Keystone logo
Brazílie

Studie Zákon v Brazílie 2024

Studovat v Brazílie

Co je zákon titul v Brazílii? V Brazílii, právo je vyučován jako bakalářského programu. Po dokončení bude mít student bakalářský 's titul v oboru práva. To je také nalézt v soukromých právnických fakult. Jakýkoli právní titul, musí být akreditovány Národní komise pro legální školství OAB Federálního Counsil. Oficiálně zákon titul v Brazílii je bakalářský titul v zákonech a společenských věd. Doktor práv, což vyžaduje další studium, je také možnost zde. To vyžaduje další studium, jakož i praktické využití v terénu. Zákon o vysokých školách v Brazílii Brazílie má velké množství právnických fakult a, jako výsledek, tam je mnoho právníci přítomných. Ve skutečnosti, v jednom z největších měst v zemi 's, Sao Paulo, Brazílie, tam jsou některé 222.000 právníci přítomen. To je výrazně méně než většina měst ve Spojených státech nebo Velké Británii. Nicméně, tam je skutečná potřeba kvalifikovaných odborníků zde proto, že mnoho právníci jsou méně než seriózní.Student, který si přeje vykonávat práva v Brazílii bude muset dokončit všechny ze svých studií a zapsat se do smyslu zákona programů v jedné z mnoha škol, kterých je více než 1000. Student pak je třeba, aby absolvent z této školy. Poté, co on nebo ona absolventi, student bude muset složit zkoušku Bar. To je různorodá test, který může být velmi náročné. To je spravováno advokátní komory Brazílie. Obecně platí, že vzdělávací proces trvá asi pět let dokončit. Pro zahraniční studenty, kteří se chtějí přihlásit do práva programech v Brazílii, prvním krokem je použít k jednomu z vysokých škol vítat zahraniční studenty. Studenti budou muset mít prostředky na zaplacení sebe, včetně jejich úplné vzdělání, a bude muset získat studentské vízum, které škola může pomoci student dosáhnout. Při pohledu z dlouhodobého hlediska, je potřeba kvalifikovaných odborníků zde, ale tam je spousta výzev stejně.Dobře kvalifikovaný Student bude muset sama o sebe správně aplikovat, aby se dosáhlo správné úrovně vzdělání.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  185
 • Podíl na inženýrských sítích

  23
 • Internetové předplatné

  19
 • Místní doprava

  41

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  7
 • Lístek do kina

  7
 • Pinta místního piva

  2

O Brazílie

Brazílie je největší zemí Jižní Ameriky. To je také nabízí jedinečnou kombinaci moderního života a života na venkově. Brazílie, který je ohraničen Venezuela, Guyana, Surinam, a mnoha dalších zemí, je velký člověk různými způsoby. To má sedmé největší HDP na světě. To je doma k 201000000 lidem. To také má některé z nejvíce zajímavých změn, které probíhají v zemi roste, aby splňovaly požadavky na mladší populaci. Pro ty studenty, kteří chtějí studovat práva v Brazílii, existuje spousta slibných příležitostí, včetně potřeby dobře kvalifikovaných odborníků. Brazílie nabízí mezinárodní cestovní víza pro studenty, kteří byli přijati do škol v zemi. Základní fakta o Brazílii - Brazílie má komplexní a ucelený systém řek, které zahrnují Amazonku, černocha a Paraná řek.Amazonka má největší objem vody obsažené v nějaké řeky na světě a je druhou nejdelší řeka na Zemi - Téměř jedna čtvrtina svět 's deštnými pralesy se nacházejí v Brazílii, většinou se skládá z amazonské džungle. Amazonský deštný prales je také domov pro více druhů opic, než jakékoliv jiné místo na Zemi - Soccer (Futebol) je Brazílie 's nejpopulárnější sport. Studenti zjistí, že každé médium, na velké město navštíví během studia v Brazílii má jeden nebo více fotbalových stadionech - jedna třetina Brazílie 's dvěma miliony obyvatel pracujících v odvětví zemědělství.Kávová zrna, kukuřice, pšenice, cukrová třtina, rýže a sója jsou Brazílie 's primární plodiny - jeden ze sedmi divů světa, Kristus Vykupitel socha, se nachází v Rio De Janeiro hlavní město Brazílie je Brasilia, kde major vysokoškolské instituce, jako je University of Brasilia, cental University of Brasilia (UniCEUB) a katolická univerzita Brasilia (UCB) se nachází - Antropologové se odhaduje, že až 60 kmeny existují v amazonském deštném pralese, které mají ještě navázat kontakt s civilizací Co je právní systém v Brazílii? Brazilský právní systém může být složité. Země je federativní republika, s právními předpisy na státní, obecní a federální úrovni. S kodifikovaný právního systému, každá složka vlády má svůj vlastní soubor právních předpisů založených na specifickém kontextu těchto zákonů a jejich uplatňování. Soud systém pomáhá prosadit zákony, z nichž právníci jsou nezbytné k reprezentaci jedinců.Federální ústava je hlavní řídící složkou právního systému.

