Zákon Stupeň

Universidad Isabel I

Popis programu

Read the Official Description

Zákon Stupeň

Universidad Isabel I

Hlavním cílem Udělen v zákoně je vyškolit právnických profesí s znalosti a dovednosti potřebné ve všech oblastech nezbytných k tomu, aby mohly účinně plnit úkoly související s výkladem a uplatňováním norem, které tvoří právní systém.

Filosofie práva předsedá těchto studií je změna od toho, jak to bylo tradičně koncipován tvorbu právníka. V současné době se nazpaměť učení obrovské množství pravidel, která tvoří náš právní systém je nemožné a ve většině případů zbytečné. Z mezinárodního University Isabel já Kastilie chtějí přispět k odborné společnosti vyškoleným myslet jako právníci a ponořené v dynamickém prostředí, kde stávající technologie a aplikace; v této globální společnosti, ve které oblasti informačních technologií a komunikace se stala základní funkce v personálu know, práce a volný čas prvek. To vyžaduje dobré teoretické zázemí, ale také vynikající techniku ​​aplikovat tyto teoretické přípravy na problémy každodenní praxe poznání. Právo Absolventi budou vyhovovat profil právník zažaloval i veřejný sektor a soukromé, profesionální schopen fungovat obratně ve světě, jehož právní předpisy se pohybuje v tomto směru.

Stejně jako ve všech stupních, International University Isabella já Kastilie nabízí specifický kříž, který odlišuje naše studijní obory a našel službu studenta: první chod, informatika, angličtina, ústní a písemný projev; čtvrté třídy a etika, etika a znalost profesních standardů.

Kariérní vyhlídky

Právní profese jsou životně důležité pro fungování státu, jeho institucí a společnosti obecně; také v pořádku a dobrých životních podmínek svých občanů, právní a bezpečnosti obchodu a ochrany práv a svobod jednotlivců.

Tyto studie poskytují přístup k hlavnímu stupni bakalář zákonů, a zaručují vynikající odbornou přípravu, a tak obecně, že umožňuje přístup k široké škále pozic na trhu práce, mezi něž patří: - Příspěvky v právních odděleních společností (v oblasti personální, auditu a daňového poradenství a daňové poradenství, právní, práce a lidských zdrojů); v komerčním sektoru; pojištění; vzájemné; družstva; bankovní a úvěrové instituce; průmyslový sektor, atd.. - Nejčastější právní profese, kterých odborná příprava je zaměřena, je advokát a obhájce, který není dost na dokončení stupně při výkonu, bude nutné překonat školení a odpovídající posouzení akreditovanou Ministerstvem spravedlnosti a Ministerstvo školství v rámci postupu stanoveného (zákon 34/2006, ze dne 30. března, zveřejněným v Úředním věstníku ze dne 31. října, 2006 a královské vyhlášky 775/2011, ze dne 3. června publikované v BOE ze dne 16. červen 2011) k získání profesního titulu advokáta a profesní titul advokáta soudem. - Práce na absolventa / zákona může rozhodnout, že pokrok v překonání konkurence či opozice soudce, státní zástupce, advokát, vojenský právní sbor, poradce pro veřejné služby, notář, zapisovatel majetku a komerční, úředník, diplomat, inspektor, inspektor práce, tajemník místní vlády auditora, senior technický veřejné správy (národní, regionální a místní), úředník Evropské unie, atd.. - Můžete se také rozhodnout pro výuku a výzkum.

This school offers programs in:
  • španělština
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Španělsko - Burgos
Datum začátku: Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Španělsko - Burgos
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu