Keystone logo
Argentina

Studie Zákon v Argentina 2024

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  154
 • Podíl na inženýrských sítích

  13
 • Internetové předplatné

  17
 • Místní doprava

  14

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  5
 • Lístek do kina

  4
 • Pinta místního piva

  2

Vízové požadavky

Pro studenty pobývající déle než 90 dní.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Studentské vízum

Cena a měna

USD 150

Ceny argentinského studentského víza závisí na vaší národnosti a mohou se pohybovat kolem 150 USD. K dispozici je také poplatek za vzájemnost kolem $100-160 USD. Studenti musí před odjezdem do Argentiny zaplatit poplatek za vzájemnost online.

Kdo může žádat o vízum?

Většina národností může vstoupit do Argentiny až 90 dní bez víza. Chcete-li zjistit, zda potřebujete vízum pro vstup do Argentiny, přejděte na stránku vládní imigrace: http://www.migraciones.gov.ar/accesible/?visas.

Všichni mezinárodní studenti studující postgraduální programy v Argentině trvající déle než 90 dny musí získat studentské vízum. Všichni studenti musí vstoupit do země pasem, který je platný minimálně 6 měsíců po posledním datu studia.

Kde můžete žádost podat?

Argentina/Argentinský konzulát

Studenti obvykle vstoupí do Argentiny jako turisté a poté po příjezdu do Argentiny přepnou na studentské vízum. Žádosti a dokumenty budou muset být předloženy osobně v den vízového pohovoru.

Je také možné podat žádost ve vaší domovské zemi prostřednictvím argentinského konzulátu.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Po příjezdu do Argentiny, budete muset požádat o záznam místní policie v Argentině, domluvit si schůzku na přistěhovalectví, a požádat o studentské vízum během prvního 30 dnů. Váš hostitelský koordinátor vám může domluvit schůzku předem. Je nesmírně důležité, abyste si schůzku udrželi a dorazili včas. Možná budete muset přeložit některé dokumenty do španělštiny.

Chcete-li získat studentské vízum v Argentině, budete potřebovat následující:

 • Platný cestovní pas s argentinským turistickým vízovým razítkem.
 • Doklad o zápisu z univerzity. Univerzita to poskytne, jakmile dorazíte.
 • Policejní osvědčení o tom, že v Argentině nemáte žádný trestní rejstřík. Získáte to jednou v zemi s pomocí zaměstnanců ISA (přibližná cena je AR 60, splatná v místní měně).
 • Platba za poplatek za zpracování studentských víz AR 900, splatný pouze v hotovosti.

Studenti, kteří budou studovat v Argentině po dobu delší než šest měsíců, musí před odjezdem do Argentiny získat policejní zprávu/osvědčení o dobrém chování. Po příjezdu do Argentiny budete muset dokument přeložit ověřeným překladatelem.

V závislosti na vaší státní příslušnosti, místě studia a předpokládané délce pobytu můžete být požádáni o předložení další dokumentace, například:

 • Ověřené kopie vašeho rodného listu
 • Doklad o dostatečných finančních prostředcích na pokrytí vašich výdajů v Argentině
 • Důkazy o dostatečných znalostech španělštiny

Kdy byste měli podat žádost?

Žadatelům, kteří žádají o argentinské studentské vízum ve své domovské zemi, se důrazně doporučuje, aby požádali alespoň 30 dny před jejich cestou.

Standardní studentské vízum bude trvat šest měsíců, ale pokud je váš kurz delší, můžete získat vízum platné až jeden rok, pokud se podrobíte kontrole rejstříku trestů ve vaší domovské zemi. Přesné požadavky se liší v závislosti na státní příslušnosti člověka a je důležité se poraďte s velvyslanectvím vaší země o další informace.

Doba zpracování

30 Days

Pracovní příležitosti

Můžete legálně pracovat se studentským vízem v Argentině.

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Vaše žádost o vízum může být zamítnuta, pokud nejste schopni prokázat požadované finanční prostředky, nebo pokud poskytnete nesprávné nebo neúplné dokumenty.