Keystone logo
Irsko

Studie Zákon v Irsko 2024

Studovat v Irsko

Co je právnický titul v Irsku? Existují různé zákon studijní programy jsou k dispozici v Irsku. Jako vysokoškolák, studenti mohou získat titul bakalář práva (LLB) v oblasti obchodu, politické vědy, stejně jako v různých mezinárodních právních studií. Postgraduální programy zahrnují Master of práva (LLM), stejně jako "Interrogational a srovnávací právo " titul a "Mezinárodní a evropské obchodní právo " stupňů. PhD v oboru právo, je také k dispozici poté, co dokončil LLM. K dispozici je velké množství specializací jsou k dispozici v irských studií práva. Zákon o vysokých školách v Irsku Existují četné právnické školy a univerzity po celém Irsku, které nabízejí studium práva. Studenti se musí soutěžit získat přijetí do těchto škol, s průměrem pouze horní sedm procent získání přijetí. Nicméně, zahraniční studenti, kteří mohou získat povolení, přijetí školy, a vízum do země jsou vítány na těchto právnických fakult.Požadavky na přijetí mají tendenci být méně obtížné pro zahraniční studenty. Studenti mohou strávit mezi pět šesti let získat jejich vzdělání sedět na licenční zkoušky. Studenti, kteří mají bakalářský titul, může být také schopen dokončit své vzdělání na právnické fakultě, který obvykle vyžaduje další tři roky vzdělávání. Po dokončení studia, studenti mohou najít práci v celém Irsku. Studenti budou muset pracovat v advokátní kanceláři ještě před získáním profesionální licence. Poptávka po kvalifikovaných odborníků v Irsku je střední až vysoká, s novým zaměřením na více specializovaných právníků, než kdy jindy. Zahraniční studenti mohou najít právní systém v této zemi 's, že je vděčná za dlouhé, trvající kariéry.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  833
 • Podíl na inženýrských sítích

  70
 • Internetové předplatné

  49
 • Místní doprava

  100

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  9
 • Lístek do kina

  12
 • Pinta místního piva

  6

O Irsko

Tam 's nic takového, jako je Irsko, země, která ' s částí Evropy, sedí na severozápadní části kontinentu. Tento ostrov národ je domovem více než 6,4 milionu lidí, o 4,6 milionu z nich žijících v Irské republice. Od nízkých hor do otevřených zelených pláních, Irsko je krásná země. Je také důležité a silný ekonomický silou v Evropě. Oblast má bohatou kulturu, pulzující, moderní životní styl a velkou tradici. Pro studenty, kteří uvažují o studiu práva v Irsku, tam jsou četné výhody tím, včetně náročné právní oblasti, které vyžadují moderní, plně vzdělané studenty. Zahraniční studenti jsou často vítají, pokud jsou k dispozici otvory v právních školách Irsko 's. Jaká je právní systém v Irsku? Právní systém v Irsku je založen na ústavním, společné a psaným právem. Zákony země, se konají v ústavě Irska.Společný právní systém země 's je založen na parlamentní stylu nalezené v britském systému. Systém Zákon porouchá dále s místními zákony, které jsou mnohem více tradiční a na základě kulturních vlivů. Země 's Ústava stanoví základní kámen všech irského právního systému, i když, a právní studie v této oblasti se zaměřuje na této konkrétní oblasti.

Vízové požadavky

 • C studijní vízum - Pokud chcete studovat v Irsku méně než 3 měsíce
 • D studijní vízum - Pokud váš kurz trvá déle než 3 měsíce

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Studentské vízum (studijní vízum C; D studijní vízum)

Cena a měna

Poplatky za irská studentská víza se liší v závislosti na zemi původu. Standardní poplatky za zpracování žádosti o vízum jsou 60 EUR (80 USD) za jednorázové vízum a 100 EUR (135 USD) za víza pro více vstupů.

Kdo může žádat o vízum?

Pokud jste občanem EU nebo EHP (včetně Islandu, Norska a Lichtenštejnska), nepotřebujete studentské vízum do Irska ke studiu v Irsku. Existuje řada dalších zemí, které nevyžadují irská studentská víza nebo vstupní víza, a ty jsou zde uvedeny: http://www.citizensinformation.ie/en/moving_country/moving_to_ireland/coming_to_live_in_ireland/visa_requirements_for_entering_ireland.html

Pro občany zemí mimo EHP, kteří přijíždějí studovat do Irska, musí být zapsáni do prezenčního studia v rámci studijního programu (pro vysokoškolské vzdělávání) nebo Jazykového a nestudijního programu Irska.

