Keystone logo
Spojené státy americké

Studie Zákon v Spojené státy americké 2024

Studovat v Spojené státy americké

Právnických fakult v amerických státech Most USA požadovat, aby žadatelé držet Juris Doctor (JD) titul z akreditované právnické fakulty. Tento tříletý kurz studie navazuje na ukončení čtyřletého bakalářského studia v každém předmětu. Tento systém výrazně odlišuje od mnoha jiných zemí, kde studenti okamžitě vstoupí právnickou školu po absolvování střední školy; považován za profesionální akademické pole, JD je rovna absolventské hodnosti. Zatímco méně časté, některé školy nabízejí celoroční Master of práva (LLM), která nabízí příležitosti pro specializaci, stejně jako prestižní akademický doktorát práva doktor právní vědy (SJD). Předtím, než umožňuje vykonávat advokacii, většina studentů jsou vyžadovány stavu, v jakém praxe složit advokátní zkoušky a prokázat standardy charakteru. Vzhledem k tomu, stavy spravovat bar, může to být užitečné studovat právnickou školu v regionu, kde máte v plánu do praxe.Zákon o vysokých školách v USA v souladu s American Bar Association (ABA), existuje celkem 202 ABA-schválené právnické fakulty v USA prvním roce Juris Doctor obvykle se zaměřuje na základní témata práva, zatímco druhá roky mohou být přizpůsobit tak, aby vyhovovaly studentské zájmy. Zatímco mnoho právníků neformálně se specializují, neexistuje právní rozdíl mezi typy praxe. Jedním znakem práva školního vzdělávání v USA je použití Socratic metoda, jejíž studenti jsou přímo vyzval, aby odpověděl na otázky, místo základních přednášek. Výuka se liší v závislosti na škole se zúčastnit, s průměrnou soukromé škole školné v celkové výši více než 40.000 dolar podle US News and World Report. Opět, poplatky se mohou lišit od jedné instituce do druhé. Plán podle standardních akademického roku v USA v oblasti vysokého školství od září do května. I když dostat se do právnické školy v USAje silně konkurenční, zahraniční studenti jsou stále žádanější. Práce v právu jsou obecně považovány za tak lukrativní a obohacující. Kromě toho, výzkum ukazuje, že advokát zaměstnání v posledních deseti letech překonala většinu ostatních povolání. Velký počet absolventů práva rozhodnout, že nebudou pracovat jako právníci, místo toho hledat kariéru v podnikání, vlády a jiných odvětvích.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  944
 • Podíl na inženýrských sítích

  65
 • Internetové předplatné

  65
 • Místní doprava

  64

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  9
 • Lístek do kina

  12
 • Pinta místního piva

  5

O Spojené státy americké

Spojené státy americké se nachází na severní polokouli v Severní Americe, jižně od Kanady a severně od hranic s Mexikem. Skládá se z 50 států: 48 sousedících států a také Aljašky a Havajských ostrovů. Společnost v USA je stejně rozmanitý jako země sama. Neexistuje žádný kastovní systém, i když někteří by mohli argumentovat, že bod, s ohledem na současnou ekonomiku. Existuje mnoho podnikatelé a bohatí jednotlivci, kteří z vlastní štěstí, a tam jsou tovární dělníci dělat minimální mzdu. USA je velká země s mnoha svobod pro ty, kteří se rozhodnou, že své místo ke studiu či k životu. Studium v ​​USA nabízí mnoho zajímavých příležitostí. Vysoko na seznamu amerického 's atributy je jeho mimořádná systém vzdělávání vyšší, což je velmi vyhledávaným místem pro zahraniční studenty, včetně těch, kteří hledají právnických fakult dělá, US Legal System USAprávní systém obsahuje propojený systém brzd a protivah, představovat soudní, správní a vládní orgány. Společně tyto subjekty spravovat a prosazovat zákony v zemi přes federální, státní a místní úrovni. Americká ústava propůjčuje zvláštní pravomoci při svém federální vlády, která má jurisdikci některých případech - jako jsou ty, které zahrnují federální zákony, zahraniční vlády a konflikty mezi státy. Kromě toho, každý stát má své vlastní řídí subjekty. Každá strana má právo na proces před porotou složenou z 12 občanů, kteří vyhodnocují důkazy a dospět k verdiktu. Většina právních případů v USA jsou řešeny před dosažením soud prostřednictvím právního pohybu nebo vypořádání před dosažením soud. Právníci jsou nezbytnou součástí právního systému v USA a jsou odpovědné za obhajovat jménem svých klientů. Oni jsou licencovány od stavu, v jakém praxe.

