Keystone logo
Najděte si osvědčení o právu

Najděte své osvědčení o právu

Co studovat
Kde studovat

Osvědčení o právu nebo osvědčení o právnických studiích jsou certifikací na úrovni absolventa, která zprostředkovává odborné znalosti ve vybraném předmětu nebo oboru. Právní certifikáty jsou navrženy tak, aby studentům zlepšily porozumění teorii práva a rámci právních systémů. Právnické certifikáty nejčastěji nabízí a uděluje právnická fakulta univerzity.

Studenti se mohou rozhodnout pro dokončení právního osvědčení z několika důvodů. Pro studenty prvního ročníku práv mohou být právnické certifikáty způsobem, jak přizpůsobit právní program konkrétním akademickým zájmům nebo kariérním cílům. Právnické certifikáty mohou také poskytnout přístup k vyšším úrovním právního vzdělání, jako je LLM. Někteří zaměstnavatelé se mohou příznivě dívat na právní certifikáty jako na ujištění o odbornosti kandidáta a jeho závazku v oblasti práva. Ve většině případů přijetí do programu právního osvědčení vyžaduje, aby student byl studentem práv; některé certifikáty jsou však mezioborové a mohou je absolvovat studenti jiných předmětů, jako je obchod nebo medicína.

Potenciální právníci si mohou přát dokončit právní osvědčení, aby si zvýšili kvalifikaci a zlepšili své šance na práci ve vybraném oboru. Právnické certifikáty lze také použít k výkonu kariéry právního poradce, právního poradce nebo vedoucího právního oddělení v korporaci nebo podniku.

Pokud jste studentem prvního ročníku práv, můžete zvážit osvědčení o právu. Certifikáty lze dokončit prostřednictvím programu, se kterým budete imatrikulovat, nebo prostřednictvím samostatné instituce. Některé univerzity a právnické fakulty nabízejí právní certifikáty online nebo prostřednictvím programů dálkového studia. Pokud uvažujete o právnickém osvědčení bez právnického vzdělání, je důležité zajistit, abyste měli potřebné předpoklady a kvalifikaci.

Nově přidané programy