Keystone logo
Španělsko

Studie Zákon v Španělsko 2024

Studovat v Španělsko

Španělské právo stupeň je světové známa. Mnoho španělských právních programy se zaměřují na španělské, Evropské unie a právními systémy Spojených států, i když někteří se naučí jen občanské právo. Tento přístup multi-systém poskytuje ucelené přístupu k právní vzdělání. Vydělávat právnický titul ve Španělsku Uplatnění na právnickou fakultu vyžaduje vysokoškolské vzdělání v oblasti práva. Po dokončení požadované vysokoškoláka kurzu, můžete se obrátit na právnické fakulty podle vašeho výběru. Chcete-li studovat práva ve Španělsku, v plánu stráví pět let studiem práva, protože to je považováno za standardní doba španělský zákon stupeň trvá. Po dokončení studia, musí španělských studentů právnické zadat tréninkové období o dva roky. Po absolvování tohoto školení je student povinen složit státní zkoušku před vykonávat advokacii. Jednou z výhod studium práv ve Španělsku, je cena.Pokud se chystáte na veřejné vysoké školy, budete muset zaplatit "Matricula ", což může být několik set eur, ale zbytek výuky je hradí stát. To znamená, že můžete dosáhnout vystudoval práva ve Španělsku s nízkými náklady mimo ubytování a stravu. Opět, poplatky se liší od jedné instituce do druhé. Španělsko 's důrazem na občanské právo přináší skvělé pracovní příležitosti pro absolventy, a to jak v zemi a v mnoha okolních evropských zemích. Jedná se o stejný typ práva cvičil v Nizozemsku, například, která je považována za centrum pro soudní řízení, svět 's. Také tím, že studuje ve Španělsku, což vyžaduje plynulost ve španělštině a angličtině, studenti jsou školeni ve dvou světových 's běžných jazyků. Tato kombinace právní vzdělání a lingvistiky poskytuje solidní základ pro budoucí právní kariéru.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  416
 • Podíl na inženýrských sítích

  42
 • Internetové předplatné

  33
 • Místní doprava

  34

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  8
 • Lístek do kina

  8
 • Pinta místního piva

  3

O Španělsko

Španělsko, s jeho středomořskou atmosférou a vynikající architektonické nabídky, je jedním ze světových 's nejoblíbenějších destinací k návštěvě. Nachází se na Pyrenejském poloostrově a je obklopen vodou a hory, stejně jako země, Portugalska, Španělska nabízí mnohem mezinárodního studenta. Země má dlouhou a bohatou kulturní historii a může se pochlubit širokou škálu terénu, včetně pláží, pastviny, hory a pouště podobných oblastech. Známý pro umění, hudby, kuchyně a dalších kulturních aktivit, Španělsko je také lídrem ve vývoji obnovitelných zdrojů energie, a to zejména v oblasti solární energie a větrné energie. Kombinace dobrých vysokých škol, jazyk mluvený po celém světě a atraktivní kosmopolitní životní styl španělských lidí činí atraktivní místo pro lidi, kteří chtějí studovat v zahraničí. Zájemci o studium práva, zjistíte, že země 's top univerzity nabízejí vynikající legální programy, aby zvážila.Právní systém ve Španělsku Španělsko navazuje na civilní právní tradici a je veden španělskou ústavou jako hlavní zdroj práva. Když je interpretace provedena, soud ústavní rukojeť záležitostí. Soudní systém zahrnuje nejvyšší soud, aby vnitrostátní soud, zemské soudy, obecní soudů, které navštěvují občanským potřebám v autonomních společenstvích.

Vízové požadavky

Pro studenty mimo EU/EHP nebo Švýcarsko, kteří se chtějí zúčastnit výměny studentů, provádět výzkum nebo odbornou přípravu nebo pracovat jako neplacený stážista nebo dobrovolník ve Španělsku po dobu delší než tři měsíce.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Studentské vízum (typ D)

Cena a měna

EUR 160

Ceny studentských víz do Španělska se pohybují kolem 160 EUR. Poplatek za žádost o vízum se může kdykoli změnit.

Kdo může žádat o vízum?

Občané z EU/EHP nebo Švýcarska nevyžadují studentské vízum bez ohledu na délku svého pobytu ve Španělsku. Studenti EU/EHP/Švýcarska nepotřebují vízum k životu ve Španělsku, ale budou se muset zaregistrovat u místních úřadů a získat osvědčení o pobytu.

