Keystone logo
Rusko

Nejlepší univerzity pro Zákon Programy v Rusko 2023

Počet institucí: 26
  • Rostov-on-Don, Rusko
  • Taganrog, Rusko

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Moscow, Rusko

  Jsme Skoltech - nová mezinárodní anglicky mluvící univerzita STEM v Moskvě v Rusku. Za pouhých 8 let jsme sjednotili desítky vědců a celosvětově uznávaných profesorů, vybudovali ohromující kampus, zřídili laboratoře světové třídy a dostali se mezi 100 nejlepších mladých univerzit v indexu přírody.

  • Saint Petersburg, Rusko

  SSE Rusko je jedinou mezinárodní obchodní školou, která je akreditována pro výuku na území Ruska a nabízí plný evropský studijní program MBA pro zkušené manažery, otevřené programy pro vedoucí různých úrovní zkušeností a speciálně přizpůsobené programy pro ruské i mezinárodní společnosti . To znamená jedinečnou příležitost získat uvnitř ruských hranic kvalitní evropské vzdělání z mezinárodních fakult, které je konkurenceschopné na domácích i globálních trzích.

  • Moscow, Rusko
  • Nizhny Novgorod, Rusko
  • + 4 více

  Eurasijská škola řízení a administrace (EMAS Business School) je jednou z předních obchodních škol, odborník na strategické řízení a programy MBA v zemích Evropy, Ruska a SNS.

  • Volgograd, Rusko

  Volgograd State University má za cíl vyškolit vysoce kvalifikovaný personál a ve spolupráci se státem, obchodem a veřejností produkovat nové znalosti pro ekonomiku a sociální sféru v prioritních národních oblastech vědy, techniky a technologie. Jedinečné zeměpisné umístění umožňuje univerzitě sloužit jako vědecký a vzdělávací most, který spojuje evropské a asijské úspěchy vědy a inovací. Volgograd State University snaží zlepšit kapacitu fakulty a materiálně-technické zázemí, aby propojila svůj výzkum a výuku na nejvyšší světové úrovni. Aktivně podporuje mezinárodní spolupráci a strategickou spolupráci se sousedními zeměmi v oblasti vědy, vzdělávání a kultury. Volgograd State University má licenci k provádění vzdělávacích aktivit a osvědčení o státní akreditaci.

  • Novosibirsk, Rusko

  Novosibirská státní univerzita se nachází ve světově proslulém vědeckém centru - Akademgorodok. 80% členů fakulty NSU tvoří vědci ze sibiřské pobočky Ruské akademie věd. Výuka tedy probíhá v úzké souvislosti s vědeckými úspěchy světové úrovně. Vše je v docházkové vzdálenosti do našeho kompaktního kampusu: univerzitní koleje, sportovní centrum, stadion, 35 vědeckých ústavů a inovativní technopark (Academpark) jsou vzdálené 10 minut chůze od kampusu. NSU je moderní univerzita, která prokazuje rychlý a dynamický růst. V roce 2007 byla NSU jednou z 57 ruských univerzit, která zvítězila v soutěži inovativních vzdělávacích programů národního vzdělávacího projektu. 2009 NSU získala status Národní výzkumné univerzity Počínaje rokem 2013 NSU spolu s dalšími 21 ruskými univerzitami se zúčastnil programu 5-100, jehož cílem je postup ruských univerzit do skupiny 100 nejlepších světových univerzit

  • Russia Online, Rusko
  • Kursk, Rusko

  KSMU Kursk State Medical University ( KSMU ) má prestižní úroveň ve výuce obecné lékařské, stomatologické a farmacie v angličtině a přípravě zahraničních studentů. Tato obsazenost se ukázala jako nejstarší lékařská univerzita vyučující anglické médium v Rusku a držela největší počet zahraničních studentů z různých národností, jako v jejich sférách.

  • Kirov, Rusko

  Vyatka State University (VyatSU) je klasická univerzita s širokou škálou profesionálních vzdělávacích programů. Univerzita prošla slavnou cestou formace a rozvoje. Dnes je významným vzdělávacím, výzkumným a produkčním komplexem v regionu s širokou škálou profesionálních vzdělávacích programů a velkým výzkumným potenciálem.

  • Novosibirsk, Rusko

  Výuka uzdravování je mnohem složitější než výuka jakékoli jiné profese na světě. Mnoho generací skvělých lékařů a vědců v průběhu let absolvovalo Novosibirsk State Medical University v Novosibirsku (NSMU). Mezi našimi absolventy jsou akademici, profesoři, vedoucí mnoha lékařských institucí.

  • Irkutsk, Rusko

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Novosibirsk, Rusko

  Novosibirská státní univerzita (Rusko), která se nachází v samém srdci Akademgorodoku, je světově proslulým výzkumným centrem sibiřské pobočky Ruské akademie věd. Výsledky výzkumu prováděného pracovníky univerzity v oblasti jaderné fyziky, částicové fyziky, biotechnologie, vytváření nanomateriálů, laserových systémů nové generace, inovativní metody léčby rakoviny jsou známé po celém světě.

  • Barnaul, Rusko

  Stručná informace o vzdělávací organizaci: Pedagogická univerzita poskytuje vzdělávacímu systému města a regionu odborníky z různých profilů, školení učitelů, pedagogů, psychologů, logopedů, učitelů dalšího vzdělávání. Kromě toho AltSPU akumuluje potenciál pro rozvoj regionu, formuje učitele škol v regionu, jejichž cílem je rozvíjet kulturní a vzdělávací základ společnosti, trénovat a vzdělávat budoucí inženýry, lékaře a kulturní osobnosti.

  • Sochi, Rusko

  Autonomní nezisková organizace Ruská mezinárodní olympijská univerzita (RIOU) byla založena dne 21. října 2009 na základě memoranda o porozumění mezi Mezinárodním olympijským výborem (MOV), organizačním výborem v Soči 2014 a Ruským olympijským výborem a na základě vyhlášky Ruské federace č. 774.

  • Samara, Rusko

  Nayanova University - "Akademie pro nadané děti (Nayanova)" je atypická obecná vzdělávací organizace, která má právo provádět základní a doplňkové vzdělávací programy, které nepatří k typu takové vzdělávací organizace.

  • Moscow, Rusko

  Ruská univerzita přátelství národů ( RUDN University) je lídrem mezi ruskými vysokoškolskými institucemi v podílu mezinárodních studentů v mezinárodních žebříčcích.