Keystone logo
Kolumbie

Studie Zákon v Kolumbie 2024

Studovat v Kolumbie

Vydělávat právnický titul na Columbia Columbia, stejně jako ostatní země Latinské Ameriky byl pokouší reformovat jejich proces vyššího vzdělání tím, že usnadňuje studentům s nízkými příjmy pro získání vysokoškolských diplomů. Stát právník v Kolumbii zahrnuje dokončení bakaláře zákona (4 roky). Pak můžete Master práva (LLM). V závislosti na specializaci, vy potřebujete, nebo nebrat advokátní zkoušku vykonávat advokacii. Stáže sestávající z nejméně jednoho roku s advokátní kanceláří nebo individuální poradcem je někdy potřeba před studenty práv může mít advokátské zkoušky. Mnoho právníků absolvovaní studia Columbia rozhodnou vykonávat advokacii v Brazílii, kde se ekonomicky prosperující města Sao Paulo a Rio de Janeiro nabízí příležitosti, které Columbia neposkytuje.Advokáti se specializací na korporátní, obchodní a závazkové právo bude mít žádný problém najít zaměstnání v Brazílii, zatímco trestní a rodinné právníci mají tendenci být více v poptávce v Kolumbii.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  173
 • Podíl na inženýrských sítích

  24
 • Internetové předplatné

  23
 • Místní doprava

  30

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  6
 • Lístek do kina

  4
 • Pinta místního piva

  1

O Kolumbie

Columbia je konstituční republika se nachází na severozápadě Jižní Ameriky a sousedí s Tichým oceánem, v Karibském moři, Peru, Brazílie a Venezuely. "Střední " moc zvažoval, že má na 3. největší ekonomiky mimo jiné jihoamerické země; Columbia 's vláda se řídí ústavou ve znění pozdějších předpisů v roce 1991 a funguje v souladu se zásadami "dělby moci ". Hlava vlády a státu je prezident Columbia, který je podporován Radou ministrů a viceprezidenta. Podobně jako se strukturou vlády USA, Kolumbie má dvoukomorový Kongres, Senát a Poslanecká sněmovna. Nejvyšší soud Kolumbie vládne soudní moci a skládá se z 23 soudců předsedá občanské, pracovní a trestním komory. Byla založena v roce 2005, civilní systém právních postupů byla uplatněna potvrdil kontradiktorní (porotu nebo soudce), postupy u všech soudů.Columbia 's právní systém Práce v rámci pozměněného trestního zákona z roku 1938 původně začlenění zásady španělského práva, právní systém Columbia má nápadnou podobnost k USA a západní zákony, které definují trestné činy, jako přestupky nebo zločiny. Nicméně, Columbia 's maximální trest vězení je 24 let (podobně jako ve skandinávských zákonů), bez ohledu na zločinu. Trest smrti v Kolumbii byla zrušena před více než 100 lety. Rozdělen do několika soudních okresů, které obsahují vrchních soudů, které předsedal nejméně třemi rozhodčími, Columbia 's obcí jsou pod dohledem odborných, mladistvé a obvody soudů, které používají "veřejné Ministerstvo " právníků zastupujících osob v soudním řízení.

Vízové požadavky

 • Migrující vízum kategorie 9 (vízum M-9) - nahrazení starého víza TP-3 od 15. prosince 2017.
 • Pokud váš kurz trvá méně než 6 měsíce, možná budete moci využít turistické vízum.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Migrující vízum kategorie 9 (vízum M-9); turistické vízum

Cena a měna

Vízový poplatek bude záviset na vaší státní příslušnosti. Pro žadatele z USA jsou náklady na studentské vízum M-9 67 USD.

Kdo může žádat o vízum?

Abyste

se kvalifikovali pro kolumbijské studentské vízum, musíte se zapsat do kvalifikované vzdělávací instituce v Kolumbii s minimálně intenzitou třídy 10 hodin týdně.

Všechny univerzity vyžadují, abyste měli studentské vízum, pokud se přihlašujete na kurz pro 3 měsíce nebo déle.

