Keystone logo
Izrael

Studie Zákon v Izrael 2024

Studovat v Izrael

Advokacii v Izraeli legálně vykonávat advokacii v Izraeli, musíte být oficiálním členem advokátní komory. Požadavky na přijetí do advokátní komory jsou: - Musí být rezidentem Izraele, který je alespoň 23 let - Absolvent z právnické fakulty uznávané Izraele 's ministerstvem školství - vystudoval práva, instituce, která byla uznána ministrem spravedlnosti - vystudoval práva uznávané instituce mimo Izrael - ukončil jeden rok stáž - vykonaných zkouškách, které přijala advokátní komory soudců v Izraeli musí být také izraelských občanů a má kvalifikaci, aby mohly být zahrnuty do senátu advokátů. Právníci, kteří chtějí být považovány za soudce nebo soudce okresního soudu pozic měl praxi nejméně sedm let v nějaké oblasti práva. Vydělávat právo programy v Izraeli Izrael má několik právnických fakult.Studenti vstupující do těchto právnických fakult, musí mít doklad o vynikajících stupňů a bakalářské, nebo pre-právnický titul, z akreditované vzdělávací zařízení vyšší. Kromě toho, studenti musí mít psychometrické přijímací zkoušky a získat 600 bodů na zkoušku, než bude přijata do programu práva. Tituly získané potenciálními právníky patří LLB (Bachelor of Law), LLM (Master of zákona) a PhD v právu. Čas potřebný k získání titulu v právu v Izraeli je srovnatelná s USA a evropských norem. - Mezi pěti do šesti let školného V závislosti na typu práva studoval mezinárodní studenty, jako je například patentového práva nebo jiného specializovaného oboru, vyučování může být výrazně vyšší, než tradičních právních kurzů. Opět, školné se může lišit od jedné právnické fakulty na druhou.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  517
 • Podíl na inženýrských sítích

  68
 • Internetové předplatné

  25
 • Místní doprava

  56

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  14
 • Lístek do kina

  11
 • Pinta místního piva

  7

O Izrael

Nachází se v západní Asii podél Středozemního moře 's jihovýchodním pobřeží, Izrael sousedí s několika zeměmi, a uvádí, včetně Libanonu, Jordánsku, Egyptě a Sýrii. Politicky a etnicky, Izrael se odkazuje na sebe jako demokratické a židovského státu. Izrael 's nejlidnatějším městem je Jeruzalém a Tel Aviv je země "finanční centrum s. Izrael 's vláda je reprezentativní demokracie řízeny parlamentního systému a předsedy vlády. Z Izraele 's úspěchy jsou jeho očekávaná vysoká životnost, velké hospodářství a výjimečné životní úrovně, je považována za nejlepší na Blízkém východě základní skutečnosti o Izraeli. - Israel ' s ekonomikou je považován za nejodolnější ekonomika mimo jiné vyspělých zemích a má Také byl zařazen číslo jedna ve vývojových a výzkumných center investic. - Komplexní růst v Izraeli 's průmyslových a zemědělských odvětvích nechá se tato země, aby se stal nejvíce soběstačný, co se týká výroby potravin.- Izrael vede svět v solární energetický rozvoj, a je také lídrem v oblasti geotermální energie a ochrany vod. - Vzhledem k tomu, Izrael běžně zažívá nedostatek vody. mají vysoce vyvinuté technologie vody průmysl, který z nich dělá jeden z největších světových 's předními odborníky v technikách ochrany vod a recyklaci vody. Israel "právní systém připomínající západní-styl právních systémů s v některých aspektech, právní systém Izraele ' s je především hybridní historických a církevních právnických principů rozvojové pod britskou a osmanské svrchovanosti. V "Knesset " zákony a "Základní zákony Izraele " podporují základ pro Izrael 's právními předpisy, které jsou dále odůvodněných jurisprudence a politický precedens. V poslední době, izraelské soudy byly vykazující znaky kanadského a amerického práva, spíše než kontinentálním právu."Účetní Struktura a právní systém Nejvyšší soud s okresní soudy a soudci 'Israel kurty obsahovat obecné soudní systém Izraele ' s, se Nejvyšší soud existující jako nejvyšší soud v zemi. Izrael má také "speciální " soudy, které se zabývají náboženskou, práce a vojenských otázkách spravedlnosti. Tyto soudy se řídí odvolací soudy, které mohou získat omezenou pozornost Nejvyšší soud v některých složitých případů. Izrael má pět soudních okresů: Nazareth, Tel-Aviv, Beer-Sheva, Jerusalem a Haifa, s okresní soudy a soudci vládnout svých obvodech. Veškeré akce mimo těchto soudních okresů jsou převedeny do Okresního soudu v Jeruzalémě.

Vízové požadavky

A/2 vízum - Toto vízum se uděluje těm, kteří chtějí přijít do Izraele studovat na akreditované instituci.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Studentské vízum (A/2 vízum)

Cena a měna

USD 50

Poplatek za podání žádosti o studentské vízum do Izraele závisí na zemi vašeho pobytu a může se kdykoli změnit. Poplatek se může pohybovat kolem 40-50 USD.

Kdo může žádat o vízum?

Je povinné, aby si všichni zahraniční studenti účastnící se programů jednoho semestru nebo déle zajistili studentské vízum (A-2) před příjezdem do Izraele.

Studentské vízum se uděluje těm, kteří chtějí studovat na základních a středních školách, akademické instituce a yeshivot a mládežnické instituce Židovské agentury.

Kde můžete žádost podat?

Izraelský konzulát nebo velvyslanectví Izraele

Před příjezdem se musíte osobně dostavit na místním izraelském konzulátu nebo velvyslanectví Izraele, abyste získali studentské vízum.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Žadatel o izraelské studentské vízum obvykle musí poskytnout následující:

 • Vyplněná a podepsaná žádost o vízum pro vstup do Izraele. Přihlášku si můžete stáhnout zde: http://www.mfa.gov.il/MFA_Graphics/MFA%20Gallery/Consular% 20forms/EntryVisa.pdf
 • Cestovní pas (musí být platný déle než jeden rok od data zamýšlené návštěvy).
 • Dva pasové obrázky.
 • Původní dopis o přijetí ke studiu na uznávané vzdělávací instituci v Izraeli.
 • Výpis z banky ukazuje, že máte finanční prostředky na podporu pobytu v Izraeli, když jste student (bankovní výpis z posledních tří měsíců).
 • Zpáteční letenky NEBO platba příštího školního roku ve státech (v případě výměnného studenta).
 • Bankovní výpis z posledních 3 měsíců.
 • Možná budete muset poskytnout svůj původní rodný list

Kdy byste měli podat žádost?

Požádejte o studentské vízum brzy poté, co obdržíte oficiální dopis o přijetí od hostitelského izraelského vzdělávacího institutu.

Vízum je platné až jeden rok (a umožňuje mnoho vstupů do země) a může být prodlouženo v kanceláři Úřadu pro obyvatelstvo o další období.

Doba zpracování

Pracovní příležitosti

Držitelé víz A/2 nesmí pracovat v Izraeli.

Za určitých podmínek mohou držitelé víz A/2, kteří mají nárok na aliya podle zákona o návratu, pracovat na částečný úvazek.

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Vaše žádost o vízum může být zamítnuta, pokud nejste schopni prokázat požadované finanční prostředky, nebo pokud poskytnete nesprávné nebo neúplné dokumenty.