Keystone logo
Brazílie

Nejlepší univerzity pro Zákon Programy v Brazílie 2024

Počet institucí: 156
  • São Paulo, Brazílie

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Valbonne, Francie
  • Belo Horizonte, Brazílie
  • + 6 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • São Paulo, Brazílie
  • Rio de Janeiro, Brazílie
  • + 2 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Rio de Janeiro, Brazílie
  • Bailrigg, Spojené království
  • + 3 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Nantes, Francie
  • São Paulo, Brazílie
  • + 5 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Paraná, Brazílie

  Existuje mnoho aspektů, které oceňují vysokoškolskou instituci, ale vysoká reputace v MEC je hlavní známkou toho, že kurzy, struktura a fakulta jsou v ideálních standardech kvality. Podle posledního zveřejnění agentury získala Uniandrade známku 4 (s nejvyšším skóre 5) a patří mezi nejlepší univerzitní centra v zemi. Poznámka odkazuje na zkratku IGC pro General Course Index. Uniandradův závazek k výuce excelence však nezačal v posledním roce. Za tímto účelem existuje více než 40 let historie! Kromě IGC je instituce hrdá na to, že 80% vysokoškolských kurzů je hodnoceno známkami excelence. Za účelem umístění instituce na toto prominentní místo hodnotí výbor MEC několik aspektů, mimo jiné výkon studentů na ENADE, fyzickou strukturu, kvalifikaci učitelů a další.

  • Goiás, Brazílie

  Státní univerzita Goiás, vytvořená v roce 1999 zákonem 13.456, přinesla novou a slibnou realitu v oblasti vysokoškolského vzdělávání ve státě. Organizovaný jako multicampus University se sídlem v Anápolisu, UEG je výsledkem procesu transformace a začlenění důležitých vysokoškolských institucí, jako je State University of Anápolis (Uniana), Higher School of Physical Education of the State of Goiás (Esefego) ) a další izolované vysoké školy udržované vládou. Podle historických záznamů se UEG narodil ve prospěch velkého počtu obcí v Goiás s důrazem na regionální specifika. Jeho růst poskytl inovativní zážitek prostřednictvím projektu interiorizace pedagogických, výzkumných a rozšiřujících aktivit, který vedl k několika obcím v Goiás a University Campus s implementací vysokoškolských a postgraduálních kurzů v nejrůznějších oblastech znalostí. UEG navíc implementovala speciální programy, jako je Full Parceled Degree Program, který poskytoval školení na vysokoškolské úrovni tisícům učitelů ze státních, obecních a soukromých sítí. UEG se utváří s posláním produkovat a socializovat vědecké znalosti a znalosti, kromě rozvoje kultury a integrálního školení profesionálů a jednotlivců, které mohou být kriticky začleněny do společnosti a podporovat transformaci socioekonomické reality státu Goiás a ze země. Jako instituce s více areály má UEG univerzitní kampus ve všech mikroregionech státu, které přispívají k udržitelnému rozvoji Goiás.

  • Jardim Sao Paulo, Brazílie

  Federální univerzita v údolí Jequitinhonha a Mucuri (UFVJM) je veřejná vysoká škola spojená s ministerstvem školství (MEC), vytvořená zákonem 11.173, zveřejněným ve Federálním úředním věstníku 8. září 2005. Její historie začala v Září 1953, kdy tehdejší guvernér Juscelino Kubitschek de Oliveira založil Fakultu zubního lékařství v Diamantině (Faod) s cílem uspokojit potřeby velkého území, kterým je údolí Jequitinhonha. Než se stala UFVJM, byla to Federální zubní fakulta (Fafeod) a Integrované federální vysoké školy v Diamantině (Fafeid). UFVJM má kampusy ve čtyřech městech: Diamantina, Teófilo Otoni, Unaí a Janaúba, pokrývající mezoregiony Jequitinhonha, Vale do Mucuri, Noroeste a Norte de Minas Gerais.

  • Formosinha, Brazílie

  Katolická univerzita v Brasilii (UCB) je jedinou soukromou univerzitou ve federálním okrese. Je to katolická, filantropická a komunitní vysokoškolská instituce. UCB spravuje Brazilská unie katolického vzdělávání (UBEC), která byla založena v roce 1972 s cílem zachovat katolické vzdělávací instituce a poskytovat solidní a kvalitní vzdělávací síť.

  • São Paulo, Brazílie

  Inovace, technologie, udržitelnost a praktická práce jsou podstatou Eniacu již 35 let. Prostřednictvím skutečných a náročných projektů Eniac trénuje vůdce a podnikatele, kteří již od studentů rozvíjejí odborné dovednosti a postupy nezbytné k tomu, aby se prosadili na trhu práce. Všechny tyto investice do multidisciplinárních metodik, infrastruktury a mezinárodních standardů kvality činí z Eniacu nejlepší instituci vysokoškolského vzdělávání na Guarulhosu podle žebříčku MEC.

  • Bonsucesso, Brazílie

  Působící v akademické oblasti více než 50 let, UNISUAM se v průběhu let vyvíjel, zatímco změnil realitu svých studentů. První univerzitní centrum v Brazílii, UNISUAM vždy udržoval své studenty na prvním místě, zaměřil se na své poslání podporovat rozvoj mužů a praktikovat výuku zaměřenou na akademické, odborné a osobní zdokonalování veřejnosti, ke které se vztahuje.

  • Fábricas, Brazílie

  Federální univerzita v São João del-Rei (UFSJ) byla založena zákonem 7555 ze dne 18. prosince 1986 jako Nadace vysokoškolského vzdělávání São João del-Rei (Funrei), která byla výsledkem setkání a federalizace dvou institucí: Dom Bosco Fakulta filozofie, věd a literatury, jejíž činnost začala v roce 1954, udržovaná provincií São João Bosco; a Městská nadace São João del-Rei, která spravuje Fakultu ekonomických, správních a účetních věd (Faceac) a Fakultu průmyslového inženýrství (Faein), jejichž aktivity začaly v letech 1972 a 1976.

  • Bahia, Brazílie

  BAHIA ADVENTIST FACULTY (FADBA) je vzdělávací instituce Církve adventistů sedmého dne, založená na biblickém světonázoru, zavázaná ke křesťanskému dílu vykoupení a integrální formaci kompetentních odborníků pro odpovědný výkon občanství a služby komunitě .

  • Parque dos Jacarandás, Brazílie

  Univerzita ukazuje, jak spojit silnou tradici a spojení se současným světem a jeho transformacemi. Budoucnost, inovace, podnikání a udržitelnost jsou základem prostředí, které multidisciplinárně integruje vývoj vědy, znalostí a technologií.

  • Goiabeiras, Brazílie

  Federal University of Espírito Santo (Ufes) je samosprávná instituce spojená s ministerstvem školství (MEC), s kurikulární, vědeckou, správní, finanční správou a správou aktiv. Funguje na základě víry v nedělitelnost výukových, výzkumných a informačních programů s povoláním pracovat ve všech oblastech znalostí. Ufes byla založena 5. května 1954. Skládá se ze čtyř univerzitních kampusů - Goiabeiras a Maruípe v hlavním městě Vitória a v obcích Alegre (jižně od státu) a São Mateus (severně od státu) - s rozlohou 4,3 milionu metrů čtverečních. Celková plocha jeho areálů je 292 000 metrů čtverečních (zastavěná plocha).