Keystone logo
Polsko

Studie Zákon v Polsko 2024

Studovat v Polsko

Co je to zákon programy v Polsku? V zemi Polska, jednotlivci, kteří chtějí pracovat jako právník nebo advokáta, bude muset získat Magister 's diplom. Existuje mnoho místa pro tyto osoby k práci v, jakmile získají tento zákon titul, a pracuje jako soudce, státního zástupce, právní poradce, advokát, notář, exekutora a patentového zástupce. Existují dvě advokátní komory v zemi, Bar Rada polské, což je hlavní asociace advokát, a národní komora právních poradců, který je zaměřen na právní poradce. Zákona o vyšším vzdělávání v Polsku jako velká země, tam jsou četné zákon školy v Polsku. Studenti budou muset dokončit své první stupeň před podáním žádosti o právnickou fakultu. Právo stupně Vezměte přibyl další až čtyři roky v závislosti na zaměření. Náklady na stupně zákona významně pohybovat, ale ceny jsou srovnatelné s jinými evropskými programy práva.Zahraniční studenti mohou požádat, ale musí tak učinit přímo na právnické fakultě. Je-li přijat, bude škola pak pomůže studentovi získat potřebné vízum. Zápis v právnické fakulty může být těžké a jsou často vysoce konkurenční pozice. Nicméně, s dobrou poptávkou po vzdělaných právníků v zemi, které získaly právnický titul v Polsku může být velmi prospěšné.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  363
 • Podíl na inženýrských sítích

  79
 • Internetové předplatné

  13
 • Místní doprava

  27

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  7
 • Lístek do kina

  6
 • Pinta místního piva

  3

O Polsko

Pro mnoho lidí, Polsko je jedním z nejbohatších kulturních oblastí Evropy. Polsko se nachází v centru Evropy a má svoje hranice s Baltského moře, Německu, České republice, na Slovensku, Ukrajině, v Bělorusku, v Litvě a Rusku. Většina země je plochá, ale dvě horská pásma se nacházejí na jihu. Polsko je domovem velkolepé přírodní scenérie a krásné architektury, která zahrnuje hrady, zámky, dřevěné kostelíky a moderní sportovní arény. Pro studenty, kteří chtějí cestovat do země na vzdělávání, existuje mnoho slibných důvodů, proč tak učinit. Země nabízí solidní vzdělávací systém, včetně různých právnických fakult. To může být jeden z těch slibných zemí, aby získali právní vzdělání. Co je právní systém v Polsku? Před vstupem do tohoto typu oboru, by studenti měli mít lepší pochopení právního systému zde. Země právní systém 's se stále vyvíjí. To má jak veřejné, tak soukromé zákonů pod jeho kódu.Ústava Polska je hlavním zákony vládnoucí země. Jako občanského práva země, parlament vytváří zákony. V mnoha případech, zákony jsou lokalizovány, což je poněkud výzvu naučit se tyto zákony, dokud si nejste obeznámeni s místní oblasti.

Vízové požadavky

 • Vízum typu C - krátkodobé schengenské vízum.
 • Vízum typu D - dlouhodobé národní vízum vydané až na jeden rok.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Vízum typu C; Vízum typu D

Cena a měna

USD 160

Poplatek za podání žádosti o studentské vízum do Polska se pohybuje kolem 160 USD. Poplatky se mohou změnit.

Kdo může žádat o vízum?

Studenti ze zemí Evropské unie nepotřebují vízum ke studiu v Polsku. Když však přijedete do Polska, musíte požádat o dočasné studijní vízum v místní kanceláři Voivod.

Studenti ze zemí mimo Evropskou unii obvykle musí před vstupem do Polska požádat o studentské vízum. Existuje však řada zemí, které tento požadavek nesplňují. Zde můžete zkontrolovat, zda je vaše země na seznamu: http://www.msz.gov.pl

Kde můžete žádost podat?

Polské velvyslanectví nebo konzulát

O

studentské vízum byste měli požádat na polském velvyslanectví nebo konzulátu ve vaší současné zemi bydliště.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Jakmile získáte vstup na vybranou univerzitu, zašlou vám řádné dokumenty, které použijete k získání studentského víza. O studentské vízum byste měli požádat na nejbližším polském velvyslanectví nebo konzulátu. Jedná se o dokumenty, které můžete obvykle požádat o poskytnutí:

 • Podepsaná a úplná vyplněná žádost o vízum Polska pro studenty.
 • Pas, který musí být platný nejméně tři měsíce poté, co plánujete opustit Polsko.
 • Fotokopie národního průkazu totožnosti.
 • Oficiální dopis od univerzity nebo vysoké školy v Polsku, kde plánujete studovat.
 • Stručný životopis nebo životopis.
 • Všechny vaše předchozí certifikáty a diplomy.
 • Důkaz, že máte znalost jazyka, ve kterém chcete studovat.
 • Důkaz, že jste dostatečně finančně silní, abyste mohli nést své výdaje na vzdělání a životní náklady v Polsku.
 • Osvědčení o zdravotním pojištění, které je přijímáno v Evropě.
 • Dvě fotografie velikosti pasu.
 • Zaplaťte poplatek za žádost o vízum
 • Doklad o ubytování v Polsku.

Všichni studenti musí legalizovat svůj pobyt v Polsku podáním žádosti o povolení k přechodnému pobytu. To musí být provedeno krátce po příjezdu do Polska. Univerzity vám pomohou s postupy podávání žádostí. Povolení k přechodnému pobytu vás opravňuje k pobytu a práci v Polsku.

Kdy byste měli podat žádost?

Obvykle to může trvat 15 dní na zpracování žádosti o studentské vízum. Doba zpracování se však liší v závislosti na zemi a typu víza, o které žádáte. Ujistěte se, že jste se přihlásili co nejdříve.

Délka studentského víza závisí na délce vašeho kurzu.

Doba zpracování

15 Days

Pracovní příležitosti

Zahraniční studenti mají právo pracovat při studiu v Polsku, pokud jsou zapsáni do vzdělávací instituce. Během studia je povoleno 20 hodin práce a 3 měsíce práce na plný úvazek během prázdnin. Držitelům rezidenční karty je povolena práce na plný úvazek.

Hodiny za týden

20

Proč potřebujete tento typ víza?

Vaše žádost o vízum může být zamítnuta, pokud nejste schopni prokázat požadované finanční prostředky, nebo pokud poskytnete nesprávné nebo neúplné dokumenty.