Keystone logo
Kanada

Studie Zákon v Kanada 2024

Studovat v Kanada

Co je právnický titul v Kanadě? Chcete se stát právníkem v Kanadě, jedinci potřebují zapsat do příslušných vzdělávacích formátů a práce prostřednictvím řady programů, dokud není dosaženo požadované úrovně vzdělání. Ve většině případů, bude zákon titul v Kanadě trvat asi čtyři roky dokončit v rámci programu univerzity. Také bude muset získat minimálně bakaláře míry práv a musí pocházet ze školy zákona, že 's uznána. Vzdělávací proces zákon je ten, který je založen na získání školení pro praktické použití. Studenti budou muset sedět na zkoušku LSAT, test, který zajišťuje student má plné pochopení složek kanadského práva, aby se práce v této oblasti. Zákon o vysokých školách v Kanadě, pro ty, kteří chtějí získat právnický titul v Kanadě, dobrou zprávou je, že je možné, aby tak učinily. Existuje mnoho kanadské právnické školy a většina z nich, aby pro zahraniční studenty se přihlásit.Prior k posuzování toho, i když jednotlivci by se měla zaměřit na to, co 'll naučit. Za prvé, je zde konkurence dostat do uznávaných právnických fakult v Kanadě. Z tohoto důvodu budou jednotlivci musí mít průměr bodu vysoce kvalitní a ukázat se jako hodný volby nejlepších škol. LSAT je standardizovaný test, který se užívá k měření některé dovednosti, které jsou nezbytné pro studenty, aby, aby mohli vstoupit do právnické fakulty. To je často měřítko pro určení, zda by měla být považována za studenta. Účast Společenství, osobní prohlášení, a pracovní zkušenosti mohou přispět k tom, zda školy přijme studenta.Jakmile je zapsán, on nebo ona bude dokončit čtyři roky vzdělání na některé země 's mnoha právnických fakult, Některé z nich patří McGill University, University of Montreal, University of Manitoba, University of British Columbia, a Královna 's University, z nichž všechny mají zvláštní právnických fakult, tzv Právnickou fakultu. Studenti dokončí své vzdělání v právnické fakultě, dosáhnout všechny potřebné úvěry předat požadavky školy. Poté, on nebo ona bude muset sedět na advokátní zkoušku. To je velmi obtížná zkouška právo podávat kanadské advokátní komory. To také vyžaduje ověření spolehlivosti. Studenti musí projít touto zkouškou, aby měli povolení k provozování praxe v zemi. Při pohledu na budoucnost práva v zemi, je rostoucí potřeba dobře vzdělané a vyhrazené právníků v zemi.Pro ty zahraniční studenty, kteří se chtějí zapsat do tohoto typu školy, dobrou zprávou je, že existuje mnoho možností k dispozici program. Je důležité získat studentské vízum, aby se zapsat v těchto programech, ale univerzita sama o sobě může pomoci studentovi k dosažení těchto potřebné dokumenty.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  624
 • Podíl na inženýrských sítích

