Smluvní právo pro obchodní manažery

Tento kurz smluvního práva umožní vedoucím pracovníkům efektivněji komunikovat a pracovat v mezinárodním podnikatelském prostředí zlepšením jejich schopnosti číst, porozumět a řídit mezinárodní smlouvy vypracované v angličtině.

Rozumíte základním principům anglického smluvního práva a obecným právním zásadám, které jsou základem mezinárodních smluv. Budete mít možnost zjistit, jak to vše platí pro způsob, jakým jsou smlouvy vykládány a zpracovávány, a také pro pochopení toho, jak je smluvní odpovědnost konstruována a interpretována.

Krátký kurz tohoto smluvního práva je velmi participativní a poskytne vám možnost zapojit se do interaktivního učení s lektorem kurzu a navzájem prostřednictvím praktických cvičení. V průběhu kurzu se také zaměří na vlastní smlouvy delegátů a nedokončenou práci.

Požadavky na kurz

  • Vzdělání - vysokoškolské vzdělání nebo rovnocenné kvalifikace v oblasti vysokoškolského vzdělávání nebo příslušné pracovní zkušenosti
  • Anglický jazyk - Společný evropský rámec (CEF) Úroveň B2 * nebo ekvivalentní (všechny učební a učební materiály jsou poskytovány pouze v angličtině)

* Vezměte prosím na vědomí ty, kteří mají úroveň angličtiny B1 a budou vzaty v úvahu příslušné důkazy dalšího studia.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Poslední aktualizace June 2, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
5 dny
Denní studium
Price
1,790 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date