Keystone logo
Austrálie

Nejlepší univerzity pro Zákon Programy v Austrálie 2023

Počet institucí: 273
  • Camperdown, Austrálie

  Připravte se na zahájení vysokoškolského studia online. Od průvodců přes nastavení vašeho studijního prostoru až po online kluby a programy, máme vše, co potřebujete, abyste zůstali sociální, podporovaní a ve spojení s univerzitní komunitou, zatímco studujete z domova.

  • Camperdown, Austrálie

  Již téměř 170 let se snažíme zpochybňovat tradice. Zlepšujeme život tím, že produkujeme vůdce společnosti a vybavujeme naše lidi vůdčími vlastnostmi, aby mohli sloužit našim komunitám na všech úrovních.

  • Melbourne, Austrálie

  Na La Trobe University vás naučíme, jak se přizpůsobit novým situacím, spojit se s ostatními a převzít vedení - výkonné sady dovedností, které vás identifikují jako vůdce. Zde se pedagogičtí pracovníci věnují excelence. Naučíte se ve flexibilním formátu a zároveň získáte dovednosti a znalosti, které vám pomohou zlepšit vaši kariéru.

  • New York, Spojené státy americké
  • London, Spojené království
  • + 5 více

  Originální grafický design Bootcamp. Studujte se Shillingtonem online nebo na akademické půdě v New Yorku, Londýně, Manchesteru, Sydney, Melbourne nebo Brisbane. Žádné zkušenosti nejsou nutné. Náš inovativní přístup k výuce designu znamená, že studenti dosáhnou úžasných, oceněných výsledků za pouhé 3 měsíce na plný úvazek nebo 9 měsíců na částečný úvazek. Talentovaní učitelé zajistí, že budete trávit více času tím, co máte rádi, se skutečnými a relevantními dovednostmi, které se naučíte - od teorie designu, typografie a balení až po design mobilních aplikací a uživatelské zkušenosti (UX). Absolvent s vyleštěným portfoliem představujícím vaši nejlepší práci, připravený nastartovat vaši tvůrčí kariéru.

  • Joondalup, Austrálie
  • Mount Lawley, Austrálie
  • + 1 více

  Edith Cowan University má vynikající pověst pro kvalitu naší výuky a studentské zkušenosti. V ECU se řídíme našimi hodnotami integrity, respektu, racionálního zkoumání, osobní dokonalosti a odvahy. Jsme hrdí na to, že můžeme poskytnout jednu z nejlepších studentských zkušeností v Austrálii. To znamená, že naši absolventi, vaši spolužáci, nás vysoce hodnotili za věci, jako je kvalita výuky, rozvoj dovedností a podpora studentů. Věci, které opravdu oceníte, pokud se zde rozhodnete studovat. S více než 30 000 studenty tvoří zahraniční studenti více než 18 % studentské populace z více než 100 různých zemí.

  • Sydney, Austrálie

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Brisbane, Austrálie
  • Kelvin Grove, Austrálie

  QUT je mladá univerzita s globálním výhledem. Jsme ambiciózní a připraveni přijmout nové výzvy s cílem zaměřeným na budoucnost. Snažíme se spojit naše studenty se skutečným světem prostřednictvím praktického praktického učení, které připravuje naše absolventy na kariéru zítřka a budoucnosti.

  • Surry Hills, Austrálie

  Akademie hudby a múzických umění (AMPA) je jedním z předních australských poskytovatelů terciárního vzdělávání v oblasti scénického umění. AMPA vychovává a inspiruje mladé umělce již více než 20 let a je i nadále odhodlána poskytovat nejvyšší kvalitu v bakalářských a postgraduálních titulech se zaměřením na scénická umění, včetně současné, jazzové a klasické hudby, taneční performance (moderní, balet, jazz, soudobý a hip hop ), hudební divadlo, kompozice/hudební produkce a umělecký management.

