Keystone logo
Mexiko

Studie Zákon v Mexiko 2024

Studovat v Mexiko

Stát právník v Mexiko 's vysokoškolského vzdělávacího systému úzce modely systém následoval v USA, se studenti povinni získat bakalářský ' s stupně zákon (LLB) před postupující na postgraduální mírou práva (LLM). Mexická mládenec 's stupně se nazývá "Licenciatura ", zatímco pán ' s stupně se nazývá "Maestria ". Licencované právníci v Mexiku dokončili čtyři nebo pětileté profesionální advokátní program na akreditované právnické škole nebo vysoké škole (tzv "Facultad de Derecho "). Právo studenti jsou poučeni v klíčových oblastech mexického občanského zákoníku, jakož i ústavní a trestní právo. Studenti, kteří chtějí specializovat na určité oblasti mexického zákona nebude mít žádný problém najít svůj požadovaný právní program jako jediný má Mexico City přes 35 právnických fakult, s městy Monterrey a Guadalajara, které nabízejí další práva univerzit, ze kterých si vybrat.Školného Poplatky se mohou lišit od jedné instituce do druhé. Stipendia a finanční pomoc mohou být k dispozici v závislosti na univerzitní 's politiky. Pracovních příležitostí pro právníky v Mexiko Právníci jsou neustále v poptávce v důsledku Mexika ' s rostoucí ekonomikou, narůstající populace a měnící se sociální strukturu.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  316
 • Podíl na inženýrských sítích

  19
 • Internetové předplatné

  27
 • Místní doprava

  19

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  7
 • Lístek do kina

  4
 • Pinta místního piva

  2

O Mexiko

Spolkový ústavní republika se nachází na jižní hranici Spojených států, Mexiko je jednou z největších nezávislých zemí na světě a žije téměř 115 milionů lidí. Světová banka se domnívá, Mexiko mít s vyššími středními příjmy díky svým obrovským ropy a stříbrné rezerv a působivým hrubé produkce domácího produktu poháněného nedávno industrializované ekonomiky, která je silně spojena s NAFTA. Mexiko má také prosperující turistický průmysl a je řadí na první místo mezi Severní a Jižní Ameriky na seznamu světového dědictví UNESCO. Goldman Sachs předpovídá Mexiko se stane jedním z svět 's největších ekonomik do 30 let na základě pokračující růst svých cestovního ruchu a olej / kov průmyslu. Mexico 's vláda připomíná federální vládě strukturu USA a skládá se ze soudních, výkonné a zákonodárné složce, které ovládají 31 samostatných států a federálního okresu.Prezident Mexika je demokraticky zvolen a je hlava vlády a státu. Fungování federální vlády je dána tím, pokynů přijatých v roce 1917 se vytvoření a politické ústavy Spojených států, Mexika. Právní systém Mexico 's právní systém Mexico ' s působí v rámci občanského zákoníku práva odvozeného z římského práva stanov a kódy (Corpus Juris Civilis) původně vyvinuté císaře Justiniána a později znění napoleonské (francouzského) kód 1804. Mexiko 's občanským zákoníkem je silně ovlivněn země ' s společenských norem a zahrnuje majetek, osobní, rodinný a smluvní předpisy práva.Rozdělena do čtyř částí, občanský zákoník obsahuje "knihy " s názvem: "The Book of povinností " (smluvní právo); "Kniha osob " (manželství, rozvod, otcovství); "Book of Assets " (osobní i nemovitosti), a "Kniha potomka 's Stavovském " (vůle, závěti a bez závěti otázky).

Vízové požadavky

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Temporary Resident Student Visa (Dočasné rezidentní studentské vízum)

Cena a měna

USD 30

Náklady na vydání studentského víza se liší v závislosti na státní příslušnosti. Může to být kdekoli mezi 17 a 30 USD.

Kdo může žádat o vízum?

Pokud jste občanem nebo trvalým pobytem v schengenském prostoru, Velké Británii, USA, Kanadě nebo Japonsku nebo pokud máte platné vízum pro některou z těchto zemí, nepotřebujete vízum do Mexika, pokud je účelem vaší návštěvy studium a pokud délka vašeho pobytu nepřesáhne 180 dní.

Studenti, kteří pocházejí z jiných zemí nebo kteří budou navštěvovat po dobu delší než 180 dní, musí požádat o studentské vízum do Mexika.

Kde můžete žádost podat?

Konzulární úřad

O

studentské vízum pro dočasné pobyty musíte požádat osobně na konzulárním úřadu nejblíže místu vašeho bydliště.

webová stránka:https://directorio.sre.gob.mx/index.php/consulados-de-mexico-en-el-exterior

Jak provést aplikaci?

Žadatelé jsou povinni požádat o vízum osobně prostřednictvím předem dohodnutého pohovoru.

 1. Platný cestovní pas s minimálně 6 měsíců po návratu.
 2. Původní dopis o přijetí od školy/instituce v Mexiku.
 3. Původní dopis nebo certifikát označující krycí výdaje studenta, včetně plného stipendia a v případě, že zůstanou v hostitelské rodině, nezapomeňte přiložit ID vedoucího člena rodiny. V případě, že stipendium nebo výdaje nejsou zahrnuty, je povinné předložit výpisy z účtu za poslední 3 měsíce.
 4. V případě nezletilých - Studentův rodný list řádně apoštilovaný.
 5. Zahraniční studenti jsou povinni prokázat lékařské/úrazové pojištění s mezinárodním krytím.
 6. Vyžaduje se také lékařské prohlášení o dobrém zdravotním stavu a naznačující, že kandidát je prostý jakékoli nemoci.
 7. Poplatek za zpracování víz.
 8. Vyplněný formulář žádosti.
 9. Jedna barevná fotografie, velikost pasu s odkrytým obličejem.

Jakmile žadatelé vstoupí na mexické území, musí během prvních 30 kalendářních dnů požádat Národní migrační institut o pobytovou kartu, která akredituje jejich legální pobyt v zemi a umožňuje jim zůstat v Mexiku.

Kdy byste měli podat žádost?

Mexické studentské vízum může být vydáno v průměru 2 dny a může trvat až 3 týdny, v závislosti na státní příslušnosti žadatele. Měli byste se přihlásit s dostatečným předstihem.

Platnost studentských víz je jeden rok.

Doba zpracování

2 Days

Pracovní příležitosti

Studenti nemohou pracovat ani se účastnit žádné odměňující činnosti, když jsou na studentském vízu v Mexiku.

Pokud byl student pozván mexickou společností/institucí k provádění lukrativních aktivit, musí mexická společnost/instituce požádat o pracovní povolení v Národním migračním institutu v Mexiku (www.inm.gob.mx).

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Imigrační orgány mohou rozhodnout o zamítnutí žádosti o vstup do země, pokud je žadatel předmětem trestního řízení nebo byl odsouzen za závažný trestný čin.