Vízové požadavky

1) F vízum - Tento typ víza je určen pro zahraniční studenty, kteří mají v úmyslu absolvovat akademický titul na akreditované americké vysoké škole nebo univerzitě nebo studovat angličtinu na univerzitě nebo intenzivním institutu anglického jazyka. Existují tři typy víz F:

 • F-1 víza pro studenty prezenčního studia;
 • víza F-2 pro vyživované osoby držitelů víz F-1 (manžel/manželka a nesezdané děti mladší 21 let, včetně manželských párů stejného pohlaví);
 • Víza F-3 pro „pohraniční dojíždějící“ - mexické a kanadské studenty, kteří pobývají ve své zemi původu, zatímco navštěvují část- nebo prezenční škola v USA.

2) M vízum - Tento typ víza je určen pro zahraniční studenty, kteří se chtějí zapojit do neakademického nebo odborného studia nebo školení v instituci v USA. Existují tři typy víz M:

 • víza M-1 pro studenty zapojené do odborného nebo neakademického studia;
 • víza M-2 pro závislé osoby držitelů víz M-1;
 • Víza M-3 pro „pohraniční dojíždějící“ jako u víz F-3, ale pro odborné nebo neakademické studium.

3) J vízum - Tento typ víza je určen pro mezinárodní výměnné návštěvníky účastnící se programů v USA, které podporují kulturní výměnu. Všichni žadatelé musí splňovat kritéria způsobilosti daného programu a musí být sponzorováni soukromým sektorem nebo vládním programem. Držitelé víz J obvykle zůstávají v USA na krátkou dobu, možná jeden nebo dva semestry. Držitelé víz J-1 se budou muset vrátit do své domovské země po dobu nejméně dvou let na konci svého programu výměnných návštěvníků. Existují dva typy víz J:

 • Víza J-1 pro výměnné studenty na příslušném výměnném programu;
 • Víza J-2 pro závislé osoby držitelů víz J-1.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

F vízum; M vízum; J vízum

Cena a měna

USD 200

Musíte zaplatit poplatek SEVIS (US $200), který podporuje náklady na počítačový systém používaný k zaznamenání vašeho pobytu v USA. Přejděte na stránku https://fmjfee.com/index.html , abyste zaplatili poplatek a ujistěte se, že jste vytiskli kopii dokladu a přenesli ji na vízový pohovor. Poplatek za SEVIS musíte zaplatit nejméně tři dny před datem pohovoru o vízech.

Budete také muset zaplatit dalších 160 USD za poplatek za žádost o vízum ve vaší zemi na americkém velvyslanectví nebo konzulátu nebo v bance, kterou velvyslanectví určí.

Kdo může žádat o vízum?

Všichni zahraniční studenti přicházející studovat do USA musí požádat o vízum F, J Visa nebo M Visa.

Kde můžete žádost podat?

Online

Každé americké velvyslanectví má webovou stránku s pokyny, jak si domluvit schůzku na vízový pohovor, a další informace o procesu podávání žádostí o vízum.

webová stránka:http://www.usembassy.gov/

Jak provést aplikaci?

