V mezinárodním zdanění a právu

Všeobecné informace

Popis programu

BA v mezinárodním zdanění a právu

V oblasti zdanění nebyla mezinárodní síť oslabena. Z rostoucího počtu daňových otázek je třeba zodpovědět z mezinárodního kontextu, ať už z pohledu společnosti nebo ze zákona. Kurz "Mezinárodní zdanění a právo" se proto vyučuje zcela anglicky. Obsah předmětu je zaměřen převážně na celosvětovou harmonizaci a zaměřuje se na nejdůležitější daňové otázky v národním i mezinárodním kontextu. V prvním semestru se vyučuje základní obsah pro vnitrostátní zdanění, které jsou od druhého semestru doplněny moduly o nejdůležitějších mezinárodních daňových tématech.

Za účelem zajištění komplexního teoretického základu se vyučují i ​​mezinárodní ekonomické předměty týkající se daní a práva. Navíc legální a sociologicky orientované moduly zaokrouhlují rozsáhlý kurzový program. Měkké dovednosti a aplikace moderní výpočetní techniky v oblasti daní, stejně jako experimentální ekonomický výzkum, zaručují moderní didaktický program.

Toto rozlišuje naše absolventy od ostatních a dělá je velmi kvalifikované a vhodné pro úspěšnou budoucí kariéru!

Vedle klasických standardních ekonomických a daňových témat, nadace kurzu také učí analytické dovednosti a základní znalosti sociálních věd. Hlavní kurz pokračuje ve čtvrtém a pátém univerzitním semestru. Student si může zvolit povinné předměty s ohledem na své individuální budoucí povolání Zde může student vybrat předměty s větším zaměřením na audit nebo zdanění z ekonomického nebo legislativního hlediska. V šestém semestru student dokončí praktický semestr (stáž) nebo získá zkušenosti v zahraničí. Dozvídáme studentovi, co se týká rozsahu možností, které jsou mu k dispozici, a podporují výběr správné varianty, zejména pokud jde o semestr v zahraničí. Sedmý a poslední semestr je věnován bakalářské práci. Zde uznáváme také důležitost blízkého vztahu k praktickým zkušenostem a spolupráci se společnostmi v soukromém sektoru. Kromě toho v blokových kurzech předávají potřebné dovednosti k vypracování závěrečných prací. Kurz je ukončen kolokvií!

Poslední aktualizace Zář 2017

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Rýn Waal Univerzita existuje již od 1. května 2009, a je inovativní, mezioborové a velmi moderní mezinárodní univerzita, s Kleve jako hlavní sídlo učení a Kamp-Lintfort jako druhé místo. V Kleve, doku ... Čtěte více

Rýn Waal Univerzita existuje již od 1. května 2009, a je inovativní, mezioborové a velmi moderní mezinárodní univerzita, s Kleve jako hlavní sídlo učení a Kamp-Lintfort jako druhé místo. V Kleve, dokud se nám nepodaří přesunout do nové budovy se staví v současné době vedle kanálu Spoy, můžete studovat jako dočasné řešení v našich budovách v Landwehr Straße, nebo v Emmerich v bývalém kasáren. Kamp-Lintfort umístění v Südstraße je také dočasné řešení, kde kurzy probíhají až do přestěhování do svých nových budov v centru města. &nbsp Od roku 2013 bude celkem 5000 studentů z Německa i zahraničí moci vychutnat jak akademické stránky a zároveň dokončení atraktivní kurzy otevřené, přátelské a osobní atmosférou.Naši učitelé, profesoři a zaměstnanci a příjemné prostředí naší univerzity také významně přispívá k tomu, že naši studenti cítili opravdu jako doma. &nbsp Předměty na které se vztahuje naše kurzy jsou vědecké a aplikace orientované, z nejvyšších standardů a vysoce praktický význam, a to jak ve výuce a výzkumu. Nabízíme studijní programy v přírodní, hospodářské a technické vědy, stejně jako předměty orientované na sociální a zdravotní vědy. &nbsp&nbsp Dne 21. září 2009 jsme zahájili s zimním semestru 2009/2010 nabízíme našim první tři bakalářské studijní programy: Bio věda a zdraví, Bc., Fakulta biologických věd v Kleve Mezinárodní obchodní a společenské vědy, BA, Fakulta společnosti a ekonomiky v Kleve E vláda, Bc., Fakulta komunikací a životního prostředí v Kamp-Lintfort &nbsp Ve čtyřech fakultách - "Technika a Bionika" (Emmerich), "Life Sciences" (Kleve), "společnost a ekonomika" a "Technologie a Bionika " (Emmerich) a "komunikace a životní prostředí" v Kamp-Lintfort - celkem 16 kurzů jsou k dispozici na Rýně Waal univerzity od zimního semestru 2010/2011, 70 procent, které jsou vyučovány v anglickém jazyce. A tato čísla rostou každý rok. Méně