Keystone logo
Najděte své právo PhD

Najděte své právo PhD

Co chceš studovat
Kde chceš studovat

PhD v právních programech

PhD programy Doktorandské studium práva zahrnuje výzkum a akademický přístup ke studiu práva. Doktorát v oboru práva nelze zaměňovat s doktorem práv, což je odborný titul připravující studenty k praxi. Pro doktorský program práva je k dispozici široká škála oblastí výzkumu, včetně mezinárodního práva, srovnávacího práva, práva lidských práv, námořního práva, mezinárodního práva životního prostředí a dalších. Prostřednictvím kurzů, výuky a výzkumu kandidáti na titul PhD Law dokončí disertační práci, aby získali titul. Rozmanitost různých doktorandů v oboru práva může být ohromující - nenechte se tím zastavit! Začněte hledat tím, že se podíváte na nejoblíbenější doktorát v oboru práva uvedený níže.

Nejlepší doktorandské programy

Programy PhD v právu jsou nabízeny v řadě různých oborů. Podívejte se na některé z nejpopulárnějších programů PhD v právu níže!

Nejlepší země PhD

Programy PhD v právu jsou dostupné na univerzitách po celém světě. Udělejte si doktorát v oboru práva na jednom z těchto nejoblíbenějších míst!

Nejlepší města PhD

Existuje mnoho populárních doktorských programů v oboru práva, které nabízejí některé z nejvýše hodnocených univerzit ve městech uvedených níže!