 1. Za prvé, vaše škola nebo univerzita vám zašle formulář potvrzující, že jste byli přijati v instituci autorizované americkou občanskou a naturalizační službou (USCIS) k zapsání studentů nepřistěhovalců
 2. Druhý, budete si muset domluvit schůzku na vízový pohovor a zaplatit některé požadované poplatky.
 3. Za třetí, Spojené státy používají nový formulář žádosti o nepřistěhovalecké vízum DS-160, který by měl být vyplněn online. Tento formulář nahrazuje všechny ostatní formy.
 4. Za čtvrté, připravte se na vízový pohovor. Je zásadní, abyste o vízum požádali s dostatečným předstihem, protože to vám poskytne čas navíc, pokud dojde ke zpoždění na velvyslanectví, nebo pokud se chcete odvolat proti rozhodnutí v případě zamítnutí. To, co nosíte, je důležité a obchodní oblečení je vhodné.

Dokumenty potřebné pro váš vízový pohovor mohou zahrnovat:

 • Cestovní pas platný po dobu nejméně šesti měsíců po době pobytu v USA. Možná budete muset přinést všechny své současné i staré pasy.
 • Podepsaný formulář SEVIS I-20 nebo DS-2019 (včetně jednotlivých formulářů pro manžela/děti)
 • Formulář DS-7002 (pouze pro žadatele o vízum J-1 Trainee a Intern)
 • Příjem poplatku SEVIS
 • Stránka s potvrzením aplikace DS-160 s čárovým kódem a identifikačním číslem aplikace
 • Potvrzení o zaplacení poplatku MRV
 • Tištěná kopie dopisu o jmenování vízového pohovoru
 • 1-2 fotografie ve formátu vysvětleném v požadavcích na fotografii.

Měli byste být také připraveni poskytnout následující dokumenty:

 • Přepisy a diplomy z předchozích institucí
 • Skóre ze standardizovaných testů požadovaných vzdělávací institucí, jako je TOEFL, LSAT, GRE, GMAT atd.
 • Finanční důkazy o tom, že vy nebo váš sponzor (tj. rodiče nebo vládní sponzor) máte dostatek finančních prostředků na pokrytí školného, cestovních a životních výdajů během vašeho pobytu v USA.

Můžete si také přinést samostatný písemný seznam všech vašich předchozích zaměstnavatelů a škol, které jste navštěvovali pro referenci.

Kdy byste měli podat žádost?

Žádost o americké studentské vízum může být dlouhý proces, nezapomeňte se tedy začít připravovat s dostatečným předstihem - nejméně tři až pět měsíců před zahájením kurzu. Studentská víza mohou být vydána až 120 dní před datem uvedením na formuláři I-20. Exchange Návštěvnická víza mohou být vydána kdykoliv před datem na DS-2019.

Doba zpracování

3 Months

Pracovní příležitosti

Víza F1 a J1 umožňují možnost zaměstnání v USA během vašeho pobytu, zatímco vízum M1 ne. Studenti s vízy F-1 mohou pracovat na akademické půdě 20 hodin týdně nebo méně. Studenti, kteří chtějí pracovat déle a mimo areál, musí získat předchozí souhlas od amerických občanských a imigračních služeb (USCIS). Držitelé víz J-2 mohou od USCIS požádat o pracovní povolení. Držitelé F-2 a M-víza nesmí pracovat a při hledání zaměstnání si musí zajistit odpovídající pracovní vízum.

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Nejčastějším důvodem zamítnutí žádosti studenta nebo výměnného návštěvníka je to, že osoba, která žádá o vízum, neprokázala vízovi úředníkovi, že se vrátí do své země, jakmile dokončí studium v USA. Pokud vám bude odepřeno vízum, může existovat něco, co můžete udělat pro zamítnutí odmítnutí, a můžete se proti rozhodnutí odvolat. Ve většině případů budete muset poskytnout další dokumentaci, která nebyla předložena s počáteční aplikací.