Keystone logo
Indonésie

Studie Zákon v Indonésie 2024

Studovat v Indonésie

Co je právnický titul v Indonésii? Indonéská Zákon titul přichází ve třech úrovních. První, který je ekvivalentní Bachelor zákona, se nazývá "Sarjana Hukum / SH " Toho lze dosáhnout přímo z vysoké školy. Druhá řada zahrnuje speciality právní profesionální bude studovat. Tomu se říká "Magister Hukum / MH ", nebo Master in práva. Někdy se nazývá "Megister Kenotariatan / M.Kn. ", Nebo Master in notáře. A konečně, třetí řada je doktor v zákoně. První stupeň se vyžaduje pro všechna právní profese zákona o vyšším vzdělávání v Indonésii základy první stupeň zákon stupeň vyžaduje čtyři až sedm rok studia v Indonésii. Doba druhá a třetí úrovněmi vzít do značné míry závisí na průběhu studia a množství předmětů za semestr, že žák je schopen přijmout. Aby se stala advokáta nebo právníka v Indonésii, musí studenti navštěvovat jedna-dva měsíc advokáta speciální kurz a složit advokátní zkoušku.Akademický rok v Indonésii se neřídí žádnou stanoveného harmonogramu, ale některé školy následovat liché a sudé semestr program. Liché semestry spustit od září do ledna. Dokonce semestry běžet od února do června. Tato data korelují s náboženskými svátky některých z hlavních náboženských skupin v zemi. Právní studie v Indonésii stane na zemi 's hlavní univerzity nebo právnické školy, která se nachází na větších ostrovech a hlavních městských částech země. Zatímco každá škola má svá vlastní pravidla a předpisy, studium je přísný, a testování v rámci programu ukázat, že student je schopen dokončit studium je běžné. Náklady na mírou práva v Indonésii se bude lišit v závislosti na délce programu a zvolené univerzity. Státní univerzity mají poplatky, které jsou velmi nízké, ale soukromé vysoké školy mají vyšší poplatky. Typický student stráví kolem nás 4500 dolar za semestr kurzu v Indonésii.Studium práva v Indonésii otevírá dveře do života služeb v rostoucí země s obrovským počtem obyvatel. Indonéský zákon titul může také otevřít dveře pro legální práci v jiných menších zemích po celém Oceánii a Asii. Studenti, kteří se rozhodnou studovat práva v Indonésii dostanou úvod do bohaté kultury ostrovů a získat hlubší porozumění kultuře svých různých skupin lidí.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  229
 • Podíl na inženýrských sítích

  20
 • Internetové předplatné

  26
 • Místní doprava

  9

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  3
 • Lístek do kina

  3
 • Pinta místního piva

  2

O Indonésie

Úvod do Indonésie Indonéské republiky je souostroví více než 13.400 ostrovů v jihovýchodní Asii a Oceánii. Více než 238.000.000 lidí žije v Indonésii, dělat to svět 's čtvrtá nejlidnatější země. Po celá staletí, Indonésie byla důležitá obchodní cesta, a bohaté přírodní zdroje v regionu i nadále čerpat obchodu v celé novodobé historii. Indonésie je známý pro jeho výrazně rozmanitou kulturou, se stovkami jazyků a etnických skupin v celé ostrovy. Má také svět 's druhou nejvyšší úroveň biologické rozmanitosti a velkým množstvím divoké džungle a oblastí, které je krásné místo k návštěvě dělat, co je právní systém v Indonésii? Indonésie "právní systém s následuje systém občanského práva v první řadě. Rozmanitost země přináší zvykové právo na mnoho aspektů systému, a někteří Roman nizozemského práva je smíchán do systému.Občanského zákoníku země 's do značné míry vyplývá, holandské koloniální tradice, a jeho první zákon škola byla zahájena holandský.

Vízové požadavky

 1. Social Visit Visa - nejlepší pro výměnné studenty, single-entry.
 2. Limited Stay Visa - pouze pro dlouhodobé studium.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Studentské vízum (vízum pro sociální návštěvu; Víza s omezeným pobytem)

Cena a měna

USD 45

Cena studentského víza se pohybuje kolem 45 USD, ale může se změnit a závisí na zemi, ze které žádáte.

Kdo může žádat o vízum?

Všichni zahraniční studenti přijatí ke studiu na indonéské univerzitě musí získat studentské vízum.

Občané některých zemí mohou zůstat v Indonésii celkem 30 dní bez víza. Bezvízový pobyt se však vztahuje pouze na volnočasové aktivity a neposkytuje například právo studovat nebo pracovat.

Na některých indonéských ambasádách (např. Finsko, Rakousko) bylo možné požádat o vízum typu 211 (turistické vízum). Toto vízum lze po příjezdu do Indonésie převést na sponzorované vízum pro sociální návštěvu. Požádejte o možnost požádat o toto vízum na místním indonéském velvyslanectví.

Kde můžete žádost podat?

Indonéské velvyslanectví nebo konzulát

Nejlepší je požádat o vízum na indonéském velvyslanectví nebo konzulátu ve vaší domovské zemi. Indonéské imigrační oddělení nyní také umožňuje online žádost o vízum prostřednictvím svých webových stránek.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Požadované doklady pro studentské vízum do Indonésie zahrnují:

 • Platný cestovní pas s alespoň jednou prázdnou stránkou pro vízum (cestovní pas musí být platný nejméně 6 měsíců po opuštění Indonésie)
 • Kopie identifikační stránky vašeho pasu
 • Vyplněný formulář žádosti
 • Dvě pasové fotografie v barvě, 4 x 6 cm
 • Kopie letenky nebo elektronické letenky
 • Oficiální přijímací dopis od hostitelské univerzity
 • Potvrzení nebo kopie dokladu o zaplaceném vízovém poplatku
 • Dopis velvyslanectví. Dopisy velvyslanectví, připravené hostitelskou univerzitou, potvrdit, že určitý student potřebuje vízum pro sociální návštěvu. Dopis velvyslanectví je vždy adresován indonéskému velvyslanectví nebo konzulátu určité země: ve výchozím nastavení to bude domovská země studenta.

Při příjezdu, držitel víza musí nahlásit svůj vstup do nejbližšího imigračního úřadu do 7 dnů.

Kdy byste měli podat žádost?

Doporučuje se požádat alespoň o studentské vízum 14 dny před odjezdem do Indonésie. Nejlepší je požádat o vízum ihned po obdržení oficiálního přijímacího dopisu.

Musíte přijet do Indonésie uvnitř 90 dnů ode dne vydání víza dne.

Maximální délka pobytu v Indonésii s vízem pro sociální návštěvu je 60 dní a vízum musí být prodlouženo v místě určení v souladu s pokyny hostitelské univerzity. Vízum lze prodloužit o jeden měsíc najednou a cena se pohybuje kolem 50 USD.

Vízum s omezeným pobytem je platné po dobu 5 let a vyžaduje obnovení každý 1 rok.

Doba zpracování

14 Days

Pracovní příležitosti

Zahraniční studenti obvykle nemají povoleno pracovat během studia v Indonésii.

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Vaše žádost o vízum může být zamítnuta, pokud nejste schopni prokázat požadované finanční prostředky, nebo pokud poskytnete nesprávné nebo neúplné dokumenty.