Keystone logo
Thajsko

Nejlepší univerzity pro Zákon Programy v Thajsko 2023

Počet institucí: 58
  • MMIPRICISION, Thajsko

  School of Global Studies je nová a inovativní akademická iniciativa v rámci Thammasat University a průkopník v oblasti globálních zdravotních a sociálních inovací v Thajsku, jihovýchodní Asii a mimo ni s vynikajícími výsledky v oblasti výzkumu determinantů veřejného zdraví zaměřeného na studenty. výuka a akademické služby odpovídající potřebám komunity. Škola má jedinečnou pozici národního, regionálního a globálního kontaktního místa pro globální studia, lidskou bezpečnost a blahobyt se vztahy s akademickými a profesními komunitami.

  • Bangkok, Thajsko

  Chulalongkorn University , akademický klenot v srdci Bangkoku, je první a nejprestižnější thajská univerzita. Univerzita byla založena v roce 1917 králem Vajiravudhem na počest jeho otce, krále Chulalongkorna, a od svého vzniku byla proslulá svou akademickou dokonalostí. Dnes se rozrostla a zahrnuje 26 výukových jednotek (19 fakult, 3 školy, 3 vysoké školy, 1 institut) s přibližně 26 000 vysokoškolskými a 11 000 postgraduálními studenty a 3 000 členy fakulty.

  • Wismar, Německo
  • Bangkok, Thajsko
  • + 3 více

  WINGS - Wismar International Graduation Services - dceřiná společnost Wismar University (Německo) - nabízí programy na částečný úvazek a certifikované další vzdělávání pro profesionály. Studijní programy jsou nabízeny v oborech ekonomie, technologie a design, díky nimž můžete získat vysokoškolské vzdělání, např. Bakalářské, diplomové nebo magisterské. Společnost WINGS byla postavena na tomto základě a byla zřízena v roce 2004. Hlavním úkolem je rozvíjet, organizovat a prodávat na částečný úvazek a další vzdělávací programy v rámci akademických znalostí univerzity Wismar.

  • Manchester, Spojené království
  • Budapest, Maďarsko
  • + 62 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Pratu Chai Sub-district, Thajsko

  มหาวิทยาลัยราชภัฏพระนครศรีอยุธยา Pocházelo to ze Staroměstské učitelské školy, kterou král Chulalongkorn (Rama V) milostivě potěšil darováním částky 30 000 bahtů ministerstvu Dharmy na zřízení učitelské školy. Se konala v zadní části Chankasemského paláce dne 1. července 1905, poté se vyvinul do Učitelská škola Phra Nakhon Si Ayutthaya a Phra Nakhon Si Yuthaya Teacher College, v uvedeném pořadí, na

  • Khlong Nueng, Thajsko

  Valaya Alongkorn Rajabhat University pod královským patronátem založila Její královská výsost Somdetch Phra Raja Pituchha Chao Fa Valaya Alongkorn, Krom Luang, princezna z Phetchaburi. Jeho královská výsost princezna Valaya Alongkorn se velmi zajímala o vzdělávání mladých Thajek.

  • Khok Khian, Thajsko

  ve skříni Setkání 8. července 2003 v zásadě schválilo zřízení univerzit v provinciích Narathiwat a Nakhon Phanom. sloučením vzdělávacích institucí, které již v provincii existují za účelem společného využívání zdrojů pro maximální užitek Investice je co nejmenší. aniž by to odporovalo vzdělávací filozofii a poslání bývalé vzdělávací instituce

  • Tha Sut, Thajsko

  Mae Fah Luang University (MFU) byla založena jako autonomní veřejná univerzita podle Královské listiny v roce 1998 za vydatné podpory thajské královské vlády. Univerzita byla zřízena za účelem uspokojení potřeb lidí na severu Thajska a na památku milostivých příspěvků královy matky, její královské výsosti princezny Srinagarindry, které její poddaní láskyplně znali jako „Mae Fah Luang“.

  • Pa O Don Chai, Thajsko

  วิทยาลัยเชียงราย Schváleno ministerstvem vysokých škol 18. července 2003, což umožňuje vedení bakalářského titulu pod dohledem ministerstva školství. Podle zákona o soukromých vysokých školách (č. 2) př. N. L. 2535

  • Thai Buri, Thajsko

  Walailak University 26 let. Pohyb místních obyvatel za účelem vybudování univerzity v provincii Nakhon Si Thammarat však začal zhruba před 50 lety, v roce 1967. Trvalo však 12 let, než poslanci parlamentu z Nakhon Si Thammarat nejprve navrhla parlamentu v roce 1979 legislativu na zřízení univerzity v provincii.

  • Lak Hok, Thajsko

  Rangsit University : Nachází se ve dvě stě devadesáti dvou (292) rozinkových podoblastích Lak-Hok, na Paholyothin Road, provincie Pathumthani, vzdálenost jen tři (3) kilometry od letiště Don Muang. Univerzita obklopuje komunita Muang-Ake o rozloze 4000 raisů.

  • Bang Phli District, Thajsko

  Přidružené školy Sarasas Je uznávána jako bilingvní škola v popředí produkce studentů s cizojazyčným potenciálem. zvláště anglický jazyk, dokud to nebylo zřejmé Spolu s akademickými znalostmi v různých oblastech od roku 1964 až dosud byla tato příležitost rozšířena o vysokoškolské vzdělávání, konkrétně o „ สถาบันเทคโนโลยีแห่งสุวรรณภูมิ “ (SUVARNABHUMI INSTITUTE OF TECHNOLOGY -SVIT).

  • Lam Sai, Thajsko

  V roce 1887 (BE 2430) založil Jeho Veličenstvo král Chulalongkorn (král Rama V) první vysokou školu v Sanghě v Thajsku s názvem „Mahadhatu Witthayalai“, která se nacházela ve Wat Mahadhatu v Bangkoku. Mělo to být místo, kde mniši, nováčci a laici přicházejí studovat Tipiṭaka a vyšší vzdělání.

  • Dusit District, Thajsko

  Rajamangala University of Technology Phra Nakhon byla založena dne 27. února 1975, kdy byl v Royal Gazette vyhlášen zákon o „odborném vzdělávání a technologii“ a vstoupil v platnost. Cílem tohoto zákona bylo vytvoření odborných učitelů s bakalářským titulem pro výuku odborného vzdělávání na úrovni odborného, bakalářského a pokročilého odborného osvědčení.

  • Bang Toei, Thajsko

  V roce 1996 Shinawatra University z iniciativy Dr. Thaksina Shinawatry a prof. Dr. Pura Chai Piamsomboona. Založit soukromou univerzitu Aby pomohla podpořit rozvoj sousedních zemí a regionů v kombinaci s myšlenkou rozvoje modelu Univerzity je přátelské k prostředí Dr. Sunthorna Boonyathikarna do roku 1999, umožňuje univerzitní kancelář zřízení Shinawatra University . Shinawatra University klade za cíl být přední mezinárodní univerzitou zaměřenou na akademický výzkum. Univerzita usiluje o dokonalost v učení a výuce, inovacích, vedení. Podnikový rozvoj Angažovanost a služby komunity Funguje podle nejvyšších etických standardů a dává přednost sociální odpovědnosti.