Keystone logo

Nejlepší univerzity pro Zákon Programy v Man 2024

Počet institucí: 3
  • Douglas, Man
  • Douglas, Spojené království

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Douglas, Man

  UCM má dlouhodobou pověst excelence v oblasti výcviku a vzdělávání na ostrově. Jsme hrdí na to, že jsme v průběhu let inspirovali, vyzývali a zmocňovali naše studenty pozitivně ovlivňovat svět kolem nich. Nabízíme širokou škálu kurzů, které zahrnují akademické, odborné a profesionální možnosti, stejně jako volný čas a rekreaci. DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ Naše kurzy dalšího vzdělávání pokrývají širokou škálu oborových oblastí, včetně: stavebnictví, obchodu, správy a IT; umění, design a média; strojírenství a výroba motorových vozidel; kadeřnická a kosmetická terapie; zdravotní péče; péče o děti; pohostinství a stravování; výpočetní technika a IT; všeobecné studium a sport. Další informace najdete na stránce Průvodce dalším vzděláváním a Další vzdělávání.

  • Douglas, Man

  The Institute Of Directors (IoD) byl založen v roce 1903 a během tří let nám byla udělena Královská charta, která podporuje, zastupuje a nastavuje standardy pro podnikové vůdce po celé zemi. Na naši Královskou chartu jsme i nadále hluboce hrdí a zůstává v popředí všeho, co jako organizace děláme.