Keystone logo
Spojené státy americké

Nejlepší univerzity pro Zákon Programy v Spojené státy americké 2023

Počet institucí: 4027
  • Arlington County, Spojené státy americké

  Marymount je komplexní katolická univerzita, vedeni tradicemi náboženského Nejsvětějšího srdce Panny Marie, který klade důraz na intelektuální zvědavost, služba ostatním, a globální perspektiva. Vzdělávání Marymount je zakotveno ve svobodných uměních, podporuje přípravu na kariéru, a poskytuje příležitosti pro osobní a profesní růst. Učící se komunita zaměřená na studenty, která si cení rozmanitosti a zaměřuje se na vzdělávání celého člověka, Marymount vede intelektuální, etický, a duchovní vývoj každého jednotlivce.

  • Mequon, Spojené státy americké
  • Ann Arbor, Spojené státy americké

  Společnost byla založena v roce 1881 a hlavní kampus Concordia University Wisconsin se nachází na 200 akrech krásného pobřeží Michiganského jezera v Mequonu ve Wisconsinu. Univerzita je domovem více než 7,000 vysokoškoláků a postgraduálních studentů z celého světa. Univerzita nabízí více než 90 vysokoškolské obory, 50+ absolvent/magisterské studijní programy, a šest doktorských titulů ve fyzikální terapii, pracovní terapie, lékárna, ošetřovatelská praxe, vzdělávání, a nedávno zahájený doktorát Business Administration.

  • Boston, Spojené státy americké

  Již více než 100 let klade Simmons potřeby našich studentů na první místo. Prostřednictvím vzdělávání, které kombinuje intelektuální vedení s profesionální přípravou, pomáháme studentům vést smysluplný život a budovat úspěšnou kariéru pro 21. století.

  • Washington, Spojené státy americké

  James Clark School of Engineering na University of Maryland slouží jako katalyzátor pro vysoce kvalitní výzkum, inovace, a učení, splňuje slib, že všichni absolventi odejdou připraveni ovlivnit velké výzvy 21. století. Nachází se jen pár kilometrů od Washingtonu, DC, Clark School je ve středu souhvězdí high-tech společností a federálních laboratoří, nabízí studentům a fakulty přístup k jedinečným příležitostem profesionálního postupu s průmyslovými a vládními partnery.

  • Richmond, Spojené státy americké

  Ať už vaše kariérní cíle zahrnují zapojení do neziskových organizací, vysokoškolské vzdělání, K-12, nebo vládní subjekty, akademické programy VCU School of Education posouvají učení na novou úroveň. Jako 16. nejlepší veřejná postgraduální vzdělávací škola a 10. nejlepší online mistr ve vzdělávání na základě amerických zpráv a světové zprávy (2023) děláme věci jinak.

  • New York, Spojené státy americké

  Pace University je soukromá instituce s kampusy umístěnými v New Yorku a Westchester County. S různorodým studentským sborem a závazkem poskytovat studentům komplexní vzdělání nabízí Pace University více než 100 programů v celé řadě oborů, včetně podnikání, práva, vzdělávání, zdravotních věd a umění. Kromě svých akademických nabídek, Pace University se také může pochlubit prosperujícím životem kampusu, s mnoha kluby, organizace, a atletické týmy. Se zaměřením na zážitkové učení a přípravu studentů na úspěšnou kariéru, Pace se věnuje poskytování svých studentů potřebné nástroje a zdroje k dosažení jejich cílů.

  • Port Angeles, Spojené státy americké

  Na Peninsula College, naše jedinečné prostředí vás povzbuzuje k prozkoumání nových možností. Vysoká škola je inovativní a zaměřená na studenty s vynikající fakultou a malými třídami. Naše vzdělávací zařízení mají nápadnou architekturu a učebny s pokročilou výukovou technologií a vybavením. Nabízíme mezinárodní vzdělávací zkušenosti a aktivně se podílíme na naší místní komunitě. A co víc, poskytujeme mnoho mimoškolních příležitostí: mistrovské atletické týmy, studentské kluby a aktivity, a řadu kulturních a výtvarných uměleckých akcí po celý rok.

  • Cambridge, Spojené státy americké

  Více než 3000+ kurzů

  • Daytona Beach, Spojené státy americké

  Zeptejte se kteréhokoli z našich studentů, proč si vybrali Daytona State College, a řeknou vám o našich nejlépe hodnocených programech a titulech, kvalitní fakulta a zaměstnanci, kteří se starají, bohatá akademická podpora, hladký přechod na univerzity, náš 12 vynikající bakalářské studijní programy, stejně jako zábavné aktivity na akademické půdě.