  • Swansea, Spojené království
  • Melbourne, Austrálie
  • + 2 více

  Nejinovativnější online tituly na světě, které se plně věnují dovednostem, které průmysl potřebuje a potřebuje. Více než 44% Ducere studentů dostalo zvýšení platu nebo povýšení před ukončením studia. Získejte informace od celosvětové fakulty s více než 250 světovými vůdci, včetně prezidentů, předsedů vlád, miliardářů, filantropů, 500 generálních ředitelů, nositelů Nobelovy ceny míru a dalších. Žádné zkoušky. Pracujte na skutečných projektech s našimi průmyslovými partnery, jako jsou KPMG, PwC, Disney, LinkedIn, Qantas, OSN, Make-A-Wish, australská a britská vláda a další. Praktické učební osnovy založené na projektech, kde budete používat vše, co se naučíte, v reálných situacích a řešit legitimní obchodní výzvy, které promění vaši kariéru.

  • Perth, Austrálie
  • Melbourne, Austrálie
  • + 1 více

  Klíčovým cílem Engineering Institute of Technology (EIT) je poskytnout vynikající praktické inženýrské a technologické vzdělání; od diplomů až po magisterské tituly. Nejlepší lektoři a instruktoři strojírenství, s rozsáhlými skutečnými inženýrskými zkušenostmi v oboru, jsou čerpány z celého světa. Učení se získává prostřednictvím tříd tváří v tvář i synchronních technologií online (eLearning).

  • Prahran, Austrálie

  Ducere Global Business School je uznávaným lídrem v oblasti spolupráce mezi univerzitami a podniky za účelem navrhování a poskytování titulů, které mají skutečný dopad na kariéru. Spolupracujeme s významnými univerzitami na 4 kontinentech, globálními korporacemi, vládními ministerstvy a nevládními organizacemi a také jsme členem AACSB, Clintonovy nadace, OSN a různých globálních komor, abychom zajistili, že naše programy jsou aktuální, relevantní a propojené s průmyslem. . Máme poslání jak podnikání, tak filantropie. Ducere financuje a podporuje aktivity nadace Ducere ve 27 afrických zemích částkou milionů dolarů.

  • Mitcham, Austrálie

  Vysoká škola pro vzdělávání dospělých se v roce 2009 zformovala jako Registered Training Organisation (RTO) a díky naší oddanosti praktickým vzdělávacím řešením zaměřeným na výsledky s bezkonkurenční podporou a flexibilitou jsme za poslední dobu udělali skutečný rozdíl v tisících životů 10 let. Naše vize na Vysoké škole pro vzdělávání dospělých je zaměřena na vytváření skutečných výsledků pro studenty. Zavázali jsme se pomáhat studentům dosahovat jejich cílů prostřednictvím přizpůsobených studijních cest, poutavého a oborově relevantního obsahu kurzu, dalších studijních zdrojů a nástrojů. Získejte neomezené mentorství a podporu od zkušených profesionálů. Věříme, že něco změníme.

  • Melbourne, Austrálie

  Vítejte v RGIT Australia, jednom z předních australských institutů odborného vzdělávání a přípravy (VET). V RGIT Australia jsou naši studenti naší prioritou a jsme hrdí na jejich úspěchy. Naším základním cílem je poskytnout studentům prostředí, které jim umožní plně využít jejich potenciál.

  • Melbourne, Austrálie

  Vedení a zaměstnanci Brighton Institute Of Technology (BIT) by chtěli srdečně přivítat všechny nové a vracející se studenty. BIT poskytuje rozmanitou škálu národně uznávaných a plně akreditovaných kurzů, které studentům poskytují dovednosti a znalosti pro vstup do pracovního procesu nebo Pathways k dalšímu vzdělávání.

  • Ipswich, Austrálie

  Ashley Institute of Training (ASH) RTO 20749 je registrovaná vzdělávací organizace schválená k poskytování celostátně uznávaného školení a kvalifikací.