  47
 • Internetové předplatné

  58
 • Místní doprava

  67

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  9
 • Lístek do kina

  10
 • Pinta místního piva

  5

O Kanada

Kanada je velká země, která 's moderní ve většině aspektů každodenního života. Země, druhá největší podle jednotlivých oblastí na světě, je ohraničené na jihu Spojených států. Jako jedna z nejbohatších zemí světa, oblast je možná jeden z nejzajímavějších možností pro ty, kteří chtějí vykonávat právo v moderní, rozmanité země. Canada, anglicky a francouzsky mluvící zemi, nabízí mnoho příležitostí pro vzdělávací cestující, kteří hledají rozšířit své obzory a dosáhnout jejich právnický titul. Základní fakta o Kanadě - hlavní město Kanady je Ottawa, který se nachází v provincii Ontario. - Kanada má dva oficiální jazyky - anglicky a francouzsky. Téměř 60 procent Kanaďanů mluví anglicky, zatímco 20 procent mluví francouzsky. Jiné jazyky běžně mluvený v Kanadě kvůli jeho vysoké úrovni multikulturní rozmanitosti jsou kantonské, němčina, Paňdžáb a italsky.- Právní systém v Quebecu je založen na systému občanského práva podporovaných podle francouzského práva; zbytek Kanady přilne k anglické common law systému. - Kanada obsahuje odhadem dva miliony jezer, která pokrývá asi osm procent z celkové masy. - Maple Leaf je "národní symbol s, a je nápadně na zemi " Canada s vlajky. - Královská kanadská jízdní policie (hovorově zvaný "The Mounties "), jsou oba národní a federální policejní síla, která je známá pro jízdu na upravené koní, neboť hlídka oblastech Kanady. Co je právní systém v Kanadě? Kanadský právní systém byl postaven na britském systému common law. Vzhledem k tomu, Kanada byla kdysi kolonie Anglie, mnoho vlivů této lhůtě jsou přítomny v rozmanitém právním systému Canada 's. Je to bi-jurisdikční systém a tam jsou součástí veřejného a soukromého tohoto zákona.Federální vláda má pravomoc nad specifických oblastech práva, zatímco většina zákonů jsou ovlivněny pravidly provincie. Země 's ústava je nejvyšší zákon. Kanada má parlament, stejně jako to, co je přítomno v Británii. Tam je odvolací proces přítomen také.

Vízové požadavky

Aby bylo možné studovat v Kanadě déle než 6 měsíce, musíte získat kanadské studijní povolení, které slouží jako kanadské studentské vízum po celou dobu vašeho pobytu.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Kanadské studijní povolení

Cena a měna

CAD 150

Kdo může žádat o vízum?

Většina cizích státních příslušníků musí požádat o studijní povolení. Po vydání studijního povolení umožňuje cizímu státnímu příslušníkům studovat v Kanadě ve schváleném ústavu po dobu trvání stanoveného kurzu nebo programu. V některých případech nepotřebujete studijní povolení, abyste mohli chodit do školy v Kanadě:

 1. Pokud je kurz nebo program, který hodláte studovat, kratší než 6 měsíců.
 2. Pokud jste rodinný příslušník nebo zaměstnanci zahraničního zástupce v Kanadě.
 3. Pokud jste členem cizí ozbrojené síly. K letu do Kanady však budete stále potřebovat elektronickou cestovní autorizaci (eTA).

Kde můžete žádost podat?

Online/papírová aplikace

O kanadské studijní povolení můžete požádat buď online, nebo prostřednictvím papírové přihlášky, které lze získat na webových stránkách Citizenship and Immigration Canada (CIC).

webová stránka:https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/study-canada/study-permit/apply.html

Jak provést aplikaci?

1. Nejprve musíte získat standardizovaný dopis o přijetí od uznávaného poskytovatele vysokoškolského vzdělávání.

2. Další fází je získání kanadského balíčku žádostí o studentské vízum, a to buď z webových stránek CIC (http://www.cic.gc.ca), nebo kontaktováním místního vízového úřadu nebo kanadského velvyslanectví nebo konzulátu ve vaší domovské zemi.

3. Za účelem získání balíčku aplikací, budete muset odpovědět na několik otázek o sobě na webových stránkách CIC. Tyto otázky určí, zda máte nárok požádat online o kanadské studentské povolení, a jaké dokumenty budete muset poskytnout. Pokud jste shledáni způsobilými, obdržíte kód osobního kontrolního seznamu, platný pro 60 dnů, které budete potřebovat k podání žádosti online. Nezapomeňte vytisknout stránku obsahující váš kód pro budoucí použití. Stránka bude také obsahovat příručku k aplikaci, odhadovaná výše školného, seznam dokumentů, které budete muset předložit se svou žádostí, a pokyny pro vaše další kroky.

4. Až budete připraveni se přihlásit, vytvořte si účet myCIC, kde zadáte svůj osobní kód kontrolního seznamu. Poté obdržíte kontrolní seznam osobních dokumentů, který vám umožní nahrát a odesílat dokumenty do CIC.

