Keystone logo
Spojené království

Studie Zákon v Spojené království 2024

Studovat v Spojené království

UK práva Studijní zákon titul ve Velké Británii je obvykle bakalářský titul a začíná s Bachelor of Laws (LLB) nebo diplom v oboru právo. Po dokončení, ti, kteří chtějí vykonávat advokacii, musí mít právní praxe Course. Poté následuje trénink na práci v advokátní kanceláři svého výběru. Vydělávat ve Velké Británii právnický titul Protože zákon míra je považována za bakalářský titul ve Velké Británii, má méně než předpoklady mírou práva v jiné zemi. Chcete-li zde studovat práva, jednoduše přihlásit do programu práva na univerzitě dle Vašeho výběru. Většina programů trvat tři až čtyři roky dokončit. Po dokončení, vstupu na trh práce může být konkurenceschopná. Akademický rok má tři termíny: podzimní termín, který běží od září do ledna jarní termín, který běží od ledna do dubna, a letním semestru, který běží od května do června, někdy se rozšiřuje do srpna.UK univerzity vítají zahraniční studenty do svých různých programů, včetně právních předpisů. Mnoho advokátních kanceláří jsou stále v jejich mezinárodním zaměřením, a studovat ve Velké Británii nabízí pracovní možnosti pro zájemce o pokračování kariéry v právu. Ti, kteří jsou schopni najít práci studijní programy v prestižních britských advokátních kanceláří a získat plný název práva ve Velké Británii si přenese do advokátní praxe v jiných zemích jednoduché, poskytují tyto země také cvičit common law. Titul z prestižní univerzity s mezinárodním ohlasem je velký krok k získání práce po ukončení studia.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  628
 • Podíl na inženýrských sítích

  83
 • Internetové předplatné

  35
 • Místní doprava

  79

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  8
 • Lístek do kina

  12
 • Pinta místního piva

  5

O Spojené království

Mnoho lidí si plete Spojené království s Velkou Británií, ale ve skutečnosti nejsou totéž. Spojené království je jednotná skupina čtyř zemí: Anglie, Skotska, Walesu a Severního Irska. Tyto čtyři země mají skupinu ostrovů severozápadně od kontinentální Evropy a jsou spojeny s jednou vládou s jedním monarchou. Velká Británie se skládá pouze Anglie, Skotsko a Wales. Zatímco Spojené království má čtyři různé země, z nichž každý má svou vlastní kulturu a různé dialekty, tam je důvod, že mnoho lidí si plete ve Velké Británii s Anglií. Po celá staletí, Anglie byla dominantní národ, se panovník často nazývána "královna Anglie. " Když lidé myslí o Velké Británii, obraz monarchy je často první, co si myslí o. Králové, královny, princové a princezny v Anglii se staly mezinárodními celebritami. Spojené království je také známý pro jiné kulturní ikony, jako je David Beckham, Dr. Who a The Beatles.Pokud jste navštívil Velkou Británii, by se chcete najíst na dekadentní Cadbury čokoládu po tradičním jídle fish and chips, mytí to všechno dolů se sklenkou Guinness černého piva. Lidé z Velké Británie jsou známy jako vedoucí v oblasti umění, stejně jako věda a technologie. Spojené království je místo, kde se módní trendy často začínají a rodí se herci či hudebníci. Londýn, uprostřed toho všeho, je často nazýván "kulturní velmocí. " Právní systém ve Velké Británii Společný právní systém vznikl ve Velké Británii, a je používán v Anglii, Walesu a Severního Irska. Přestože Skotsko je součástí Velké Británie, používá pluralitní systém, který je založen na principech občanského práva ve směsi s některými společných zásad práva. Smlouva o EU, které přistoupily k těmto nezávislých zemí do Spojeného království za předpokladu nezávislých právních systémů pro každou zemi. Ti, kdo studovat práva v Británii obvykle studovat v Anglii, takže common law je pole výběru.

Vízové požadavky

Studentské vízum úrovně 4 (Všeobecné) bylo nahrazeno tzv. „Studentskou cestou“. Studentská cesta je nové britské studentské vízum, které bude k dispozici také státním příslušníkům EHP, kteří před brexitem nepotřebovali vízum ke studiu ve Velké Británii.