Občané několika zemí včetně Austrálie, Kanada, Francie, Německo, Spojené království, a Spojené státy nepotřebují vízum pro vstup do Kolumbie jako turista až 90 dnů. Kolumbijské „turistické“ vízum není formální vízum. Je to jen razítko v pasu. Kromě toho lze „turistické“ vízum prodloužit o 90 dní v jakékoli kanceláři Migración Colombia v zemi. Pokud studujete na neakreditované škole po dobu kratší než 180 dní, můžete tak učinit na základě běžného turistického povolení (PIP-5) a nemusíte žádat o vízum.

Kde můžete žádost podat?

Kolumbijský konzulát nebo online

O

kolumbijské studentské vízum můžete požádat na kolumbijském konzulátu nebo online.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Pokud se přihlásíte online, budete potřebovat následující:

 • Fotokopie první stránky platného pasu s vašimi osobními údaji.
 • Fotokopie stránky pasu s posledním razítkem vstupu do Kolumbie nebo odjezdu z Kolumbie.
 • Pokud jste měli předchozí kolumbijské vízum, fotokopie tohoto víza.
 • Fotokopie univerzitního registračního formuláře podepsaná školním úředníkem.
 • Certifikace nebo doklad ze školy, uvádějící, že rozvrh třídy je minimálně deset (10) hodin týdně.
 • Fotokopie „osvědčení o existenci a právním zastoupení“ z univerzity.
 • Povolení rodičů a určení osoby odpovědné za studenta během jeho pobytu v Kolumbii, ověřené kolumbijským notářem nebo konzulem v případě nezletilých osob.
 • Dopis (ve španělštině) od osoby s ekonomickou odpovědností za studenta zaručující výdaje studenta a doklady prokazující ekonomickou solventnost. Pokud jste student, v dopise by se mělo říkat, že budete v Kolumbii finančně zodpovědní za sebe. Chcete-li ukázat „ekonomickou solventnost“, můžete použít bankovní „certifikát“, který ukazuje, že průměrný zůstatek za posledních šest měsíců je vyšší než desetinásobek zákonné minimální mzdy v Kolumbii nebo 7 812 420 pesos (2 605 USD při směnném kurzu 3 000 pesos na USD) v roce 2018. A tento certifikát by měl být notářsky ověřen a přeložen. Nebo můžete poskytnout šestiměsíční bankovní výpisy bez nutnosti překladu. Lze také použít výpisy z kreditních karet, které vykazují dostatečný dostupný zůstatek.
 • Pas styl obličeje fotografie s bílým pozadím, velikost 3 cm šířka X 4 cm výška, maximální velikost 300 kb jpg soubor pro online aplikaci.

Pokud vám konzulát neumožňuje podat žádost online, vezměte výše uvedené dokumenty na konzulát v době vašeho jmenování a dokončete proces, který uvádějí. Pokud se přihlásíte osobně, agent vám položí otázky, vyplňte online žádost za vás, naskenujte všechny své dokumenty a vraťte je k vám a pořiďte fotografii digitálním fotoaparátem.

Jakmile obdržíte elektronické vízum, musíte jít na kolumbijský konzulát, abyste si jej nechali vyrazit na pasu.

Poté, co úspěšně obdržíte studentské vízum do Kolumbie, budete mít maximálně 15 dní na registraci víza u Migración Colombia, abyste získali Cedula de Extranjeria (kolumbijský průkaz pro cizince). To musí být provedeno osobně.

Kdy byste měli podat žádost?

Doba udělená pro kolumbijské studentské vízum závisí na délce vašeho plánovaného zápisu a může trvat až tři roky.

Doba zpracování

Pracovní příležitosti

Se studentským vízem M-9, nemáte povoleno pracovat v Kolumbii.

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Vaše žádost o vízum může být zamítnuta, pokud nejste schopni prokázat požadované finanční prostředky, nebo pokud poskytnete nesprávné nebo neúplné dokumenty.