Bez ohledu na to, zda požadujete studentské vízum do Irska, pokud jste studentem ze země mimo EHP, musíte se při vstupu do Irska hlásit imigračnímu úředníkovi, aby mu bylo uděleno povolení ke vstupu. Musíte to udělat v okrese, ve kterém chcete žít.

Mějte prosím na paměti: Irsko není členem Schengenské dohody. Budete proto stále muset požádat o irské vízum, i když máte vízum pro schengenskou zemi.

Kde můžete žádost podat?

Online zařízení AVATS

Žádost o vízum musíte podat online pomocí online zařízení AVATS. Online zařízení pro podávání žádostí o vízum je k dispozici po celém světě a musí být používáno všemi žadateli.

webová stránka:https://www.visas.inis.gov.ie/avats/OnlineHome.aspx

Jak provést aplikaci?

O vízum musíte požádat online. Po dokončení procesu online podávání žádostí, musíte postupovat podle pokynů na souhrnném formuláři žádosti, který je vytvořen online systémem. Souhrnný formulář bude obsahovat informace o tom, kam chcete předložit podpůrnou dokumentaci. Souhrnný formulář, který musíte vytisknout, podepsat, a datum, musí být předložen s vaší podpůrnou dokumentací.

K žádosti o vízum budete muset poskytnout následující informace (jsou vyžadovány originální dokumenty a musí být v angličtině nebo doprovázeny notářsky ověřeným překladem):

 • Dopis o přijetí od uznávané školy/vysoké školy/univerzity v Irsku potvrzující, že jste byli přijati na studijní kurz. Tento studijní kurz musí být prezenční (trvající akademický rok) a musí mít minimálně 15 hodin týdně studijní dobu.
 • Doklad o vaší akademické schopnosti absolvovat vybraný kurz anglickým jazykem (pokud se nejedná o kurz anglického jazyka).
 • Důkaz, že poplatky za kurz byly zaplaceny v plné výši.
 • Důkaz, že máte dostatek finančních prostředků (7 000 EUR), abyste se udrželi v počáteční části pobytu.
 • Důkaz, že vy nebo sponzor máte přístup k alespoň 7 000 EUR za každý následující rok studia, kromě poplatků za kurz za každý z těchto let.
 • Důkaz, že máte soukromé zdravotní pojištění.
 • Vysvětlení jakýchkoli mezer ve vaší vzdělávací historii.
 • Potvrzení, že máte v úmyslu vrátit se do země trvalého pobytu, když opustíte Irsko.

Kdy byste měli podat žádost?

O

studijní vízum můžete požádat až 3 měsíce před datem cesty do Irska. Žádost o studentské vízum budete muset podat alespoň několik měsíců před cestou do Irska.

Studenti ze země mimo EHP, kteří mají v úmyslu studovat v Irsku po dobu delší než 3 měsíce, se musí po příjezdu zaregistrovat u místního imigračního úředníka pro okres, ve kterém žijí. Jejich pas bude schválen podmínkami a časovým obdobím, po které mají povolení zůstat. Studenti, kteří nevyžadují vízum, musí mít při první registraci 3 000 EUR.

Mějte na paměti, že irské studentské vízum automaticky neumožňuje více vstupů do země. Pokud si myslíte, že budete muset opustit zemi a vrátit se během studia, budete muset požádat o vízum pro opětovný vstup.

Doba zpracování

3 Months

Pracovní příležitosti

Pokud navštěvujete kurz na Prozatímním seznamu způsobilých programů (ILEP), při registraci u místního imigračního úředníka budete mít v pasu opatřeno razítkem číslo 2. Budete mít možnost přijmout příležitostné zaměstnání až 20 hodin práce na částečný úvazek týdně v termínu nebo až 40 hodin týdně během období prázdnin na vysoké škole, to je, od června do září včetně a od 15 Prosinec do 15 leden.

Pokud se takového kurzu nezúčastníte, nebudete mít nárok na práci na částečný úvazek nebo se zapojit do jakéhokoli podnikání nebo povolání. Poté na pasu dostanete razítko číslo 2A.

Hodiny za týden

20

Proč potřebujete tento typ víza?

Některé z důvodů, proč může být studentské vízum do Irska odepřeno, jsou následující:

 • Pokud nejsou k dispozici dostatečné finanční prostředky na pokrytí celé návštěvy/studie v Irsku.
 • Pokud navrhovaná studie neměla logickou cestu.
 • Pokud existují nesrovnalosti, zavádějící informace, nebo podvodné dokumenty.