Keystone logo
Najděte své právo PhD

Najděte si doktorské studium práva

Co chcete studovat?
Kde chcete studovat?

PhD programy PhD v oboru práva zahrnuje výzkum a akademický přístup ke studiu práva. Doktorát z práva nelze zaměňovat s Juris Doctor, což jeprofesionální titul připravující studenty na praxi. Pro program PhD Lawje k dispozici široká škála výzkumných oblastí, včetně mezinárodního práva, srovnávacího práva, práva lidských práv, námořního práva, mezinárodního práva životního prostředí a dalších. Prostřednictvím kurzu, výuka, a výzkum, kandidáti na titul PhD Law dokončí disertační práci, která bude udělena titul. Rozmanitost různých PhD v právu může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat tím, že se podíváte na nejpopulárnější PhD v právu uvedené níže.

Nejlepší doktorské programy

PhD v Právnické programy jsou nabízeny v řadě různých oborů. Podívejte se na některé z nejpopulárnějších PhD v Právnických programech níže!

Nejlepší PhD země

PhD v právnických programech jsou k dispozici na univerzitách po celém světě. Využijte doktorát v právu na jednom z těchto nejoblíbenějších míst!

Top PhD Města

Existuje mnoho populárních programů PhD v právu, které nabízejí některé z nejvyšších univerzit ve městech uvedených níže!