Prozkoumejte vstupy a výstupy anglo-amerického obecného práva, než se naučíte aplikovat je na obchodní kontext. S odbornými znalostmi dvou předních mezinárodních institucí (Northwestern Pritzker School of Law a IE Law School ) se účastníci seznámí s praxí obchodního práva.

Výkonný LL.M. společný studijní program čerpá ze znalostí dvou nejlepších mezinárodních právnických škol: Northwestern Pritzker School of Law a IE Law School . Tento LL.M. podrobně se zaměřuje na anglo-americké společné právo, které pokrývá jeho mezinárodní uplatnění a základní manažerské dovednosti související s praxí práva pro podnikání.

Výkonný LL.M. studijní plán byl navržen tak, aby vyzval již osvědčené odborníky, aby své dovednosti nastavili na další úroveň. V programu budete zkoumat řadu klíčových oblastí, které posílí vaše celkové porozumění současnému právnímu vývoji a specifickým odvětvovým dovednostem, jakož i podrobný přehled obchodních postupů vašich klientů.

Rychlé fakty

 • Formát: Intenzivní on-campus období Online sezení
 • Příjem: září
 • Campus: Online Madrid Chicago
 • Jazyk angličtina
 • Délka: 9 měsíců
 • Přijímací období: Postup přijímacího řízení

Výkonný LL.M. je pro ... Zkušení odborníci se silným právním zázemím v jiném než americkém právním systému. Tento program sdružuje široké spektrum vysoce kvalifikovaných jednotlivců s různým pohledem a pohledem na svět.

Při pohledu na… Rozšiřte svou síť mezi kohorty stejně smýšlejících úspěchů. Účastníci by měli být připraveni prozkoumat anglo-americký právní systém a jeho nadnárodní aplikaci, aby se dostali do svého sektoru.

Stát se… Ať už jde o pokračování ve vaší současné roli nebo o novou výzvu, existuje mnoho pracovních příležitostí, včetně:

 • Právní
 • In-house právník
 • Právní zástupce
 • Obchodní rozvoj senior manažer
 • Vedoucí firemní strategie a výzkumu
 • Právní poradce
 • Strategie, globální m

Rezidenční opce v Chicagu

Studenti, kteří mohou trvat déle od práce, a kteří by chtěli více času v tradičním prostředí ve třídě, možná budou chtít zvážit možnost bydlení v Chicagu. Tato možnost kombinuje první semestr tradičního výkonného programu s celým jarním semestrem (leden - květen) v rezidenci v severozápadním právu. V rámci této možnosti si účastníci mohou vybrat ze široké škály kurzů nabízených studentům rezidenčního JD a LLM na Severozápadním zákoně.

Unikátní program na částečný úvazek

Tento jedinečný manažer LLM je flexibilní pro účastníky z celého světa, takže mohou pokračovat se svými profesními a osobními závazky při získávání titulu LLM a MBA. Program kombinuje intenzivní období v kampusu v Chicagu a Madridu, každý přibližně dva týdny, střídající se s on-line výukou pomocí naší nejmodernější platformy.

První období: Léto v Madridu (2.5 týdnů)

Výkonný program LLM odstartuje v září krátkým úvodem k obecnému právu, poté se přesune do předmětů, které jsou pro obchodní právníky zásadní.

Druhé období: podzim v Madridu (2 týdny)

Účastníci se na podzim vrátí do Madridu, aby pokračovali ve studiu pokročilejších oblastí zájmu mezinárodního praktického lékaře a dvou dalších oblastí řízení a správy podniků.

Třetí období: jaro v Chicagu (2,5 týdnů)

Program končí v Chicagu, kde se účastníci sejdou na závěrečné období kampusu vedoucí k ceremoniálu svolání v polovině května.

Kariéra

Výkonný LLM program poskytuje dnešnímu právníkovi nástroje, které jsou nezbytné pro postup na další úroveň profesionálního úspěchu.

Program nabízí bezkonkurenční příležitost, aby se obchodní spojení a přátelství s kolegy studenty a absolventy na podobné profesionální úrovni z celého světa. Studenti Executive LLM budou součástí asociace absolventů institucí IE a Northwestern. Během programu se účastníci setkávají se špičkovými členy fakulty, kteří poskytují informace o nejnovějším vývoji ve svých oborech.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z IE Law School »

Poslední aktualizace April 10, 2019
Tento kurz je Kombinace studia online a v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
9 měsíců
Kombinované
Price
39,700 EUR
Mějte prosím na paměti, že ceny jsou každoročně revidovány a podléhají změnám.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date