Zákon o ropě, plynu a hornictví

Všeobecné informace

Popis programu

Kurz vychází z našich značných zkušeností v této oblasti a byl navržen v reakci na rostoucí význam právních otázek týkajících se ropného, ​​plynárenského a těžebního průmyslu.

Poskytne vám základy pro budoucí kariéru nebo další postgraduální (MPhil / PhD) studium ve většině aspektů regulačního a obchodního světa, protože se týkají mezinárodního energetického průmyslu se zvláštním zaměřením na ropné a těžební odvětví tato rostoucí oblast hospodářské činnosti.

Proč si vybrat tento kurz?

 • Získejte silné analytické pochopení klíčových právních otázek v tomto specialisty a zvětšujícího prostoru práva.
 • Získat zhodnocení, plynového oleje a těžebního průmyslu v jejich světové hospodářské situaci.
 • Těžit z naší odborné znalosti v oblasti ropy, plynu a hornictví, jakož i doplňkových poli mezinárodní obchod a obchodní právo.
 • Vyberte si studijní cestu, která vám vyhovuje se na plný úvazek, na částečný úvazek a dálkové studium možností.
 • Zúčastněte se Mezinárodní letní škola příležitost prozkoumat práva v evropském kontextu.
 • Stipendia k dispozici.
 • Jednotlivé moduly lze studovat za ceny dalšího profesního rozvoje (CPD). Zašlete nám e-mail s podrobnostmi.
 • 98% našich postgraduálních studentů právnické školy je zaměstnáno nebo se věnuje dalšímu studiu šest měsíců po ukončení studia (DLHE, postgraduální absolventy 2015-16).

Co budete studovat

Tento kurz vám poskytne silné analytické znalosti o klíčových právních otázkách v oblasti, se zvláštním zaměřením na aspekty životního prostředí a investičního práva v ropném, plynárenském a těžebním průmyslu. Vychází také z našich silných stránek v oblasti mezinárodního obchodu a obchodního práva, které vám pomohou získat ocenění ropného, ​​plynárenského a těžebního průmyslu v jejich globálním ekonomickém kontextu.

Jak jste učil

Akademický rok pro LLM kurzy je rozdělen do tří částí: Dvě desetitýdenní vyjádření (Term Jeden běží od začátku akademického roku do vánočních prázdnin, Termín Two mezi Vánocemi a Velikonocemi) a letním období.

Studenti na plný úvazek, kteří absolvují kurz v průběhu jednoho akademického roku, studují tři moduly v každém semestru a dokončí disertaci v létě.

Studenti na částečný úvazek, kteří absolvovali kurz v průběhu dvou akademických let, studují tři moduly v podmínkách Jeden a dva v každém roce (celkem 6) a začínají pracovat na zkoumání své disertační práce během prvního letního období a dokončení v průběhu druhého.

Na plný úvazek a částečný úvazek režimů moduly jsou vyučovány po celý týden. V závislosti na časovém rozvrhu, můžete požadovat, aby se na více než jeden den. Semináře jsou vedeny akademiky, ale bude obvykle vyžadovat, abyste provádět rozsáhlé provázený přípravné práce a často zahrnovat krátké prezentace nebo jiné příspěvky. Moduly lze výjimečně přesunuta kvůli potřebám kurzu.

Vaše budoucnost kariéra

Učené moduly o zákonu o ropném, plynárenském a těžebním průmyslu LLM poskytují studentům základy pro budoucí kariéru nebo další studium ve většině aspektů regulačního a obchodního světa, protože se týkají mezinárodního energetického průmyslu se zvláštním zaměřením na ropu a těžební oblasti této rostoucí oblasti hospodářské činnosti.

Kariérní rozvoj je nedílnou součástí programu a náš kariérní tým provozuje řadu workshopů, kde můžete identifikovat metody a strategie, které vám umožňují sledovat vaše profesní cíle.

Vzhledem k vynikající pověsti školy v právnické profesi jsou naši absolventi vysoce vyhledávaní a uznáváni pro hloubku a relevanci svých znalostí.

Vstupní požadavky

Spojené království

 • Dobrý stupeň práva 2.2 nebo vyšší.
 • Žadatelé, jejichž první stupeň není zákonem, budou povinni předložit důkaz o závazku k předmětu LLM, který si přejí studovat.
 • Uchazeči z jiných oborů bude vítán za vhodných okolností, zejména pokud mají zkušenosti v této oblasti, i když ne jako právníci.

Tyto požadavky na minimální vstupní požadavky specifikujeme, ale ohodnotíme vás individuálně na schopnosti využít kurz. Někdy nabízíme místa na základě neštandardní vstupní kvalifikace a průmyslové nebo odborné praxe.

Mezinárodní

Přijmeme kvalifikaci ze škol, vysokých škol a univerzit po celém světě pro vstup do našich UG a PG stupňů. Pokud si nejste jisti, jak váš mezinárodní kvalifikační zápasy naše požadavky kurzu navštivte naše mezinárodní webové stránce kvalifikací.

Kurzy nadace

Pokud potřebujete udělat přípravného kurzu ke splnění našich požadavků kurz naleznete na Nottingham Trent International College (NTIC). Pokud jste již studoval ve Velké Británii ve škole nebo vysoké škole a chtěl bych vědět, jestli můžeme přijmout svou kvalifikaci naleznete na stránce nadace kurzy.

Vstupní požadavky anglický jazyk

Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, musíte nám ukázat, že vaše jazykové dovednosti jsou dostatečně silné pro intenzivní akademické studium. Pro tento kurz obvykle vyžadujeme jednu z následujících možností:

 • IELTS 6.5 s minimálně 5,5 v každé dovednosti.
 • Ekvivalentní anglický jazyk kvalifikace.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... Čtěte více

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... Méně
Nottingham , Nijmegen + 1 Více Méně