Keystone logo
Kolumbie

Nejlepší univerzity pro Zákon Programy v Kolumbie 2024

Počet institucí: 162
  • Bogotá, Kolumbie

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Chía, Kolumbie

  Mezinárodní centrum cizích jazyků a kultur nabízí mezinárodní komunitě a cizincům žijícím v Kolumbii vysoce kvalitní španělský program. Výuka probíhá na univerzitě v akademickém, bezpečném a vynikajícím prostředí služeb.

  • Rionegro, Kolumbie

  V roce 1996 udělilo kolumbijské ministerstvo národního vzdělávání a kolumbijský institut pro hodnocení vzdělávání - Icfes prostřednictvím rezoluce 2661 organizaci Remington Organization právní status univerzitní instituce, což vedlo ke vzniku Remington University Corporation.

  • Popayán, Kolumbie

  Universidad Del Cauca byla vytvořena v Popayánu jako univerzita třetího okrsku dekretem ze dne 24. dubna 1827. 5. dubna 2013 ministerstvo národního školství udělilo vysoce kvalitní institucionální akreditaci na dobu 6 let již prostřednictvím rezoluce 6218 ze dne 13. června 2019, obnovila uvedenou institucionální akreditaci na dobu osmi let.

  • Barranquilla, Kolumbie

  The University of the Coast, CUC, má za úkol vytvořit integrálního občana na principu svobody myšlení a ideologického pluralismu, s vysokým smyslem pro zodpovědnost za trvalé hledání akademické a investigativní excelence, s využitím rozvoje vědy, technologie , technologie a kultura.

  • Jamundí, Kolumbie

  Autonomní univerzita Západu je institucí vysokoškolského vzdělávání, která v souladu s ustanoveními zákona 30 z roku 1992 a dalších právních předpisů může pro komunitu provádět vysokoškolské, postgraduální, výzkumné, další vzdělávání a projekční akademické programy.

  • SANTANDER, Kolumbie

  Technologické jednotky Santander jsou veřejným zřízením resortního řádu, který se zaměřuje na školení lidí s etickým smyslem, kritickým myšlením a podnikatelským přístupem prostřednictvím kvalitních procesů ve výuce, výzkumu a rozšiřování, aby přispěl k sociálnímu vývoj ekonomiky. ekonomické, vědecké, technologické, environmentální a kulturní společnosti.

  • Bogotá, Kolumbie

  Jsme vysokoškolská instituce s vojenským zaměřením, která má v úmyslu plně vyškolit logistické odborníky, kritické občany se širokým sociálním, etickým a politickým smyslem. Zdokonalujeme vyšetřovací kompetence a podnikatelského ducha, podporované pokroky ve vědě a technice, přispíváme ke strukturálnímu a funkčnímu rozvoji logistiky v Kolumbii.

  • Bogotá, Kolumbie

  Vojenská komunikace v rámci konformace naší armády má transcendentální význam s plynutím let a příchodem událostí, které rámují historii naší země a světa obecně, ve shluku faktů, které viděly jejich technologii v technologii. skvělá příležitost pro rozvoj a změny ve prospěch lidstva, takto byly vojenské komunikace v historii základním prvkem velení, koordinace a rozvoje vojenských operací, které se staly základem velkých vítězství a podobně umožnily moderní konflikty s cílem rozhodnout o správném používání elektronických médií, která usnadňují předvídání záměrů a akcí protivníka.

  • Armenia, Kolumbie

  SOCIÁLNÍ PROJEKCE vyjadřuje trvalý a přímý vztah, který EAM udržuje se společností; Provádí se prostřednictvím interaktivních programů s produktivními sektory a sociálními aktéry; prostřednictvím programů a aktivit různého druhu (akademických, uměleckých, sociálních a technologických), konzultací a poradenství, dalšího vzdělávání a intervencí sociálních služeb do komunity.

  • Cundinamarca, Kolumbie

  Posláním San José FESSANJOSE Higher Education Foundation je vyškolit komplexní odborníky, od humanistického přístupu s kritickým, sociálním a citlivým smyslem po zásady rovnosti a etických hodnot. Tímto způsobem rozvoj věcné a vzdělávací kvality v instituci.

  • Barranquilla, Kolumbie

  Polytechnic Corporation of the Atlantic Coast je odpovědná instituce s etickými a transparentními principy, které rozvíjejí své podstatné funkce ze vzdělávacího modelu, nejlépe prostřednictvím propedeutických cyklů, zaměřených na lidský rozvoj, zaručující integrální formování myšlení, analytických, kritických bytostí, s podnikatelského ducha pro budování spravedlivé, inkluzivní, udržitelné, demokratické, podporující a respektující společnosti lidské důstojnosti.

  • Bogotá, Kolumbie

  Escuela de Español Nueva Lengua en Colombia nabízí kurzy španělštiny v Bogotě, Cartageně, Medellínu a v přírodní rezervaci poblíž Guaduas. Pokud hledáte kvalitní kurz španělštiny v útulné a přátelské škole s profesionálními učiteli, chcete -li studovat španělštinu a cestovat, poznávat nové přátele, zatímco se setkáte a užijete si kulturu, hudbu, gastronomii, muzea a procházky přírodou; pak je pro vás New Spanish School v Kolumbii. Náš program byl vyvinut podle nejpřísnějších mezinárodních směrnic pro výuku jazyků. Nueva Lengua je mezinárodně uznávaná pro svou kvalitu a služby a od roku 2003 u nás studují mladí lidé a dospělí z téměř stovky zemí. Máme širokou škálu kurzů a začínáme kurzy každý týden na všech úrovních. Od prvního dne se budete cítit vítáni, vítáni a podporováni v této zkušenosti s učením španělštiny na cestách.

  • Cali, Kolumbie

  National School of Sports je státní univerzitní instituce, která se zavázala k integrální formaci lidské bytosti, která přispěje k rozvoji země prostřednictvím generování, transformace a aplikace znalostí v oblasti sportu, zdraví a vzdělávání. správa a hospodářství, založené na zásadách a hodnotách, které podporují respekt k lidské důstojnosti, udržitelný rozvoj, soužití a zlepšování kvality života společnosti.

  • Bogotá, Kolumbie

  Univerzita se bude vyznačovat: Vzděláváním odborníků s citlivostí a sociální odpovědností. Příspěvek k integrálnímu a udržitelnému rozvoji člověka. Závazek k demokratizaci znalostí. Generace znalostí, která transformuje struktury kolumbijské společnosti