Keystone logo
Nový Zéland

Studie Zákon v Nový Zéland 2024

Studovat v Nový Zéland

Zákon o vysokých školách v Novém Zélandu studovat práva na Novém Zélandu, musí studenti platit na jedné země 's vysokými školami, které nabízí právní studia. Stupeň trvá přibližně čtyři roky denního studia dokončit. Po úspěšném dokončení stupně a cvičení, studenti musí podávat do role advokáty a právními zástupci Vrchního soudu Nového Zélandu, než mohou praktikovat právo. Musí také platit pro a držitelem certifikátu Nový Zéland Law Society. Program Nový Zéland 's zákon nabízí několik výhod. Země vítá zahraniční studenty, a města, jako je Otago, kde se nachází hlavní univerzity, mít dostatek vybavení pro studenty. Každý student studuje na plný úvazek na Novém Zélandu, je automaticky nárok na práci v zemi, na plný úvazek v létě a na částečný úvazek v průběhu školního roku. Také lidé z Nového Zélandu je známo, že je přátelský a přijímání.Studenti mají také flexibilní požadavky, které mají být přijaty do programu práva. Studenti mohou usilovat o první ročník, a pak se přiznal ke zbytku programu, na základě jejich prvního ročníku papíru. To jim umožňuje zjistit, zda studovat právo je dobrou volbou před skokem do plné právní programu. Nový Zéland obyvatelé kteří se zapíší do mírou práva zaplatit 5798 dolar za rok studia. Vzhledem k tomu, vládní dotace nemusí být k dispozici pro zahraniční studenty, mohou být tyto poplatky zvýšit pro ty, kteří studium z jiné země. Chcete-li získat nejnovější plán poplatku, by studenti měli kontaktovat univerzitu dle vlastního výběru. Po úspěšném absolvování se na Novém Zélandu mírou práva, budou studenti schopni vykonávat advokacii na Novém Zélandu, nebo mohou pokračovat ve vzdělávání na praxi v jiném místě. Nový Zéland 's vyšší vzdělávací program dává zahraničním studentům šest měsíc pracovní povolení po maturitě aby získali čas najít si práci a požádat o povolení k pobytu, pokud si to přejí.Právní trénink může také otevřít dveře pro práci jako soudní zpravodaj, právní asistentka, jednatel nebo soudního registrátora. Studenti, kteří chtějí mít převahu při dosahování zaměstnání po ukončení studia, může chtít sledovat studijní specializace nebo postgraduální studium v ​​oboru práva na zvolené vysoké škole. Tato další vzdělávání poskytuje větší možnosti zaměstnání.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  580
 • Podíl na inženýrských sítích

  44
 • Internetové předplatné

  49
 • Místní doprava

  108

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  8
 • Lístek do kina

  10
 • Pinta místního piva

  6

O Nový Zéland

O Novém Zélandu často kulisu pro dobrodružství nebo fantasy filmů, Nový Zéland je známý pro jeho svěží zelené hory a nádherná krajina. Nový Zéland je ostrov v jihozápadní Tichého oceánu východně od Austrálie. Tento biologicky rozmanité ostrovní národ je známý svou bohatou polynéské kultury a umění a kultuře domorodých Maorové, stejně jako jeho vlnu a mléčných exportu. Co je právní systém Stejně jako v Novém Zélandu? Nový Zéland pochází mnoho ze svého právního systému od common law systém používaný ve Spojeném království. Nicméně, některé oblasti jsou odlišné, stejně jako Nový Zéland vyvinula svou vlastní formu zvykového práva. Lidé z Nového Zélandu také sledovat psaným právem, který se odkazuje na zákony vytvořené svým parlamentem. Co je právnický titul na Novém Zélandu? Právníci cvičit na Novém Zélandu, musí mít bakalářský míry práv z jednoho země 's vysokými školami ,To je následuje cvičení vedeného College of Law na Novém Zélandu nebo v institutu profesionálních právních studií. Studenti často získat dvojí titul nebo pokračovat postgraduální studium v ​​oblasti práva, ale není to podmínkou.

Vízové požadavky

Studentské vízum (pro studium delší než tři měsíce)

Pokud je váš kurz tři měsíce nebo méně, nepotřebujete studentské vízum, jen návštěvnické vízum.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Studentské vízum; Návštěvnické vízum

Cena a měna

NZD 250

Poplatky za podání žádosti se liší v závislosti na zemi původu a mohou se pohybovat kolem 250$.

Náklady na novozélandské studentské vízum můžete zkontrolovat zde:

https://www.immigration.govt.nz/about-us/policy-and-law/how-the-immigration-system-operates/visa-application-process/how-much-visa-applications-cost-and-when-to-pay

Kdo může žádat o vízum?

Studentské vízum je vyžadováno pro všechny lidi přicházející na Nový Zéland, aby studovali déle než tři měsíce. Studie musí být hlavním účelem vaší návštěvy. Pokud je váš kurz až 3 měsíce, možná budete moci studovat na návštěvnické vízum nebo pracovní vízum.