  • Chicago, Spojené státy americké

  University of Chicago Booth School of Business je druhou nejstarší obchodní školou ve Spojených státech a první, která učí vedoucí pracovníky. Jako intelektuální cíl, Chicago Booth přitahuje vědce a studenty z celého světa do svých areálů v Chicagu, Londýn, a Hongkong. Programy výkonného vzdělávání Chicago Booth poskytují prvotřídní osobně, živě online, a online vzdělávání pro globální lídry napříč tématy včetně financí, vedení lidí, strategie, inovace, a řízení. Programy vyučují renomovaní odborníci na fakultu MBA a průmysl společnosti Booth, a začlenit školní výzkum Nobelovy ceny. Boothovy programy přinášejí transformační zkušenosti pro vůdce a jejich organizace. Ve stánku, naučíte se, co si myslet, ale jak myslet - objevíte se s trvalými rámci a smýšlením, které vám pomohou prospívat po celou vaši kariéru. A dokončením programu Executive Education se připojíte k síti Booth Executive Education, která zastupuje více než 27 000 vedoucích pracovníků ve 130 zemích.

  • Columbus, Spojené státy americké

  Program LLM na Ohio State Moritz College of Law je určen pro zahraniční absolventy práva a právníky k rozvoji právnické vzdělání a kariérní vyhlídky na jedné z nejlepších veřejných právnických škol v USA Moritz College of Law je zařazen #1 v Ohiu a nejlepší 30. právnická škola v USA Právnická škola je také vysoce hodnocena v „speciálních“ programech amerického News& World Report: Alternativní řešení sporů- #1; Trestní právo- #12; Smlouvy/Obchodní právo- #27; Ústavní právo - #21.

  • Washington, Spojené státy americké

  Americká univerzita využívá sílu a účel stipendia, učení se, a komunita ovlivní náš měnící se svět. Od udržitelnosti přes sociální spravedlnost až po vědy, Fakulta AU, studenti, personál, a absolventi jsou tvůrci změn. Americká univerzita byla založena v roce 1893 a je významnou soukromou institucí nacházející se v hlavním městě státu Washington, DC. S konkurenčně silným interdisciplinárním zaměřením, akademickými programy založenými na politikách a působivých studentských aktivistů a absolventů nabízí AU více než 135 magisterských studijních programů ze sedmi škol. Univerzita dostatečně malá na to, abyste se cítili viděni a dostatečně velká, aby přilákala historické osobnosti do kampusu, aby zapojila naši komunitu do důležitých otázek. Americká univerzita je známá přípravou generací vědců, kteří se stávají národními a mezinárodními veřejnými vůdci a agenty změny v celé naší globální komunitě.

  • Mesa, Spojené státy americké

  Jaké jsou vaše budoucí sny a cíle? Ať už máte zájem o studium angličtiny, získání přidruženého titulu, nebo přechod na čtyřletou univerzitu, naše #1 priorita vám pomůže uspět! Uznávaná jako jedna z nejlepších 150 komunitních vysokých škol ve Spojených státech, Mesa Community College je příjemná, globální komunita, která přitahuje studenty z téměř 60 zemí po celém světě!

  • Orlando, Spojené státy americké

  University of Central Florida (UCF) College of Business vede náboj do nové generace podnikání a vzdělávání. Založena v roce 1968, UCF College of Business nabízí tituly na bakalářské, magisterské, doktorské a výkonné úrovni, z nichž všechny jsou akreditovány asociací Advance Collegiate Schools of Business International (AACSB) a Jižní asociace vysokých škol a škol (SACS).

  • Utica, Spojené státy americké
  • Albany, Spojené státy americké

  Polytechnický institut State University of New York (SUNY Poly) nabízí špičkové, cenově dostupné akademické programy, které jsou plně online. Rozšiřující se katalog online studijních programů společnosti SUNY Poly je navržen s ohledem na flexibilitu, aby studenti mohli navštěvovat hodiny kdekoli a kdykoli to dává smysl jejich rozvrhu. Nabízíme mnoho online programů s vysokou poptávkou, včetně MBA, účetnictví, kybernetické bezpečnosti, analýzy dat, zdravotnické informatiky, technologie informačního designu a dalších. Společnost SUNY Poly, známá svou inovativní kariérní přípravou, se neustále umisťuje na předních místech v kategoriích Regional Universities North každoročního žebříčku US News & World Report. Studenti SUNY Poly mají nejen přístup ke vzdělání na světové úrovni, ale také kurzy jsou pro ně dostupné za dostupnou cenu, včetně zvýhodněné sazby mimo stát pro mnoho studentů, kteří jsou zapsáni do našich online programů.