Keystone logo
Jihoafrická republika

Studie Zákon v Jihoafrická republika 2024

Studovat v Jihoafrická republika

Co je právo programy v Jižní Africe? Získání právnický titul v Jižní Africe je nezbytný pro jednotlivce, kteří chtějí cvičit v zemi. LL.B. stupeň je nezbytný stupeň kvalifikace pro jednotlivce, kteří chtějí zapsat jako obhájce nebo zástupce v zemi. Studenti, kteří chtějí, aby mohli začít, může být zadána přímo v těchto programech na bakalářské úrovni, i když program je také k dispozici jako postgraduální plán stejně. Zákon o vysokých školách v zemi? Pracoval jako advokát nebo státního zástupce v Jižní Africe vyžaduje získání vzdělání v oblasti práva. Ve většině případů je to provedeno jako starý mládenec 's titulem v zemi. Programy trvají mezi dvěma a po celá léta získat bakalářský zákonů. Není nutné, ale doporučuje, že studenti pracují na LL.M. Program na získání bakalářského 's stupně. Navíc, LL.D. a PhD programy jsou také k dispozici za programy pán 's.Studenti studovat práva v Jižní Africe pro práci v této oblasti, protože je podmínkou. Jejich průběh studia zahrnuje zaměření na praktické a učebnice vzdělávání, který je, jak pracovat jako advokát a jak právní systém funguje v zemi. Court dějiny právo je zaměření. Advokáti mohou pracovat jako notář nebo Právník specializující se na převody majetku i po získání jejich Specializujeme se školení. Studenti budou muset sedět a předat požadované licenční zkoušky být členem advokátní komory. Je to požadavek, že každý, kdo prodávají své služby jako advokát v této zemi je členem advokátní komory. Výuka na právnickou fakultu zde výrazně pohybuje. To je dáno tím, některou z mnoha škol, které poskytují akreditované programy. Obecně platí, že programy trvat čtyři roky. Zahraniční studenti právnické fakulty jsou vítány ve většině univerzit v zemi.Nicméně, aplikace pro tyto programy musí být provedeno přímo mezinárodní studenta ke škole a schválení pravděpodobně pouze v případě, že existují dostupnost v rámci programů. V některých vysokých škol a univerzit zde, že je těžké najít volné místo. Po absolvování mohou studenti pokračovat ve studiu k získání titulu PhD nebo jiné vyšší stupně v oboru. Mnoho studentů vstup do pracovního procesu a poskytovat právní služby pro spotřebitele. Nicméně, ostatní mohou pokračovat učit v terénu, nebo pracovat v soudních funkcí (po získání zkušeností v oboru.) Často se student pokračovat ve své studii vedle budování kariéry v této oblasti.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  229
 • Podíl na inženýrských sítích

  30
 • Internetové předplatné

  39
 • Místní doprava

  36

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  4
 • Lístek do kina

  5
 • Pinta místního piva

  2

O Jihoafrická republika

Jihoafrická republika je země se nachází na jižním cípu afrického kontinentu. To sedí podél jižního Atlantiku a Indickém oceánu a je blízko Namibie, Zimbabwe a Botswany. Je to 25. největší země na světě podle oblasti má, je domovem pro více než 53 milionů lidí. Jižní Afrika je velmi multi-etnické země s různými jazyky a kulturami. Více než 11 jazyky jsou zde přítomni, včetně angličtiny a afrikánštiny. V této horní ekonomice se středními příjmy, existuje spousta možností pro ty, kteří chtějí studovat práva. Co je právní systém v Jižní Africe? Jihoafrický právní systém je směs různých stylů. K dispozici je civilní složkou zákon, který pochází z nizozemského právního systému. Obecné právo je také přítomna, a je stejně jako, že našel v Británii. Zvykové právo systém také existují. Celkově lze říci, země sleduje trestního a občanského práva strukturu s ústavním právem.Soudní systém v zemi, včetně soudců a státních zástupců 'soudy, vrchní soudy, ústavních soudů, a Nejvyšší odvolací soud.

Vízové požadavky

 1. Jihoafrické studentské vízum (dříve nazývané jihoafrické studijní povolení)
 2. Jihoafrické výměnné vízum - Pokud jste starší než 25 let a chcete přijet do Jižní Afriky na kulturní, ekonomický nebo společenský výměnný program organizovaný mezi vzdělávací institucí nebo vládním orgánem v Jižní Africe a jedním v cizí zemi.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Jihoafrické studentské vízum; Jihoafrické výměnné vízum

Cena a měna

USD 47

Poplatky za žádost o studentské vízum v Jihoafrické republice závisí na vaší zemi původu, ale pohybují se kolem 47 USD.

Kdo může žádat o vízum?

Mezinárodní student, který chce zůstat a studovat v Jižní Africe na kurz prodlužující 3 měsíce (90 dnů) trvání bude muset požádat o studentské vízum. Toto vízum se uděluje studentům, kteří již byli přijati k přijetí uznávaným vzdělávacím institutem v Jižní Africe.