5. Jakmile budete mít připravené dokumenty a formulář žádosti a zaplatíte poplatky, vyplněnou žádost můžete odeslat na CIC.

6. Někteří žadatelé se možná budou muset zúčastnit pohovoru v místní vízové kanceláři.

7. Jakmile bude vaše žádost schválena, obdržíte úvodní dopis, zatímco studentům ze zemí, které vyžadují elektronické cestovní povolení (eTA) a/nebo vízum pro přechodný pobyt, tyto budou vydány v případě potřeby. ETA bude propojena s vaším pasem. Je důležité, abyste cestovali s pasem, který jste použili při žádosti o studijní povolení. ETA bude platit pět let nebo do vypršení platnosti cestovního pasu, podle toho, co nastane dříve.

8. Předložte je spolu se svým pasem, dokladem o svých financích a dopisem o přijetí (a dalšími dokumenty, které vám bylo doporučeno vzít) Kanadské agentuře pro pohraniční služby (CBSA) v Kanadě, která poté vydá vaše kanadské studijní povolení a umožní vám přístup do Kanady. Požadované doklady pro studentské vízum v Kanadě zahrnují:

 • Vyplněný formulář žádosti;
 • Původní dopis o přijetí od univerzity;
 • Platný pas/cestovní doklad, který vám také umožňuje návrat do domovské země. Pokud žijete v USA, není to nutné;
 • dvě nedávné fotografie velikosti pasu s uvedením jména a data narození na zadní straně;
 • Doklad o finanční podpoře během studia, které představují: školné + 833 CAD/měsíc (pro všechny provincie kromě Quebecu) nebo školné + 917 CAD/měsíc (Quebec);
 • Vysvětlující dopis;
 • Pokud máte v úmyslu studovat v Quebecu, budete také potřebovat certifikát d'acceptation du Québec, anglické a francouzské překlady pro váš dokument, prohlášení překladatele a ověřenou kopii originálů dokumentů;
 • Důkaz, že jste zaplatili poplatek za studijní povolení (150 CAD).

Kdy byste měli podat žádost?

Doba zpracování se liší. Záleží na typu žádosti, kterou podáte, a kde je zpracována. Papírové aplikace obvykle trvají přibližně dvakrát déle než online aplikace. Vždy se doporučuje zkontrolovat dobu zpracování v dostatečném předstihu: http://www.cic.gc.ca/english/information/times/temp.asp

Jakmile budete mít kanadské studijní povolení, můžete požádat o jeho obnovení z Kanady, pokud se rozhodnete pokračovat ve studiu.

Doba zpracování

Pracovní příležitosti

Můžete pracovat na akademické půdě nebo mimo něj až 20 hodin během univerzitních semestrů a na plný úvazek během přestávek, jako jsou zimní nebo letní prázdniny, bez potřeby pracovního povolení. Kvalifikovat, musíte mít platné studijní povolení a být studentem prezenčního studia. Budete také potřebovat číslo sociálního pojištění (SIN) ze služby Service Canada, abyste mohli pracovat v Kanadě nebo získat výhody a služby z vládních programů. Vaše studijní povolení bude neplatné 90 dny po dokončení studijního programu, takže budete muset získat postgraduální pracovní povolení, pokud chcete po studiu zůstat v Kanadě a hledat práci. To platí tři roky.

Hodiny za týden

20

Proč potřebujete tento typ víza?

Kanadské studentské vízum může být odmítnuto, pokud má vízový úředník podezření, že účel žadatele o odchod do Kanady byl zkreslený - pokud studijní kurz nebyl skutečným důvodem, proč se jednotlivec ucházel. Ještě pravděpodobnější, doklad o poskytnutých finančních prostředcích může být nedostatečný pro očekávané výdaje na výuku, jídlo, pronajmout si, atd, nebo nemusí být zjevně dostačující pro nárokovaný studijní kurz.