Keystone logo
Dánsko

Studie Zákon v Dánsko 2024

Studovat v Dánsko

Na jihu Norska a jihozápadě Švédska leží Dánské království, je suverénní stát, který zahrnuje také autonomní země Grónska a Faerských ostrovů v jeho království. Více než pět milionů lidí žije v Dánsku, socialistické demokratické zemi souhlasně zařazen jako jeden z nejrozvinutějších a nejšťastnějších zemí na světě, především díky své vysoké, na hlavu průměrného příjmu, rovnosti příjmů a faktory sociální mobility. Zakládajícím členem Organizace spojených národů, NATO, OECD a Severské rady, Dánsko má jedinečnou minulost bohatou Viking historii, středověké potyček se sousedními zeměmi a přijímání neutrálního postoje během druhé světové války. Užitečné Fakta o Dánsko • Danish je jazyk predominantely mluvený v Dánsku • dánských korun (DKK) je měna používaná, s jedním Krone se rovná 100 ruda • Téměř 90 procent Dánů praxe protestantská náboženství • Dánsko je velmi zelené země.Větrná energie představuje 30 procent veškeré elektřiny používané jeho obyvatel • Kodaň je hlavní město Dánska a domů do své vlády, kde monarcha a premiér často svolat v 17. století královský hrad postavený podle Christian IV soudnictví Dánska zákonodárnou a výkonnou úřad i nadále odděleně od soudního orgánu. Není nikdo, sjednotil soudní systém v Dánsku. Místo toho, Faerské ostrovy, Dánsko a Grónsko mají vlastní soudní systém. Nicméně, vysoké soudní rozhodnutí učiněná soudci, kteří žijí na Faerských ostrovech nebo Grónska se lze odvolat v dánské nejvyšší soudy. Nejvyšší trestní a civilní soud je dánský Nejvyšší soud, který je zodpovědný za správu spravedlnosti v celé Dánského království. Ústava Dánska je základem pro všechny postupy soudnictví a předpisů zavedených Dánsko 's monarchie.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  599
 • Podíl na inženýrských sítích

  67
 • Internetové předplatné

  33
 • Místní doprava

  68

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  12
 • Lístek do kina

  16
 • Pinta místního piva

  7

O Dánsko

Právo nabízené tituly, které Dánsko Dánsko nabízí bakalářský zákonů, Master of Laws (LLM) a Ph.D právnických fakult. LL.M Stupeň je mezinárodně uznáván jako postgraduální studium při asi jeden rok dokončit. Většina studentů právnické i nadále usilovat o dosažení LLM míru po ukončení bakalářského programu 's, abyste získali zkušenosti s specializovaných oblastí práva, jako je občanské, trestní a soudní. Kromě toho, že většina dánské právní firmy (stejně jako advokátní kanceláře v celé Evropské unii), raději své právníky, aby držet LLM titul, protože to znamená, míra student pokročilé právnické vzdělání a je kvalifikován k řešení případů v nadnárodním prostředí. Získávání Zákon programy v Dánsku Dánsku má dvě univerzity, které nabízejí právní vzdělání: University of Copenhagen (Ústav práva) a Aahus University (School of Law). University of Copenhagen je největší právnická škola v Dánsku a ve Skandinávii a má 4000 studentů v daném okamžiku.Studenti si mohou vybrat získat jeden ze čtyř stupňů na univerzitě v Kodani: LL.B, LL.M, Ph.D nebo mistrem v řešení konfliktů a mediaci. Aahus University, ve městě Aahus, Dánska, nabízí bakalářské, magisterské a Ph.D. programů, práva, ale nezahrnuje Master řešení konfliktu a mediaci v jeho osnov. Letní kurzy jsou k dispozici také na Aahus univerzitě. Poplatky za studium a Délka právních studií v Dánsku obvykle, studenti právnické fakulty dokončit své bakalářské 's tituly za tři až čtyři roky a mistr ' s stupňů v jednom roce. Ph.D. stupně může trvat až tři roky až do konce, v závislosti na oblasti, ve které chce student specializovat. Studenti EHP a EU nemusí platit školné, když se zapsal do vyššího vzdělávacího programu v Dánsku. Američtí občané i mimo Evropskou unii, musí zaplatit roční školné v rozmezí od 6000 do 15.000 eur ($ 8000 až 20.000 dolar USD).Příležitosti pro právníky v Dánsku s tisíci advokátních kanceláří působících v Dánsku a dánských míra nezaměstnanosti trvale pod pět procent ochranné známky, uplatnění na trhu práce v Dánsku není nijak složité. Nicméně, právníci specializující se na mezinárodní zkušenosti práva vyšší sazby na úspěch v mnohem rychleji získat pozice, než právníci s LLM stupňů.

