Keystone logo
Kypr

Studie Zákon v Kypr 2024

Studovat v Kypr

Právní vzdělávání na Kypru nejoblíbenější Zákon program na Kypru nabízí University of Nicosia, kde si studenti mohou vydělat má bakalářský titul z práv (Bachelor of Laws), za čtyři roky. Podle University webové stránky Nicosia 's, program LLB byla oficiálně uznána kyperské právní rady v roce 2009 a umožňuje absolventům pokračovat ve svém vzdělání, aby mohli kvalifikovat sedět u baru zkoušky. Kypr Bar Association upravuje oprávnění a stanoví disciplinární opatření podle potřeby. Právníci na Kypru nemusí specializovat v jakémkoliv oboru práva, protože jsou považovány za "registrovaný " právníci, kteří mohou vzít na jakékoli právní případ, že si přejí. European University Cyprus má programy právnický titul mistra 's, které vyžadují, aby studenti kompletní Bakalář práv kurzů před nástupem do tříd práva pro absolventy vysokých škol.Školného pro Vydělávat bakalářský titul z práv či LLM na Kypru přibližné náklady na jeden rok právnické školy na Kypru je 9.000-12000eur ($ 12.000 do 16.000 dolar USD). European University Cyprus nabízí finanční pomoc pro studenty v nouzi, stejně jako různé stipendií a grantů pro zahraniční studenty. Všichni studenti musí platit školné, bez ohledu na zemi pobytu. Příležitostí pro právníky na Kypru Přestože míra nezaměstnanosti na Kypru je v současné době 17 procent, licencované právníci zažít méně těžko nacházejí pozice s advokátními kancelářemi, banky, donucovacími orgány policie a ostatních odvětví vyžadující znalosti mezinárodního a obchodního práva.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  567
 • Podíl na inženýrských sítích

  60
 • Internetové předplatné

  34
 • Místní doprava

  40

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  7
 • Lístek do kina

  10
 • Pinta místního piva

  3

O Kypr

Obklopen Řecka, Egypta, Turecka a Izraele, Kyperská republika je ostrovní stát ležící asi 2000 kilometrů severovýchodně od Afriky ve východní části Středozemního moře. Přestože severní Kypr je pod tureckou kontrolou, a žádá, aby se turecká republika Severní Kypr, Turecko je jediná země, která rozpozná této společnosti. Mezinárodní populace se domnívá, Severní Kypr oblast, která je jednoduše obsazený sil pracující pro tureckou vládu, a je vlastně součástí Kyperské republiky. V roce 2004, Kypr vstoupil do Evropské unie, a později se připojil do eurozóny v roce 2008. Je to jedna z nejoblíbenějších destinací míst ve Středomoří kvůli jeho mírnými zimami a subtropické podnebí a má ekonomiku vysokými příjmy, které trvale skóre v top 20 Na indexu lidského rozvoje.Užitečné informace o Kypru • CIA World Factbook uvádí, že 77 procent obyvatel Kypru kyperští Řekové, se 18 procent z nich určené na tureckých Kypřanů. Více než 10.000 Rusové v současné době žije na Kypru stejně. • Řečtí Kypřané patří k řecké pravoslavné církve na Kypru, zatímco kyperští Turci dodržovat sunnitského islámu náboženství. • turecké a řecké Kypr 'dva úřední jazyky. Kyperská Maronite arabština a arménský jsou považovány za menšinové jazyky. Nicméně, angličtinu mnoho Kypřanů a většina vyhlášek, dopravních značek a reklamy jsou v angličtině. • Přibližně 7% HDP, se používá k financování vzdělávacích podniků, což Kypr jedním z EU 's top výdaji na základní a vysokoškolské vzdělávání (spolu se Švédskem a Dánskem). • členem EU, Kypr používá euro jako svou měnu. Nicméně, turecká lira se používá v severní části Kypru, spolu s eurem.• hlavní a největší město na Kypru je Nicosia. To je také považováno 5. nejbohatší město na světě. pokud jde o příjem na obyvatele. právnímu systému na Kypru pod britskou nadvládou až do roku 1960, Kypr používá právní systém podobný anglickému systému práva. Kypr má v současné době Ústava Kyperské republiky, Zásady zvykového práva a spravedlnosti a zákonům členům Sněmovny reprezentantů. Poté, co Kypr vstoupil do EU v roce 2004, jeho ústava byla pozměněna tak, aby evropská legislativa překračovat své vnitrostátní právní předpisy. Tyto tři větve Kypru práva jsou zvykového práva, zásady rovnosti a psaným právem, který zahrnuje převážnou část Kypru právního systému. Okresní soudy jsou rozděleny do občanského, rodinného, ​​pracovního práva, trestní a vojenské soudy. Všechny právníci kvalifikovaní pro práci na Kypru mají právo být v jakémkoliv okresního soudu.Nicméně, Kypr právník, musí mít pět nebo více let praxe cvičit jako okresního soudu právník, než budou moci být slyšen Nejvyšší soud.

Vízové požadavky

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Studentské vízum

Cena a měna

EUR 40

Poplatky za studentská víza se liší a mohou se pohybovat kolem 40 EUR. Poplatky se mohou změnit.

Kdo může žádat o vízum?

Kandidáti, kteří jsou státními příslušníky EU, mohou vstoupit na Kypr jako návštěvníci. Při příjezdu do vzdělávací instituce musí předložit řadu dokumentů přijímací kanceláři vzdělávací instituce - viz část" Jak podat žádost? ".

Zahraniční studenti ze zemí mimo EU potřebují před vstupem na Kypr studentské vízum. Studentská víza se vydávají pouze zahraničním studentům na plný úvazek. Student na plný úvazek je ten, kdo bere minimálně 12 kredity v semestru.

Kde můžete žádost podat?

Velvyslanectví/Vysoká komise/konzulát Kyperské republiky

Měli byste se přihlásit osobně na velvyslanectví/Vysoká komisa/ Konzulát Kyperské republiky ve vaší zemi bydliště.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Studenti ze zemí mimo EU:

Při podávání žádosti o studentské vízum budete muset poskytnout následující dokumenty:

 • Plně vyplněný formulář žádosti.
 • Poplatek za podání žádosti ve výši 15-30 kyperských liber (nevratný).
 • Čtyři (4) fotografie velikosti pasu.
 • Ověřené (ověřené pravdivé) kopie akademické kvalifikace studenta.
 • Doklad o odborné způsobilosti v angličtině (pokud je to možné)
 • Fotokopie jejich pasu. Cestovní pas by měl být platný nejméně jeden (1) rok ode dne příjezdu studenta.

Přijímací kancelář sdělí uchazečům podrobnosti o datech pohovoru a požadovaných dokumentech včas na pohovor.

Během vízového pohovoru na velvyslanectví/vysoké komisi/konzulátu Kyperské republiky musí kandidát předložit:

 • Originální akademická kvalifikace a jejich ověřené kopie v angličtině nebo v anglickém překladu.
 • Jejich cestovní pas platný nejméně jeden (1) rok ode dne jejich příjezdu na Kypr
 • Nedávné osvědčení o dobrém chování vydané policií země původu nebo bydliště.
 • Nedávná finanční záruka vydaná studentským sponzorem

Studenti se musí hlásit vzdělávací instituci první pracovní den po svém příjezdu, aby se zaregistrovali a splnili zbývající formality potřebné pro vydání povolení k přechodnému pobytu.
Zahraniční studenti by se měli zaregistrovat u mimozemské pobočky okresní policie do sedmi dnů ode dne příjezdu na Kypr.

Studenti EU: Při příjezdu do vzdělávací instituce musí předložit přijímací kanceláři vzdělávací instituce následující:

 • Plně vyplněný formulář žádosti.
 • Poplatek za podání žádosti ve výši 15-30 kyperských liber (nevratný).
 • Čtyři (4) fotografie velikosti pasu.
 • Ověřené (ověřené pravdivé) kopie akademické kvalifikace studenta.
 • Doklad o odborné způsobilosti v angličtině (pokud je to možné)
 • Fotokopie jejich pasu. Cestovní pas by měl být platný nejméně jeden (1) rok od data příjezdu studenta.
 • Nedávné osvědčení o dobrém chování vydané policií země původu nebo bydliště.

Kromě výše uvedeného, uchazeči musí zaplatit registrační poplatek, semestrální školné, a zaregistrovat se pro předměty. Dále musí požádat oddělení pro migraci o povolení k přechodnému pobytu.

Kdy byste měli podat žádost?

O

studentské vízum byste měli požádat alespoň 2-3 měsíce před plánovaným příjezdem na Kypr.

Délka studentského víza závisí na délce vašeho studijního programu.

Doba zpracování

3 Months

Pracovní příležitosti

Za normálních okolností, zahraniční studenti ze zemí mimo EU nesmí pracovat po celou dobu studia na Kypru. Vláda Kyperské republiky může vytvořit výjimky pro kurzy, kde mohou být vydána pracovní povolení umožňující praktický výcvik během letních prázdnin.

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Vaše žádost o vízum může být zamítnuta, pokud nejste schopni prokázat požadované finanční prostředky, nebo pokud poskytnete nesprávné nebo neúplné dokumenty.

Mějte prosím na paměti: Studentské vízum se vydává pro konkrétní vzdělávací instituci. V případě, že se zahraniční student rozhodne změnit vzdělávací instituci, je nutné získat nové povolení k pobytu.