Keystone logo
Singapur

Studie Zákon v Singapur 2024

Studovat v Singapur

Co je právnický titul v Singapuru? Získání právnický titul, je důležitým krokem stát praktikující právník v zemi. Chcete-li to provést, budou jednotlivci muset splnit požadavky na bakalářského programu Právo, přinejmenším. Většina studentů bude také muset dokončit LL.M., který je mistr 's level studijní program. Pokročilé programy, včetně doktorského programu je k dispozici pro ty studenty, kteří se chtějí dále pokračovat v této oblasti vzdělávání. Zákona vysokého školství v Singapuru Chcete-li pracovat jako advokát v zemi, jednotlivci budou muset žádat o přijetí do Singapuru advokátní komory. Chcete-li se, že studenti musí nejprve splnit požadavky na bakalářské 's úrovní vzdělání v oblasti práva. Toto vzdělání musí pocházet ze schválené školy. Počáteční studijní program trvá čtyři roky dokončit na univerzitě uznané advokátní komory.Další vzdělávání může trvat dva až čtyři další roky vzdělávání. Náklady se zapsat do těchto programů závisí do značné míry na jednotlivé školy. Náklady mohou být výrazně vyšší u některých soukromých institucí, než na soukromých školách. Jedinci, kteří pracují jako právníci v zemi, nemusí být nutně zaplatil velmi vysokou mzdu, ale ti, kteří pracují ve vládních pozicích, což je i průběh akce jednotlivců, může trvat po získání právní titul, často vydělávají více. Zahraniční studenti jsou často vítáni v zemi. Nicméně, toto je na uvážení jednotlivých univerzity. Některé z těchto škol mají velmi přísné požadavky, a to zejména v oblasti akademického studia. Zahraniční studenti budou muset splňovat stejnou úroveň kontroly, jak místních obyvatel. Navíc, někteří v poptávce programy nejsou vždy dostupné zahraniční studenty kvůli jejich poptávce lokálně.Požádat o tyto programy brzy je často doporučují zajistit jednotlivci mohou získat potřebné cestovní doklady a schválení. Studenti, kteří absolvují jejich požadavků na vzdělání v Singapuru, nebo kteří splňují tyto požadavky, které nespadají do země, bude muset sedět na Singapore Bar Association 's licenční zkoušky. Další vzdělávání je často požadavek po tom. Studenti pak mohou pracovat v dočasné pozici v soudem pro požadovanou dobu, než cvičí na vlastní pěst. Studenti mohou najít řadu pozic jsou k dispozici v této oblasti práva. To zahrnuje práce v trestním systému, jako soudci, stejně jako práce na vzdělávací výuky. Práce může být těžké získat zpočátku zejména pro nové studenty.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  1867
 • Podíl na inženýrských sítích

  51
 • Internetové předplatné

  31
 • Místní doprava

  88

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  7
 • Lístek do kina

  10
 • Pinta místního piva

  7

O Singapur

Singapur je státem, který leží v jihovýchodní Asii. Je to ostrovní stát se nachází na jižním cípu Malajského poloostrova. To je doma na 5,4 milionu lidí. Jako jeden z nejstarších oblastí trvale obydlených lidí. Jedná se o jednu z největších obchodních center na světě a důležitou obchodní centrum. To má velký přístav, který tvoří asi 26 procent země 's HDP. Jedinci, kteří si přejí studovat a pracovat zde najde to být živé kultury s vynikajícími příležitostmi pro ty, kteří chtějí pracovat v oblasti práva. Co je právní systém v Singapuru? Právní systém v Singapuru je založen na anglické zvykové právní systém. Existují různé oblasti práva, včetně správního práva, spravedlnosti a svěřeneckého práva, práva občanskoprávních deliktů a smluvního práva. Trestní právo je také přítomna. Nejen, že tato země má svůj vlastní bar systém, ale to obyčejně se odkazuje na anglické judikaturu jako rozhodného pohledu práva tam.Ústava Singapurské republiky je hlavním právním dokumentem popisující právní systém země 's.

Vízové požadavky

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Studentský průkaz

Cena a měna

SGD 90

Za

každou žádost podanou Singapurskému imigračnímu& kontrolnímu úřadu (ICA) je vyžadován poplatek za zpracování 30 USD. Poplatek je nevratný bez ohledu na výsledek žádosti nebo pokud je žádost po podání stažena.

Poplatek 60 USD je splatný, když úspěšný uchazeč dokončí formalitu při vydání studentského průkazu na ICA.

Poplatky jsou závislé na zemi a mohou se změnit.

Kdo může žádat o vízum?

Všichni zahraniční studenti musí mít studentský průkaz, aby mohli pokračovat ve vysokoškolském studiu v Singapuru. Chcete-li získat svůj singapurský studentský průkaz, nejprve vám musí být nabídnuto přijetí na plný úvazek na Institute of Higher Learning (IHL) v Singapuru.

Máte nárok na studentský průkaz, pouze pokud jste byli přijati do programu na plný úvazek. Pokud se chcete zúčastnit kurzů na částečný úvazek nebo večerních kurzů, nebudete mít nárok na studentský průkaz.

Kde můžete žádost podat?

Systém online& registrace přihlášek studenta (SOLAR)

Chcete-li požádat o studentský průkaz, musíte podat svou přihlášku na oficiálním registračním systému -- Student's Pass On-Line& Registrace přihlášky (SOLAR) systému.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Před podáním žádosti o Student Pass přes SOLAR, institut, kde vám bylo nabídnuto přijetí, vás musí zaregistrovat prostřednictvím registračního systému. Jakmile vás institut zaregistruje u SOLAR, musíte odeslat eForm 16. Před přihlášením ke svému účtu SOLAR musíte mít následující údaje:

 • Oznámení o registraci od SOLAR s vaším přihlašovacím jménem a heslem poskytnutým IHL
 • Cestovní doklady a údaje o pasu, včetně čísla pasu a jeho platnosti
 • Vaše osobní e-mailová adresa
 • Jedna nedávná barevná fotografie velikosti pasu

Jakmile odešlete eForm 16, musíte si vzít výtiskovou kopii formuláře a předložit jednotce Student Pass - Immigration& Checkpoints Authority (ICA). Je to jedna z důležitých formalit, které je třeba splnit pro vydání Singapurského studentského průkazu.

Musíte ujistit imigrační oddělení, že zůstanete v Singapuru s platným studentským průkazem za všech okolností.

Dokumenty požadované pro singapurské studentské vízum:

 • Váš platný pas. Musíte předložit kopii konkrétních stránek cestovního pasu
 • Musíte mít na sobě odlet/příletovou kartu udělenou při vstupu do Singapuru. Pokud jste bydleli v Singapuru na jiných dlouhodobých průkazech, musíte si vzít s sebou i ten průchod;
 • Jedna nedávná barevná fotografie velikosti pasu (pořízená na bílém pozadí);
 • výtisk eForm 16 předložený prostřednictvím SOLAR (řádně podepsaný žadatelem);
 • Pokud jsou vaše dokumenty v rodném jazyce, musíte získat oficiální anglický překlad dokumentů.
 • kopii dopisu o schválení v zásadě a
 • Lékařská zpráva v předepsaném formátu (k dispozici na webových stránkách ICA).

Při odeslání žádosti, ujistěte se, že laboratorní zprávy nejsou delší než tři měsíce od data vydání. V případě, že nesplníte zdravotní požadavek, studentský průkaz vám nebude udělen.

Kdy byste měli podat žádost?

Obvykle, zpracování singapurských studentských víz trvá asi čtyři týdny. Některé žádosti však mohou trvat déle, pokud imigrační oddělení od vás vyžaduje nějaké další dokumenty nebo informace. V takových situacích budete upozorněni prostřednictvím systému SOLAR.

Nové žádosti o studentský průkaz musíte podat nejméně jeden měsíc před zahájením kurzu a ne déle než dva měsíce.

Doba zpracování je obvykle mezi 2 až 4 měsíci pro případy, kdy jsou vyžadovány pohovory.

Doba zpracování

4 Weeks

Pracovní příležitosti

Zahraniční studenti, kteří nepracují déle než 16 hodiny týdně během studia jsou osvobozeny od žádosti o pracovní povolení. Doporučuje se však zkontrolovat pracovní příležitosti poskytnuté vaší institucí.

Zahraniční studenti nemusí žádat o pracovní povolení, pokud chtějí během své dovolené pracovat v Singapuru.

Povolení k práci může také záviset na instituci, kde studujete.

Seznam schválených institucí naleznete zde: https://www.mom.gov.sg/passes-and-permits/work-pass-exemption-for-foreign-students

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Vaše žádost o vízum může být zamítnuta, pokud neabsolvujete prezenční kurz v uznané vzdělávací instituci, pokud nemáte odpovídající vzdělávací údaje, pokud vaše formuláře nejsou řádně vyplněny nebo pokud podpůrné dokumenty nejsou správné.