Keystone logo
Právnická fakulta

Najděte své programy Master of Law (LLM)

Co studovat
Kde studovat

Magisterský titul (LLM)

LLM , nebo Master of Laws , je titul udělovaný těm, kteří již mají profesionální právnický titul, kteří dokončili pokročilé vzdělání a výzkum v určité oblasti práva. Právníci se mohou rozhodnout pro programy LLM, aby získali odborné znalosti v konkrétním sektoru, pro kariérní postup a vybudovali profesionální síť.

Některé příklady programů LLM jsou v právních odvětvích, jako jsou informační technologie, daňové právo, finanční služby, mezinárodní právo, právo životního prostředí a obchodní právo. Některé univerzity také umožňují studentům rozvíjet své vlastní specializované programy LLM specifické pro jejich profesní zájmy. Dokončení programů LLM obecně trvá minimálně jeden rok a zatímco některé programy se skládají především z výzkumu, jiné také vyžadují práci v kurzu. Od studentů LLM programů lze očekávat, že dokončí diplomovou práci, která bude udělena titulu.

Rozmanitost různých programů LLM může být ohromující - nenechte se tím zastavit! Začněte hledání tím, že se podíváte na nejoblíbenější programy LLM uvedené níže.