Aby bylo možné získat studijní vízum pro Jihoafrickou republiku, samotná škola nebo vysoká škola musí být nejprve kvalifikována jako „vzdělávací instituce“. To znamená, že musí být zaregistrován buď na ministerstvu základního vzdělávání, nebo na ministerstvu vysokoškolského vzdělávání. Pokud tedy chcete navštěvovat soukromou jazykovou školu nebo školu nabízející pouze krátkodobé technické kurzy, nemusíte mít nárok na jihoafrické studijní vízum.

Mějte prosím na paměti: Nemůžete přijet do Jižní Afriky na návštěvnické vízum a poté pokračovat v žádosti o jihoafrické studentské vízum. Nemůžete přijet do Jižní Afriky na návštěvnické vízum a poté pokračovat v žádosti o jihoafrické studentské vízum.

Kde můžete žádost podat?

Jihoafrický vysoký komise, konzulát, nebo velvyslanectví

Získat vízum do Jižní Afriky, studenti musí kontaktovat Jihoafrickou vysokou komisi, Konzulát, nebo velvyslanectví v zemi jejich bydliště.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

První, musíte být přijati jako student registrovanou jihoafrickou školou, vysoká škola, nebo univerzita a obdržíte dopis o přijetí na hlavičkovém papíře instituce a podepsaný ředitelem nebo registrátorem nebo jménem ředitele nebo registrátora.

Poté musíte vyplnit formulář žádosti o povolení k přechodnému pobytu B1-1738 a osobně jej odnést na jihoafrické velvyslanectví, konzulát nebo vysokou provizi ve vaší domovské zemi.

Následující dokumenty musí být předloženy s formulářem žádosti BI-1738:

 • Pas platný nejméně 30 dní po uplynutí zamýšlené návštěvy
 • Zaplacení předepsaného poplatku
 • Osvědčení o očkování, pokud to vyžaduje zákon
 • Doklad o finančních prostředcích na pokrytí předpokládaných životních nákladů během pobytu v republice a také k úhradě školného. To by mělo být ve formě bankovních výpisů /hotovost k dispozici/ cestovatelské šeky
 • Doklad o lékařském krytí
 • Vklad v hotovosti odpovídající hodnotě zpáteční letenky.
 • V případě afrických studentů závazek příslušné vlády převzít plnou odpovědnost studenta a uhradit veškeré náklady, pokud bude nutné studenta deportovat
 • Lékařské a radiologické zprávy
 • Nezkrácený rodný list v případě nezletilých.
 • V případě nezletilého, údaje o osobě v Jihoafrické republice, která bude působit jako opatrovník studenta, a dopis od takové osoby potvrzující opatrovnictví
 • Souhlas obou rodičů s vaším pobytem v Jižní Africe, nebo od rodiče, který má výhradní péči, spolu s důkazem výhradní péče
 • Oficiální dopis od vzdělávací instituce, kde máte v úmyslu studovat, potvrzující prozatímní přijetí a dobu trvání kurzu.
 • Doklad o zdravotním krytí každoročně obnovovaný po dobu studia se zdravotnickým schématem registrovaným podle zákona o lékařských schématech.
 • Pokud jste 18 roky a starší, je vyžadováno osvědčení o policejním povolení z každé země, ve které jste pobývali 12 měsíce nebo déle od věku 18 let.

Žádáte o výměnné povolení (jihoafrické výměnné vízum) pomocí stejného formuláře žádosti B1-1738.

Kdy byste měli podat žádost?

Doba procesu podávání žádostí se v jednotlivých zemích liší, ale umožňuje přibližně šest týdnů.

Studentské vízum platí po celou dobu trvání studentského kurzu, případně 36 měsíců pro školy a 24 měsíců pro ostatní instituce.

Jihoafrické výměnné vízum - toto vízum se uděluje po dobu výměny, obvykle ne více než 12 měsíců. Jihoafrické výměnné vízum nelze obnovit ani prodloužit. Jakmile máte tento typ povolení, o povolení k dočasnému nebo trvalému pobytu můžete požádat pouze poté, co jste žili alespoň rok mimo Jižní Afriku.

Doba zpracování

6 Weeks

Pracovní příležitosti

Pokud jste držitelem jihoafrického studentského víza a studujete na terciární úrovni, máte povoleno pracovat na částečný úvazek maximálně 20 hodin týdně během termínu, a na plný úvazek během prázdnin.

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Existuje mnoho důvodů, proč může být vaše žádost o studentské vízum do Jižní Afriky zamítnuta, jako:

 • Ponechání prázdných míst na formulářích
 • Lhaní o čemkoli ve vaší aplikaci
 • Mít zastaralý pas bez prázdných stránek
 • Chybějící napsání jména v dokumentech
 • Neposkytnutí důkazů o dostatečných finančních prostředcích