Vízové požadavky

ST1 - povolení k pobytu a zaměstnání pro výměnné studenty ze zemí mimo EU/EHP/severské země.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Povolení k pobytu a práci (ST1)

Cena a měna

EUR 310

Poplatky za podání žádosti o vízum závisí na zemi původu a mohou se pohybovat kolem 310 EUR. Poplatky se mohou změnit.

Kdo může žádat o vízum?

Pokud plánujete studovat v Dánsku déle než tři měsíce, budete potřebovat buď osvědčení o registraci, nebo povolení k pobytu:

 1. Občané EU/EHP budou potřebovat osvědčení o registraci a švýcarští státní příslušníci budou muset požádat o pobytovou kartu.
 2. Občané mimo EU/EHP budou muset před příjezdem do Dánska požádat o dánské povolení k pobytu.

Musíte být přijati do vysokoškolského vzdělávacího programu v Dánsku, který je schválen státním orgánem nebo nabízen veřejně akreditovanou vzdělávací institucí.

Kde můžete žádost podat?

Dánská diplomatická mise

Svou

žádost ST1 budete muset osobně podat na nejbližší dánské diplomatické misi. Důvod, proč se musíte osobně objevit, je to, že můžete mít zaznamenané biometrické funkce (digitální obraz obličeje a otisky prstů). Vaše biometrické funkce jsou požadavkem na povolení k pobytu. S největší pravděpodobností si budete muset objednat schůzku.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Při podávání žádostí o studentské vízum do Dánska obvykle musíte uvést následující údaje:

 • Přijímací dopis od vaší univerzity;
 • podepsaný a vyplněný formulář žádosti;
 • Doklad o jazykové způsobilosti (obvykle anglicky);
 • Platný cestovní pas nebo jiná forma cestovního dokladu;
 • Pas fotografie;
 • Cestovní pojištění;
 • Doklad o platbě vízového poplatku;
 • doklad o minimálních finančních prostředcích (přibližně 1000 EUR/měsíc);
 • Podrobné informace týkající se vašeho studijního programu;
 • Důkaz týkající se ubytování během studia.

Kdy byste měli podat žádost?

Nejlepší čas začít žádat o povolení k pobytu v Dánsku je tři měsíce před datem příjezdu. Trvá to, v průměru, o 60 dny pro zpracování žádosti a doba trvání vašeho povolení k pobytu studentů závisí na tom, zda se chystáte dokončit celý vzdělávací program, nebo sledovat pouze část programu jako hostující student. Pokud se jedná o celý program, pak vám bude uděleno povolení k pobytu po dobu trvání tohoto programu. nicméně, pokud jste zapsáni pouze k dodržování části programu, povolení k pobytu bude uděleno maximálně na dva roky.

Doba zpracování

60 Days

Pracovní příležitosti

 • Severští občané, EU/EHP nebo Švýcarska mohou pracovat v Dánsku bez omezení počtu hodin.
 • mimo EU/EHP a neseverští studenti mohou pracovat v Dánsku 20 hodin týdně od září do května a 37 hodin týdně od června do srpna.

Hodiny za týden

20

Proč potřebujete tento typ víza?

Vaše žádost o vízum může být zamítnuta, pokud nejste schopni prokázat požadované finanční prostředky, nebo pokud poskytnete nesprávné nebo neúplné dokumenty.