Keystone logo
Spojené království

Studie Zákon v Spojené království 2023

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  621
 • Podíl na inženýrských sítích

  68
 • Internetové předplatné

  35
 • Místní doprava

  76

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  7
 • Lístek do kina

  12
 • Pinta místního piva

  5

O Spojené království

Mnoho lidí si plete Spojené království s Velkou Británií, ale ve skutečnosti nejsou totéž. Spojené království je jednotná skupina čtyř zemí: Anglie, Skotska, Walesu a Severního Irska. Tyto čtyři země mají skupinu ostrovů severozápadně od kontinentální Evropy a jsou spojeny s jednou vládou s jedním monarchou. Velká Británie se skládá pouze Anglie, Skotsko a Wales. Zatímco Spojené království má čtyři různé země, z nichž každý má svou vlastní kulturu a různé dialekty, tam je důvod, že mnoho lidí si plete ve Velké Británii s Anglií. Po celá staletí, Anglie byla dominantní národ, se panovník často nazývána "královna Anglie. " Když lidé myslí o Velké Británii, obraz monarchy je často první, co si myslí o. Králové, královny, princové a princezny v Anglii se staly mezinárodními celebritami. Spojené království je také známý pro jiné kulturní ikony, jako je David Beckham, Dr. Who a The Beatles.Pokud jste navštívil Velkou Británii, by se chcete najíst na dekadentní Cadbury čokoládu po tradičním jídle fish and chips, mytí to všechno dolů se sklenkou Guinness černého piva. Lidé z Velké Británie jsou známy jako vedoucí v oblasti umění, stejně jako věda a technologie. Spojené království je místo, kde se módní trendy často začínají a rodí se herci či hudebníci. Londýn, uprostřed toho všeho, je často nazýván "kulturní velmocí. " Právní systém ve Velké Británii Společný právní systém vznikl ve Velké Británii, a je používán v Anglii, Walesu a Severního Irska. Přestože Skotsko je součástí Velké Británie, používá pluralitní systém, který je založen na principech občanského práva ve směsi s některými společných zásad práva. Smlouva o EU, které přistoupily k těmto nezávislých zemí do Spojeného království za předpokladu nezávislých právních systémů pro každou zemi. Ti, kdo studovat práva v Británii obvykle studovat v Anglii, takže common law je pole výběru.

Studovat v Spojené království

UK práva Studijní zákon titul ve Velké Británii je obvykle bakalářský titul a začíná s Bachelor of Laws (LLB) nebo diplom v oboru právo. Po dokončení, ti, kteří chtějí vykonávat advokacii, musí mít právní praxe Course. Poté následuje trénink na práci v advokátní kanceláři svého výběru. Vydělávat ve Velké Británii právnický titul Protože zákon míra je považována za bakalářský titul ve Velké Británii, má méně než předpoklady mírou práva v jiné zemi. Chcete-li zde studovat práva, jednoduše přihlásit do programu práva na univerzitě dle Vašeho výběru. Většina programů trvat tři až čtyři roky dokončit. Po dokončení, vstupu na trh práce může být konkurenceschopná. Akademický rok má tři termíny: podzimní termín, který běží od září do ledna jarní termín, který běží od ledna do dubna, a letním semestru, který běží od května do června, někdy se rozšiřuje do srpna.UK univerzity vítají zahraniční studenty do svých různých programů, včetně právních předpisů. Mnoho advokátních kanceláří jsou stále v jejich mezinárodním zaměřením, a studovat ve Velké Británii nabízí pracovní možnosti pro zájemce o pokračování kariéry v právu. Ti, kteří jsou schopni najít práci studijní programy v prestižních britských advokátních kanceláří a získat plný název práva ve Velké Británii si přenese do advokátní praxe v jiných zemích jednoduché, poskytují tyto země také cvičit common law. Titul z prestižní univerzity s mezinárodním ohlasem je velký krok k získání práce po ukončení studia.

Visa Requirements

Tier 4 (General) Student Visa has been replaced with the so-called “Student Route”. The Student Route is the UK’s new Student Visa, which will be available to EEA nationals as well, who, before Brexit, did not need a visa to study in the UK.

Student Route (ages 18+)

Child Student Route (ages 4 - 17, which has replaced the Tier 4 Child Student Visa)

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Student Route

Cena a měna

GBP 348

The current UK student visa fees are:

 • £348 if applying from outside the UK.
 • £475 if you apply to extend or switch to a Student Visa from inside the UK.

Kdo může žádat o vízum?

Anyone entering the country for studies must apply for a Student Visa if entering after January 1, 2021. This includes EU/EEA nationals who previously did not need a visa to enter the UK for their studies. You will need to reach 70 points on the Points Based System, which measures whether you meet the requirements to study in the UK. This includes:

 • Have you been accepted into an approved institution?
 • Do you have the financial resources to fund your stay in the UK?
 • Are you proficient in English?
 • Does your course meet the course requirements?

Those graduating from a British educational institution by and after Summer 2021 will be able to apply for the post-graduate visa, allowing them to work/look for work in the UK for up to 2 years.

Kde můžete žádost podat?

UK visa application centre / Online

You can apply for a UK student visa at the UK visa application centre in your home country. You can find a list of UK visa application centres worldwide here: https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre.

You can also apply for a UK student visa online through the UK Home Office Visas and Immigration Service website. You can start here: https://apply-to-visit-or-stay-in-the-uk.homeoffice.gov.uk/sort/country-nationality?p=student_out_uk

webová stránka:https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre

Jak provést aplikaci?

To obtain a UK student visa, you will first need to be accepted onto a course. For most courses, you will also need to prove that you understand English to the required level.

The UK student visa application process differs slightly depending on the type of UK student visa you are applying for.

For your UK student visa application, you will need to provide the following:

 • passport or travel ID
 • proof that you can cover your course and living costs
 • proof of parental or guardian consent if you are under 18
 • proof of acceptance onto your course
 • proof of payment of healthcare surcharge

Depending on your country of origin, you may also need to have a tuberculosis test.

When you arrive in the UK, you may need to register your UK student visa with the police. You should receive information about whether you need to register in your UK student visa sticker or letter from the UK Home Office. You will also need to apply for a Biometric residence permit if you are staying in the UK for longer than 6 months.

Kdy byste měli podat žádost?

You can apply for a Student Visa up to 6 months before your courses start. UK student visa processing times vary according to where you are applying from but generally you will receive a decision within 3 weeks if you are applying from outside the UK, and within 8 weeks if you are applying within the UK.

The General student visa length depends on the duration of your course and you can apply to extend it if you wish to stay in the UK to work or pursue further studies. The Child student visa is valid for the length of the course, up to a maximum of 6 years, and can be extended. The length of the short-term student visa cannot exceed the length of your course and cannot be extended.

Doba zpracování

3 Weeks

Pracovní příležitosti

International students are allowed to work with studying in the UK, under certain conditions. The type of work that you can do will depend on what you are studying and if you will be working during the school term, or during breaks.

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

The main reasons for student visa refusals are:

 1. Missing or incorrect documents;
 2. Failure to meet financial requirements;
 3. Incorrect document format.