnout údaje o cenách.

Diplom v oblasti lidských práv zpravidla vybavuje studenty znalostmi a schopnostmi pracovat na mnoha pracovních pozicích v oblasti lidských práv. Pokud mají absolventi již titul JD, mohou využít tuto další studii, aby získali práci jako právník v oblasti lidských práv. Studenti mohou také najít pozice jako analytik politiky, odborník na sociální odpovědnost v oblasti podnikání, spisovatel grantu, výzkumný analytik nebo důstojník lidských zdrojů.

Některé diplomové programy mohou být dostupné v online formátu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Vysokoškolský titul
  • Právo
  • Lidská práva
  • Lidská práva
Studijní obory
  • Právo (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory