Keystone logo
Spojené arabské emiráty

Studie Zákon v Spojené arabské emiráty 2024

Studovat v Spojené arabské emiráty

Co je zákon programy ve Spojených arabských emirátech? Jednotlivce, kteří chtějí pracovat v této oblasti budou muset získat náležité vzdělání, aby tak učinily. Ve Spojených arabských emirátech, počáteční stupeň je starý mládenec 's stupně. Existuje několik magisterské programy k dispozici 's, stejně jako doktorské studijní programy. Oblast 's mír práva jsou poměrně vysoké kvality, a stejně jako ti nalezený v západních oblastech, jako jsou Spojené státy, Velká Británie a Kanada. Jsou k dispozici pro jednotlivce, kteří chtějí pokračovat v této úrovni vzdělávání. Zákona o vyšším vzdělávání ve Spojených arabských emirátech výběr jakékoliv škole vyžaduje s ohledem na možnosti současné době Široké možnosti studie. Země nabízí širokou škálu právnických fakult. Některé z nich nabízejí velmi specializované oblasti studia. Jiné jsou méně specifické. Tam je nějaká soutěž pro nastupování do dobře drahocenné škol v oblasti práva.Přesto, že má tendenci být otvory každý rok k dispozici pro ty, kteří jsou vysoce kvalifikovaní s vysokou jakostí z předchozích studií. To zahrnuje mezinárodní studenty. Studenti mají tendenci studovat v jedné nebo více z různých oddělení práva. Tento objem se člení na univerzitě, ale inklinuje zahrnovat oddělení soukromého práva, oddělení pro práva šaría a islámských studií a oddělení soukromého práva. Většina studentů se zapsat do oblasti, které jsou s největší pravděpodobností k praxi v poté, co opustí školu. Po prostudování dobu čtyř až šesti let, v závislosti na oblasti zaměření, studenti jsou schopni přijmout licenční zkoušku z advokátní komory. Jedná se o velmi obtížný test a mnoho studentů neprojdou počáteční čas. Zkouška je požadavek pro jednotlivce dokončit, aby jim umožněn vstup do advokátní komory. To je požadavek pro jednotlivce, kteří chtějí vykonávat práva v této oblasti.Zahraniční studenti jsou často přivítal studovat v mnoha univerzit přítomných ve Spojených arabských emirátech. Nicméně, toto se spustí s aplikací se školou volby původně. Poté, student je schopen získat potřebné cestovní doklady. Po ukončení školní docházky, se mnoho studentů tráví čas pracující v terénu prostřednictvím učňovských programů. To jim poskytuje pracovní znalost oboru a umožňuje studentům získat důležitý vhled do procesů. Nejčastěji, existují příležitosti pro studenty, včetně dobře vyškolených a specializovaných zahraničních studentů, najít pozice v právnických firem a prostřednictvím různých soudními pozic. I když náročný proces stát právníka zde může být velmi prospěšný.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  673
 • Podíl na inženýrských sítích

  53
 • Internetové předplatné

  91
 • Místní doprava

  68

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  7
 • Lístek do kina

  11
 • Pinta místního piva

  9

O Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty je stát ležící v jihovýchodní části Arabského poloostrova v Perském zálivu. Nachází se v blízkosti do Saúdské Arábie, Íránu a Pákistánu. Země má rozmanité kulturní make-up, včetně jednoho, který je rozdělen podle jednotlivých emirátů, nebo knížectví, z nichž všechny jsou zcela odlišné eticky. Známý jako jeden z nejbohatších částí světa vzhledem k zásobám ropy současné době je tato oblast roste z hlediska právních potřeb. Pro ty, kteří chtějí tu studovat a učit se právní systém, tam jsou často klíčové volná místa k dispozici. Co je právní systém ve Spojených arabských emirátech? Právní systém ve Spojených arabských emirátech, je ten, který je založen na ústavě země. K dispozici jsou komponenty pro většinu potřeb, včetně svobody komunikace, náboženství, pohybu, a stanovisko této ústavy. Ústava je potvrzena země 's federální nejvyšší soud. K dispozici jsou šaría soudy a státní soudy představují zde.Tyto zákony upravují manželství, rozvod a svěření dítěte do péče a vše se liší od jedné oblasti do druhé.

Vízové požadavky

Studenti, kteří chtějí studovat ve Spojených arabských emirátech, musí požádat o studentské vízum do SAE. Studentská víza jsou nabízena pro programy na plný úvazek. Existují krátkodobá a dlouhodobá víza.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Studentské vízum SAE

Cena a měna

Náklady na povolení k pobytu pro studenta závisí na zadavateli (rodiči nebo univerzitě), jurisdikci sponzora (v případě univerzity), zda je žadatel uvnitř nebo vně SAE a zda je žádost zpracována normálním nebo urychleným způsobem.

Kdo může žádat o vízum?

Zákony Spojených arabských emirátů vyžadují, aby všichni studenti, kteří nejsou státními příslušníky (s výjimkou státních příslušníků GCC), po které následuje „studentské vízum“ po dobu studia. Členské státy GCC (Rada pro spolupráci v Perském zálivu) jsou Bahrajn, Kuvajt, Omán, Katar, Saúdská Arábie a Spojené arabské emiráty.

Kde můžete žádost podat?

Univerzity Spojených arabských emirátů

Studentské vízum SAE pro zahraniční studenty usnadňují samotné univerzity SAE. Studenti mohou zasílat své dokumenty přímo na univerzitu.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Jakmile vám univerzita zašle nabídkový dopis k programu a vy jej přijmete, zahájí proces žádosti o vízum. Studentské vízum SAE nevyžaduje, aby se zahraniční studenti dostavili na samostatný vízový pohovor.

Zatímco proces dokumentace se může u jednotlivých univerzit lišit, některé z běžně požadovaných dokumentů pro studentské vízum SAE jsou:

 • Barevná kopie pasu platná nejméně sedm měsíců.
 • Barevná fotografie velikosti pasu
 • Vyplněné univerzitní formuláře
 • Kopie dokladu o výuce a vízovém poplatku
 • Vyplněná dokumentace zdravotního pojištění

Kdy byste měli podat žádost?

Ideálně, proces studentských víz by měl začít nejméně 1—2 měsíce před začátkem semestru, aby se mohli postarat o další aspekty kontrolního seznamu odjezdu. Zpracování víza obvykle trvá přibližně 15—20 dní, nicméně, to se liší od univerzity k univerzitě. Zahraniční studenti mají také možnost zvolit expresní zpracování, které stojí více než běžné zpracování. Pod expresním zpracováním, studenti mohou získat studentské vízum SAE uvnitř 10 dnů.

Studentská víza SAE jsou platná po dobu 12 měsíce. Zahraniční studenti musí obnovit své studentské vízum na konci 12 měsíční období, pokud je jejich program delší než toto období. Studentům bude za obnovení účtován poplatek za obnovení víza a zdravotní pojištění. Zahraniční studenti musí předložit své doklady o obnovení víza nejméně měsíc před datem vypršení platnosti víza.

Doba zpracování

20 Days

Pracovní příležitosti

Zahraniční studenti ve Spojených arabských emirátech se mohou zúčastnit kampusu, stejně jako práce mimo areál. nicméně, k tomu by vyžadovali povolení pro svou univerzitu. Pokud mají studenti sponzorství univerzity, mohou se obrátit na oddělení práce Spojených arabských emirátů a získat povolení k zaměstnání na částečný úvazek ve Spojených arabských emirátech.

Přibližné náklady na povolení k pobytu studentů jsou Dh2,500 bez kauce (pokud je to relevantní), poplatků za otevření souboru (pokud je to relevantní), legalizace dokumentů a překlad (v případě potřeby). Budou účtovány další poplatky ve výši Dh500 za pracovní povolení studenta.

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Existují, obvykle, tři důvody, proč by vaše studentské vízum Spojených arabských emirátů mohlo být odmítnuto:

 1. Imigrační orgán by to mohl popřít.
 2. Univerzitní registrátor by to mohl odmítnout.
 3. Student nemusí absolvovat lékařský test (vyžadováno v rámci procesu žádosti o studentské vízum).