Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Certifikát Programy v Lidská práva 2024

1 Certifikát Programy v Lidská práva 2024

Přehled

Certifikáty mohou být akademické nebo odborné kvalifikace a jsou obecně nabízeny vysokými školami a dalšími vysokoškolskými institucemi v rámci krátkého a cíleného studijního období. Mnoho z těchto programů může být dokončeno do jednoho roku, někteří mohou mít odborné zaměření nebo mohou být přijati spolu s programy vyššího stupně.

Co je certifikát v oblasti lidských práv? Zvýšení porušování lidských práv na celém světě vedlo mnoho studentů k zaměření svých studií na ochranu práv méně šťastných lidí a pronásledovaných společenství na celém světě. Účast v tomto certifikačním programu je často omezena na studenty s příslušnými předpoklady, jako je absolvovaný právní stupeň, konkrétní množství odborných zkušeností a reference od příslušných organizací. Studenti mohou očekávat, že budou studovat zákony týkající se porušování lidských práv a lidských práv, jakož i zákonů o obraně.

Absolventi z těchto certifikačních programů mohou zjistit, že rozvinuli lepší pochopení sociálních konfliktů a vylepšili své vyjednávací schopnosti. Mnoho absolventů prožívá obnovený smysl pro závazek účasti ve svých komunitách se zvýšeným vedením a komunikačními dovednostmi.

Pokud jde o účast v certifikačních programech nabízených po celém světě, existuje široká nabídka nákladů. Několik faktorů může ovlivnit náklady, například tam, kde je škola umístěna a jak dlouho trvá, než student dokončí program. Pro nejpřesnější informace by potenciální studenti měli důkladně vyhledávat školy.

Kariéra v oblasti lidských práv může být náročná a odměna. Absolventi těchto programů osvědčení o právech v oblasti lidských práv mohou nalézt pracovní místa jako analytici politik, programové úředníky, důstojníci v oblasti monitorování a hodnocení, právníci v oblasti lidských práv a odborníci v oblasti sociální odpovědnosti. Mnoho studentů v certifikačním programu je zaměřeno na právní kariéry, ale existuje mnoho pozic mimo právní oblast. Některé z těchto profesí zahrnují spisovatele grantů, komunikační důstojníky, odborníky na fundraising, výzkumné asistenty a důstojníky ekonomických záležitostí.

Potřeba obhájců lidských práv existuje po celém světě a existuje mnoho škol, které tento program osvědčení nabízejí. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Certifikát
  • Právo
  • Lidská práva
  • Lidská práva
Studijní obory
  • Právo (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory