Keystone logo
Kolumbie

Nejlepší univerzity pro Zákon Programy v Kolumbie 2023/2024

Počet institucí: 161
  • Chía, Kolumbie

  Mezinárodní centrum cizích jazyků a kultur nabízí mezinárodní komunitě a cizincům žijícím v Kolumbii vysoce kvalitní španělský program. Výuka probíhá na univerzitě v akademickém, bezpečném a vynikajícím prostředí služeb.

  • Rionegro, Kolumbie

  V roce 1996 udělilo kolumbijské ministerstvo národního vzdělávání a kolumbijský institut pro hodnocení vzdělávání - Icfes prostřednictvím rezoluce 2661 organizaci Remington Organization právní status univerzitní instituce, což vedlo ke vzniku Remington University Corporation.

  • Popayán, Kolumbie

  Universidad Del Cauca byla vytvořena v Popayánu jako univerzita třetího okrsku dekretem ze dne 24. dubna 1827. 5. dubna 2013 ministerstvo národního školství udělilo vysoce kvalitní institucionální akreditaci na dobu 6 let již prostřednictvím rezoluce 6218 ze dne 13. června 2019, obnovila uvedenou institucionální akreditaci na dobu osmi let.

  • Barranquilla, Kolumbie

  The University of the Coast, CUC, má za úkol vytvořit integrálního občana na principu svobody myšlení a ideologického pluralismu, s vysokým smyslem pro zodpovědnost za trvalé hledání akademické a investigativní excelence, s využitím rozvoje vědy, technologie , technologie a kultura.

  • Jamundí, Kolumbie

  Autonomní univerzita Západu je institucí vysokoškolského vzdělávání, která v souladu s ustanoveními zákona 30 z roku 1992 a dalších právních předpisů může pro komunitu provádět vysokoškolské, postgraduální, výzkumné, další vzdělávání a projekční akademické programy.

  • SANTANDER, Kolumbie

  Technologické jednotky Santander jsou veřejným zřízením resortního řádu, který se zaměřuje na školení lidí s etickým smyslem, kritickým myšlením a podnikatelským přístupem prostřednictvím kvalitních procesů ve výuce, výzkumu a rozšiřování, aby přispěl k sociálnímu vývoj ekonomiky. ekonomické, vědecké, technologické, environmentální a kulturní společnosti.

  • Bogotá, Kolumbie

  Jsme vysokoškolská instituce s vojenským zaměřením, která má v úmyslu plně vyškolit logistické odborníky, kritické občany se širokým sociálním, etickým a politickým smyslem. Zdokonalujeme vyšetřovací kompetence a podnikatelského ducha, podporované pokroky ve vědě a technice, přispíváme ke strukturálnímu a funkčnímu rozvoji logistiky v Kolumbii.

  • Bogotá, Kolumbie

  Vojenská komunikace v rámci konformace naší armády má transcendentální význam s plynutím let a příchodem událostí, které rámují historii naší země a světa obecně, ve shluku faktů, které viděly jejich technologii v technologii. skvělá příležitost pro rozvoj a změny ve prospěch lidstva, takto byly vojenské komunikace v historii základním prvkem velení, koordinace a rozvoje vojenských operací, které se staly základem velkých vítězství a podobně umožnily moderní konflikty s cílem rozhodnout o správném používání elektronických médií, která usnadňují předvídání záměrů a akcí protivníka.

  • Armenia, Kolumbie

  SOCIÁLNÍ PROJEKCE vyjadřuje trvalý a přímý vztah, který EAM udržuje se společností; Provádí se prostřednictvím interaktivních programů s produktivními sektory a sociálními aktéry; prostřednictvím programů a aktivit různého druhu (akademických, uměleckých, sociálních a technologických), konzultací a poradenství, dalšího vzdělávání a intervencí sociálních služeb do komunity.

  • Cundinamarca, Kolumbie

  Posláním San José FESSANJOSE Higher Education Foundation je vyškolit komplexní odborníky, od humanistického přístupu s kritickým, sociálním a citlivým smyslem po zásady rovnosti a etických hodnot. Tímto způsobem rozvoj věcné a vzdělávací kvality v instituci.

  • Barranquilla, Kolumbie

  Polytechnic Corporation of the Atlantic Coast je odpovědná instituce s etickými a transparentními principy, které rozvíjejí své podstatné funkce ze vzdělávacího modelu, nejlépe prostřednictvím propedeutických cyklů, zaměřených na lidský rozvoj, zaručující integrální formování myšlení, analytických, kritických bytostí, s podnikatelského ducha pro budování spravedlivé, inkluzivní, udržitelné, demokratické, podporující a respektující společnosti lidské důstojnosti.

  • Bogotá, Kolumbie

  Escuela de Español Nueva Lengua en Colombia nabízí kurzy španělštiny v Bogotě, Cartageně, Medellínu a v přírodní rezervaci poblíž Guaduas. Pokud hledáte kvalitní kurz španělštiny v útulné a přátelské škole s profesionálními učiteli, chcete -li studovat španělštinu a cestovat, poznávat nové přátele, zatímco se setkáte a užijete si kulturu, hudbu, gastronomii, muzea a procházky přírodou; pak je pro vás New Spanish School v Kolumbii. Náš program byl vyvinut podle nejpřísnějších mezinárodních směrnic pro výuku jazyků. Nueva Lengua je mezinárodně uznávaná pro svou kvalitu a služby a od roku 2003 u nás studují mladí lidé a dospělí z téměř stovky zemí. Máme širokou škálu kurzů a začínáme kurzy každý týden na všech úrovních. Od prvního dne se budete cítit vítáni, vítáni a podporováni v této zkušenosti s učením španělštiny na cestách.

  • Cali, Kolumbie

  National School of Sports je státní univerzitní instituce, která se zavázala k integrální formaci lidské bytosti, která přispěje k rozvoji země prostřednictvím generování, transformace a aplikace znalostí v oblasti sportu, zdraví a vzdělávání. správa a hospodářství, založené na zásadách a hodnotách, které podporují respekt k lidské důstojnosti, udržitelný rozvoj, soužití a zlepšování kvality života společnosti.

  • Bogotá, Kolumbie

  Univerzita se bude vyznačovat: Vzděláváním odborníků s citlivostí a sociální odpovědností. Příspěvek k integrálnímu a udržitelnému rozvoji člověka. Závazek k demokratizaci znalostí. Generace znalostí, která transformuje struktury kolumbijské společnosti

  • Cundinamarca, Kolumbie

  Jsem nesmírně hrdý na to, že vás všechny mohu přivítat na webových stránkách Univerzity Konrada Lorenze, je to kolumbijská nezisková soukromá vysoká škola, která se od roku 1981 věnuje snaze o zachování, uchovávání a šíření kulturních a vědeckých znalostí. Zde můžete získat aktualizované informace o projektech, které univerzita realizuje v otázkách, jako je výuka, výzkum a sociální dopady; univerzitní zásady a obecné předpisy, kterými se řídíme; bakalářské, magisterské a magisterské programy, jakož i kurzy dalšího vzdělávání nabízené univerzitou; vědecké, sportovní, kulturní a sociální aktivity. Můžete si také prohlédnout náš katalog knihovny a plný text některých našich vědeckých spisů. Pokud jste členem univerzity, můžete přistupovat k naší databázi, kontrolovat, co je na virtuální platformě, zapisovat úkoly, kontrolovat známky, být součástí procesů hodnocení institucí, mimo jiné provádět online platby. Pokud jste uživatel poprvé, podívejte se na naše institucionální video, abyste mohli stručně a přehledně vidět, jak to v Konrad Lorenz vypadá, co můžeme nabídnout a co to znamená být členem naší instituce.