Vízové požadavky

Všechna studentská víza v Brazílii se nazývají Temporary Visa IV nebo VITEM-IV.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Studentské vízum (VITEM-IV)

Cena a měna

Ceny studentských víz do Brazílie se liší v závislosti na státní příslušnosti žadatele. Následující náklady se mohou změnit:

 • Pro občany Spojených arabských emirátů: 95 USD
 • Pro občany Francie: 140 USD
 • Pro občany Spojeného království, jejichž vízová platnost je až 180 dní: 40 USD
 • Pro občany Spojeného království, jejichž vízová platnost přesahuje 180 dní: 195 USD
 • Pro občany Spojených států: 160 USD
 • Pro občany z jakékoli jiné země: 40 USD

Kdo může žádat o vízum?

Všichni cizinci, kteří chtějí studovat v Brazílii - bez imigračních cílů nebo úmyslu vykonávat placené činnosti, které nejsou stážemi - musí požádat o studentské vízum. Hlavním požadavkem na získání studentského víza je, že jste zapsáni na brazilskou univerzitu registrovanou na ministerstvu školství v Brazílii.

Kde můžete žádost podat?

Na nejbližším generálním konzulátu nebo brazilském velvyslanectví

O

studentské vízum můžete požádat do Brazílie na nejbližším generálním konzulátu nebo brazilském velvyslanectví.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Chcete-li získat žádost o studentské vízum, měli byste se podívat na web generálního konzulátu, seznam požadavků, a ověřit proces a harmonogram podávání žádostí. Rozhodně si dohodněte schůzku s konzulátem nebo velvyslanectvím co nejdříve.

Aby bylo možné požádat o VITEM-IV, je nutné připravit následující dokumentaci:

 • Žadatelský pas, jehož platnost nemůže uplynout do 6 měsíců a musí mít alespoň dvě prázdné stránky
 • Jeden formulář žádosti o vízum na žadatele, generováno online
 • Dvě fotografie o velikosti 3 cm x 4 cm
 • Doklad o pobytu v jurisdikci konzulárního úseku velvyslanectví za posledních 12 měsíců
 • Osvědčení o rejstříku trestů vydané místním policejním oddělením žadatele pro žadatele starší 18 let 18, vydané méně než 90 dny před podáním žádosti
 • Doklad o stipendiu, pokud ne, doklad o finanční způsobilosti platit po celou dobu trvání kurzu
 • Doklad o zápisu do instituce potvrzující, že se uchazeč zúčastní studijního kurzu, jasně uvádějící množství hodin ve třídě týdně
 • Notářsky ověřený rodný list nebo prohlášení
 • Osvědčení vydané předchozí vzdělávací institucí uvádějící úroveň školní docházky žadatele
 • Pokud je žadatel mladší 18 let 18 a necestovat se svými rodiči nebo zákonnými zástupci, notářsky ověřená kopie rodného listu s přísahou přeloženou do portugalštiny nebo angličtiny a povolení k vydávání brazilských víz pro nezletilé osoby podepsané oběma rodiči nebo zákonnými zástupci u veřejného notáře
 • Zdravotní pojištění platné v Brazílii nabízející krytí pro léčbu a hospitalizaci, nebo PB4 v případě studentů z Portugalska

Kdy byste měli podat žádost?

Doba zpracování může být rychlá a trvat jen pár dní, ale to závisí na zemi.

VITEM-IV platí až jeden rok najednou, v závislosti na tom, do kterého kurzu je student zapsán, a lze jej obnovit tolikrát, kolikrát je nutné, aby student mohl kurz dokončit. Žádost o prodloužení víza musí být podána na federálním policejním oddělení nebo na ministerstvu spravedlnosti uvnitř 30 dny před vypršením platnosti aktuálního víza. Za účelem obnovení víza po jednom roce, pro pokračování kurzu budete muset předložit dokumentaci univerzity, která prokáže, že máte přiměřenou účast a výkon.

Pro stážisty, studentské vízum je platné jeden rok a nelze jej obnovit.

Po udělení studentského víza žadateli má student tři měsíce na vstup do Brazílie. Po vstupu do Brazílie má student až 30 dní na registraci u federálního policejního oddělení města, ve kterém bude žít.

Doba zpracování

Pracovní příležitosti

Ti, kteří přijíždějí do Brazílie s VITEM-IV, se nesmí účastnit placených aktivit, které nejsou stážemi. Zahraniční studenti, kteří jsou ochotni být stážisty v Brazílii, však mohou vykonávat placené činnosti. Pro stáže trvající až čtyři měsíce není třeba formální spojení s brazilskou vzdělávací institucí. U stáží trvajících déle než čtyři měsíce je formální spojení s brazilskou vzdělávací institucí povinné.

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?