Občané všech ostatních zemí vyžadují studentské vízum, pokud plánují zůstat a studovat déle než 90 dny ve Španělsku. Toto vízum se uděluje studentům, kteří již byli přijati k přijetí uznávaným vzdělávacím institutem ve Španělsku.

Kde můžete žádost podat?

Španělský konzulát nebo velvyslanectví

O

studijní vízum můžete požádat na španělském konzulátu nebo velvyslanectví ve vaší domovské zemi.

webová stránka:http://www.exteriores.gob.es/Portal/en/ServiciosAlCiudadano/Paginas/EmbajadasConsulados.aspx

Jak provést aplikaci?

Než budete moci požádat o studijní vízum, musíte najít kurz nebo program s oficiálně uznanou institucí ve Španělsku. Poté budete muset od organizace získat oficiální potvrzení, že jste byli přijati na kurzu nebo programu, ve formě osvědčení nebo dopisu o přijetí. Jakmile to budete mít, můžete kontaktovat španělské velvyslanectví nebo konzulát ve vaší domovské zemi a požádat o studentské vízum.

Přesně to, co je požadováno, se může u jednotlivých konzulátů lišit, ale obecně, budete muset prokázat svůj cestovní pas, stejně jako následující:

 • podrobnosti o studiu, školení nebo výzkumu, který budete dělat ve Španělsku, včetně hodin studia týdně (minimálně 20);
 • důkaz, že máte zdravotní pojištění;
 • lékařské potvrzení potvrzující, že nemáte žádné nemoci, které by vyžadovaly, abyste byli v karanténě;
 • důkaz, že máte prostředky na podporu po dobu trvání vašeho pobytu ve Španělsku (např. údaje o stipendiu, španělská banka s dostatečnými finančními prostředky nebo dopis od rodičů/zákonných zástupců, kteří přebírají plnou finanční odpovědnost);
 • informace o tom, kde budete žít;
 • osvědčení o rejstříku trestů vydané v posledních pěti letech příslušnými orgány ve vaší domovské zemi.

Pokud pobýváte ve Španělsku déle než šest měsíců ke studiu, musíte požádat o povolení k pobytu studentů do 30 dnů od vstupu do Španělska. Žádáte o něj v místní kanceláři pro cizince (Oficina de Extranjeros) nebo na policejní stanici. Karta je platná jeden rok a můžete ji obnovovat každý rok po dobu pěti let, pokud budete pokračovat ve studiu.

Kdy byste měli podat žádost?

O

vízum budete muset požádat dva až tři měsíce, než hodláte cestovat do Španělska, abyste měli čas na zpracování vaší žádosti.

Obvykle, studentské vízum ve Španělsku se uděluje na celou dobu studia. Studentské vízum můžete obnovit a dále rozšířit studium nebo absolvovat nový studijní kurz ve Španělsku. Nepokoušejte se podat žádost o studentské vízum více než čtyři měsíce předem nebo méně než 7 týdny před datem odjezdu, jinak nebude žádost přijata.

Pokud máte studium ve Španělsku déle než šest měsíců, musíte požádat o povolení k pobytu studentů, které trvá jeden rok. Povolení k pobytu studentů musí být každoročně obnovováno.

Doba zpracování

Pracovní příležitosti

Španělské povolení k pobytu vás opravňuje k práci buď na částečný úvazek, nebo na dočasném místě, pokud nepoužíváte peníze, které vyděláváte, abyste se živili, když jste ve Španělsku. Během studia máte povoleno pracovat až 20 hodin týdně, pokud to nezasahuje do studia. Společnost, která vás zaměstnává, pro vás bude muset získat pracovní povolení od kanceláře cizince. Vaše pracovní smlouva nesmí překročit dobu trvání studijního víza.

Pokud budete absolvovat stáž v rámci kurzu, pro který bylo uděleno povolení k pobytu, nepotřebujete pracovní povolení.

Hodiny za týden

20

Proč potřebujete tento typ víza?

Zde jsou některé z důvodů, proč může být studentské vízum do Španělska odepřeno:

 • Minulé nebo současné trestné činy
 • Nedostatečné vysvětlení účelu a okolností plánovaného pobytu
 • Nedostatečné prostředky na živobytí
 • Neplatné cestovní pojištění
 • Chybí předložit doklad o ubytování
 • Nepříznivá situace v oblasti schengenských víz — nedodržení předchozích omezení schengenských víz (tj. překročení pobytu v schengenském prostoru, nedodržení předloženého cestovního itineráře - přeskočením k pobytu převážně v hlavní zemi určení v schengenském prostoru atd.).