Pro studium na plný úvazek nepotřebujete studentské vízum, pokud:

 1. jste občanem NZ nebo rezidentem
 2. jste australský občan
 3. máte vízum k trvalému pobytu nebo rezidentní zpáteční vízum do Austrálie - bez podmínek.

Kde můžete žádost podat?

On-line konzulát nebo velvyslanectví Nového Zélandu

Podat žádost o novozélandské studentské vízum, před cestou můžete podat žádost online nebo osobně.

Chcete-li se přihlásit osobně ve vaší domovské zemi, budete muset kontaktovat místní novozélandský konzulát nebo velvyslanectví a získat formulář žádosti a/nebo schůzku. Případně můžete požádat online na oficiálních stránkách www.immigration.govt.nz a vytvořením účtu.

webová stránka:https://www.immigration.govt.nz/

Jak provést aplikaci?

Pro vaši žádost o vízum budete potřebovat:

 • Přijímací dopis od schváleného poskytovatele vzdělávání na Novém Zélandu.
 • Důkazy o dostatečných finančních prostředcích - Budete muset prokázat, že máte dostatek finančních prostředků na zaplacení školného (to může zahrnovat důkazy o krytí půjčky, stipendiu nebo jiných fondech) a doklad o finančních prostředcích na pokrytí vašich životních nákladů během studia na Novém Zélandu (prostřednictvím sponzora, půjčky, stipendia, vládní podpory nebo dostatečného bankovního zůstatku). Musíte prokázat, že máte alespoň NZD$15,000 (~ US $10,870) za každý rok, pokud váš kurz je delší než devět měsíců.
 • Doklad o dalším cestování - může to být důkaz o již zaplacených letenkách, doklad o dalších finančních prostředcích nebo souhlas sponzora o zaplacení dalšího cestování. Jde o to ukázat, že máte v úmyslu a můžete si dovolit, opustit zemi, jakmile dokončíte studium.
 • Cestovní pojištění.
 • Lékařské osvědčení - Pokud plánujete studovat na Novém Zélandu déle než 12 měsíců, budete muset předložit všeobecné lékařské osvědčení, rentgenový certifikát hrudníku a případně provést screening tuberkulózy.
 • Pokud jste pod 18 budete také muset předložit doklad o dohodnutém ubytování, a pokud jste 17 nebo starší, policejní osvědčení o „dobrém charakteru“.
 • Dvoubarevné pasové fotografie.
 • Pas platný nejméně tři měsíce po datu, kdy plánujete opustit Nový Zéland.
 • Důkaz, že jste zaplatili poplatek za žádost o vízum.

Kdy byste měli podat žádost?

Měli byste se přihlásit nejméně šest týdnů, než plánujete cestu na Nový Zéland. Studentská víza, o která se žádá online, obvykle trvají 20 dny na zpracování, zatímco studentská víza žádaná prostřednictvím papírového formuláře berou 25 dny na zpracování.

Vaše studentské vízum je obvykle na stejnou dobu jako studium, za které jste zaplatili, a jeho trvání může být až 4 let.

Doba zpracování

20 Days

Pracovní příležitosti

Mezinárodní studenti na plný úvazek se studentským vízem mají ze zákona povoleno pracovat na Novém Zélandu až 20 hodin týdně během semestru, a může pracovat na plný úvazek během všech naplánovaných prázdninových období, jako jsou Vánoce, Velikonoční a letní prázdniny. Specifika závisí na vašich vízových podmínkách. Pracovní zkušenosti požadované ve studiu se nezapočítávají do 20hodinového limitu. Zahraniční studenti nemohou být samostatně výdělečně činní.

Masters by research and Ph.D. studenti mohou pracovat tolik hodin, kolik si přejí.

Hodiny za týden

20

Proč potřebujete tento typ víza?

Některé z důvodů, proč může být novozélandské studentské vízum odmítnuto, jsou:

 1. Pokud máte záznam o odnětí svobody v posledním 10 let nebo byl odsouzen a odsouzen k trestu odnětí svobody.
 2. Pokud máte záznam o deportaci, nebo pokud jste předmětem období zákazu vstoupit na Nový Zéland.
 3. Pokud dojde ke zkreslení informací, které jste poskytli, o kterých se imigrační úředník domnívá, že informace uvedené ve vaší žádosti nejsou pravé.
 4. Pokud jste podali žádost, která není vyplněna
 5. Pokud nejsou splněny požadavky na zdravotní stav a charakter
 6. Pokud nejste schopni prokázat, že pokryjete náklady na školné, životní a cestovní náklady na Novém Zélandu
 7. Pokud pro kurz neexistuje jasná cesta, máte v úmyslu studovat na Novém Zélandu
 8. Pokud imigrační úředník zjistí, že nejste skutečným studentem z dokumentů a informací, které jste poskytli, a jako po telefonickém rozhovoru, nemůžete mimo jiné odpovědět ani na některé informace týkající se informací o kurzu, informací o instituci
 9. Pokud finanční prostředky nejsou legitimní nebo nelze ověřit