Studentská cesta (věky 18+)

Dětská studentská cesta (ve věku 4 - 17 let, která nahradila dětské studentské vízum Tier 4)

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Studentská trasa

Cena a měna

GBP 348

Aktuální poplatky za studentská víza ve Velké Británii jsou:

 • 348 GBP, pokud se ucházíte ze zemí mimo Spojené království.
 • 475 GBP, pokud žádáte o prodloužení nebo přepnutí na studentské vízum zevnitř Velké Británie.

Kdo může žádat o vízum?

Každý, kdo vstupuje do země za účelem studia, musí požádat o studentské vízum, pokud vstoupí po 1. lednu 2021. To zahrnuje státní příslušníky EU/EHP, kteří dříve nepotřebovali vízum ke vstupu do Spojeného království pro studium. Budete muset dosáhnout 70 bodů v systému založeném na bodech, který měří, zda splňujete požadavky na studium ve Velké Británii. To zahrnuje:

 • Byli jste přijati do schválené instituce?
 • Máte finanční prostředky na financování svého pobytu ve Velké Británii?
 • Znalost angličtiny?
 • Splňuje váš kurz požadavky na kurz?

Ti, kteří absolvují britskou vzdělávací instituci do léta 2021 a po něm, budou moci požádat o postgraduální vízum, což jim umožní pracovat/hledat práci ve Velké Británii až 2 roky.

Kde můžete žádost podat?

Centrum žádostí o vízum ve Velké Británii/Online

O

britské studentské vízum můžete požádat v britském středisku pro podávání žádostí o vízum ve vaší domovské zemi. Seznam britských středisek pro podávání žádostí o víza po celém světě najdete zde: https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre.

Můžete také požádat o britské studentské vízum online prostřednictvím webových stránek UK Home Office Visas and Immigration Service. Můžete začít zde: https://apply-to-visit-or-stay-in-the-uk.homeoffice.gov.uk/sort/country-nationality?p=student_out_uk

webová stránka:https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre

Jak provést aplikaci?

Chcete-li získat britské studentské vízum, nejprve budete muset být přijati na kurz. U většiny kurzů budete také muset prokázat, že rozumíte angličtině na požadovanou úroveň.

Proces žádosti o studentské vízum ve Velké Británii se mírně liší v závislosti na typu britského studentského víza, o které žádáte.

Pro vaši žádost o britské studentské vízum, budete muset poskytnout následující:

 • cestovní pas nebo cestovní průkaz
 • důkaz, že můžete pokrýt svůj kurz a životní náklady
 • doklad o souhlasu rodičů nebo zákonných zástupců, pokud jste mladší 18 let
 • doklad o přijetí do kurzu
 • doklad o zaplacení příplatku za zdravotní péči

V závislosti na zemi původu možná budete muset podat test na tuberkulózu.

Když přijedete do Velké Británie, možná budete muset zaregistrovat své britské studentské vízum u policie. Měli byste obdržet informace o tom, zda se potřebujete zaregistrovat ve své britské studentské vízové nálepce nebo dopise od britské ministerstva vnitra. Budete také muset požádat o biometrické povolení k pobytu, pokud pobýváte ve Velké Británii déle než 6 měsíce.

Kdy byste měli podat žádost?

O

studentské vízum můžete požádat až 6 měsíce před zahájením kurzů. Doba zpracování studentských víz ve Velké Británii se liší podle toho, odkud se ucházíte, ale obecně obdržíte rozhodnutí uvnitř 3 týdny, pokud žádáte ze zemí mimo Spojené království, a uvnitř 8 týdny, pokud se ucházíte ve Velké Británii.

Délka všeobecného studentského víza závisí na délce vašeho kurzu a můžete požádat o jeho prodloužení, pokud si přejete zůstat ve Velké Británii pracovat nebo pokračovat v dalším studiu. Dětské studentské vízum je platné po dobu trvání kurzu, maximálně 6 let, a lze jej prodloužit. Délka krátkodobého studentského víza nesmí překročit délku vašeho kurzu a nelze ji prodloužit.

Doba zpracování

3 Weeks

Pracovní příležitosti

Zahraniční studenti mohou za určitých podmínek pracovat se studiem ve Velké Británii. Typ práce, kterou můžete udělat, bude záviset na tom, co studujete a zda budete pracovat během školního semestru nebo během přestávek.

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Hlavní důvody pro odmítnutí studentských víz jsou:

 1. Chybějící nebo nesprávné dokumenty;
 2. Nesplnění finančních požadavků;
 3. Nesprávný formát dokumentu.