Keystone logo
Mexiko

Nejlepší univerzity pro Zákon Programy v Mexiko 2023

Počet institucí: 255
  • Monterrey, Mexiko

  Globální scénář je náročný, ale představuje několik příležitostí v jeho neustálé transformaci. Příležitosti vznikají pouze těm, kteří jsou lépe připraveni; pro ty, kteří mají vizionářské znalosti, globální povědomí a vedení, aby ovlivnili transformaci organizací. Toho dosahujeme inovativním portfoliem postgraduálních obchodních programů, vytváření transformačních vůdců globálních společností. Naše platforma EGADE XeD navíc vyniká svým nejmodernějším modelem pro zlepšování dovedností a transformaci globální vize.

  • Madrid, Španělsko
  • Amsterdam, Nizozemsko
  • + 8 více

  IE University je špičková mezinárodní univerzita ve Španělsku s kampusy v Madridu a Segovii. Uznáván jako jedna z předních vysokoškolských institucí na světě, IE formuje vůdce, kteří řídí inovace a změny v organizacích, poskytování vzdělávacího prostředí, kde technologie a rozmanitost hrají klíčovou roli při podpoře globální vize, podnikatelské myšlení, a humanistický přístup.

  • Monterrey, Mexiko

  Tecnológico de Monterrey je soukromá, nezisková univerzita číslo jedna v Mexiku. Univerzita byla založena v roce 1943 a od té doby se rozrostla na 26 kampusů po celém Mexiku s vlajkovou lodí v Monterrey. Prostřednictvím vzdělávacích zkušeností formujeme lidi, kteří se stávají činiteli změny, kteří jsou ochotni být ještě více soutěživí, aby prospěli všem, s jasným zaměřením na bytí místo toho, aby měli, na službu druhým místo na vlastnictví věcí; lidé, kteří jsou zodpovědní za svůj vlastní život, vědomi si skutečnosti, že jejich činy mohou podpořit transformaci druhých.

  • Monterrey, Mexiko
  • Guadalajara, Mexiko
  • + 2 více

  Tecnológico de Monterrey bylo založeno v roce 1943 díky vizi Dona Eugenia Garzy Sada a skupiny podnikatelů, kteří vytvořili neziskové sdružení s názvem Enseñanza e Investigación Superior, AC Tecnológico de Monterrey je soukromá, nezisková, nezávislá instituce s žádná politická a náboženská příslušnost.

  • Campeche, Mexiko

  Universidad Internacional Iberoamericana ( UNINI México ) je koncipována jako instituce vysokoškolského vzdělávání pro pregraduální a postgraduální studium, jejíž cíle a hlavní zásady zaručují rovné příležitosti ke studiu pro všechny lidi.

  • Jumeirah, Spojené arabské emiráty
  • Guadalajara, Mexiko
  • + 1 více

  Profesionální, akreditovaná filmová škola s nezávislým duchem, Raindance vyučuje začínající i zkušené filmaře již od roku 1992. Náš étos je zaměřen na nezávislost a naše kurzy jsou navrženy pro vás, abyste rozvinuli své dovednosti svým způsobem, ve vašem stylu.

  • Tlaquepaque, Mexiko

  ITESO je jezuitská univerzita v Guadalajara. Společnost byla založena v roce 1957 a patří do sítě více než 228 jezuitských univerzit po celém světě. Všichni sdílejí 450letou tradici jezuitského vzdělávání, tradici, která se historicky stala středem světového myšlení a je známá pro vzdělávání vůdců ve všech oborech vědy a umění.

  • Mexico City, Mexiko

  UNIR Mexico je soukromá mexická univerzita schválená ministerstvem veřejného školství (SEP) v roce 2013.

  • Mexico City, Mexiko
  • Monterrey, Mexiko
  • + 2 více

  EGADE Business School na Tecnológico de Monterrey si vybudovala celosvětově uznávanou reputaci jako přední latinskoamerická obchodní vzdělávací instituce, která se zavázala posilovat vůdčí osobnosti všeho druhu, kteří vytvářejí sdílenou hodnotu a transformují společnost.

  • Mexico City, Mexiko

  Vatel International School of Hotel Management and Tourism je uznávanou institucí po celém světě, která připravuje studenty na získání znalostí a dovedností nezbytných k zodpovědnému výkonu manažerských pozic v pohostinských zařízeních, jako jsou hotely, restaurace, agentury. cestovní, servisní agentury, nemocnice, rekreační střediska atd. Vatelův akademický plán nabízí oficiální dvojitý titul (Mexiko-Francie), který otevírá možnost přímého vstupu do profesionálního světa.

  • Naucalpan de Juárez, Mexiko

  Vědom, že je třeba připravit lepší lidi a profesionály, aby se úspěšněji čelit výzvám ‚nový normál‘, u UVM jsme se rozhodli zahájit náš nový Certeza vzdělávacího modelu.

  • México, Mexiko

  Jsme univerzita odhodlaná předávat přístupy zaměřené na oblasti obchodu a lidského rozvoje, které poskytují vysoce úspěšné strategie. Jsme pevně přesvědčeni, že funkcí přípravy je učinit z jednotlivce osobu znalostí a hodnot, které spolupracují s naší společností na pozitivní úrovni zkušeností. Navrhujeme učení jako nástroj, který vyžaduje odhodlání vedoucí k velkým úspěchům a uspokojení, klademe důraz na výběr našich profesionálů, kteří při vstupu již mají v této oblasti obohacující profil, který jim umožňuje přispívat zkušenostmi svým spolužákům a třídním profesorům. , protože znalosti jsou aplikovány s nadšením, pravdivostí, poctivostí a aktualizací. Naše univerzita umožňuje rozvoj a růst našich absolventů a našich pedagogických pracovníků a také pohodlná zařízení, kde je použití prioritou.

  • Puebla City, Mexiko

  Polytechnická univerzita v Puebla se zavázala ke splnění a neustálému zlepšování účinnosti svého systému managementu kvality prostřednictvím stanovování, přezkoumávání a pravidelného hodnocení cílů kvality, jejichž cílem je posílení vzdělávacích služeb poskytovaných univerzitou, za účelem úplného vyškolení kompetentních odborníků, kteří splňují potřeby produktivního a sociálního sektoru.

  • Mexico City, Mexiko

  Na Technologické univerzitě v Mexiku jsme přesvědčeni, že každý má právo na kvalitní vzdělání. Proto vám pro studium na střední škole, vysokoškolákovi nebo absolventovi nabízíme cenově dostupné školné, akademická stipendia a pracovní banku. Naším cílem je, abyste se stali profesionály připravenými tak, abyste mohli zlepšit kvalitu svého života.

  • Cortazar, Mexiko

  Jsme univerzita světové třídy, která funguje prostřednictvím komplexního systému managementu kvality, který: Integrálně školí lidi prostřednictvím různých vzdělávacích programů uznávaných pro jejich kvalitu a relevanci na základě modelu Polytechnic Universities. Má vysoce kvalifikovaný personál. Podporuje kulturu výzkumu, technologického rozvoje a inovací s udržitelným přístupem as mezinárodní projekcí.