Keystone logo
Právnická fakulta

Najděte si právnický program

Co chcete studovat?
Kde chcete studovat?

LLM, nebo Master of Laws, je titul udělený těm, kteří již mají profesní právnický titul, kteří dokončili pokročilé vzdělání a výzkum v určité oblasti práva. Právníci se mohou rozhodnout pokračovat v programech LLM, aby získali odborné znalosti v konkrétním sektoru, pro kariérní postup, a vybudovat profesionální síť.

Některé příklady programů LLM jsou v právních odvětvích, jako jsou informační technologie, daňové právo, finanční služby, mezinárodní právo, právo životního prostředí a obchodní právo. Některé univerzity také umožňují studentům rozvíjet vlastní specializované programy LLM specifické pro jejich profesní zájmy. Programy LLM obecně trvá minimálně jeden rok k dokončení a zatímco některé programy se skládají především z výzkumu, jiné také vyžadují práci v kurzu. Od studentů programů LLM lze očekávat, že dokončí diplomovou práci, která získá titul.

Rozmanitost různých programů LLM může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat tím, že se podíváte na nejoblíbenější programy LLM uvedené níže.

Nově přidané programy