Program Master of Laws (LL.M.)

Všeobecné informace

Popis programu

Program NSU Law Master of Laws (LL.M.) vám nabízí flexibilní a globální kurikulum, které vás připraví na vedoucí role a profesionální hodnotu vaší kariéry. Titul Master of Laws (LL.M.) je určen pro americké a zahraniční právníky, aby posílil znalosti a dovednosti potřebné v dnešním rychle se měnícím právním prostředí.

Program je navržen tak, aby byl vysoce flexibilní, takže právníci se mohou ve vhodném čase účastnit online nebo na akademické půdě, aby si vybudovali rozsah své právní praxe a posílili svůj úspěch, aniž by pozastavili svou kariéru.

LL.M. lze dokončit v jednoletém celodenním nebo dvouletém částečném úvazku prostřednictvím online nebo na kampusu.

Studenti si mohou vybrat svůj vlastní studijní kurz nebo si vybrat jednu z oblastí zaměření NSU:

 • Právo duševního vlastnictví, kybernetické bezpečnosti a technologie (online)
 • Obchodní a podnikatelské poradenství (v areálu)
 • Zdravotní zákon (na koleji)
 • Mezinárodní právo (na akademické půdě)
 • Soudní spory a řešení sporů (na koleji)
 • Vyberte si osobní studijní kurz

129646_istock-677893280-2.jpg

Online LL.M.

Online LL.M. studijní program je k dispozici pro zaměření na IP, kybernetickou bezpečnost a technologické právo. Schopnost zdokonalovat důležité právní dovednosti z jakéhokoli místa s přístupem na internet umožňuje profesionálním studentům navštěvovat hodiny po pracovní době bez trávení času a zdrojů dojížděním do kampusu az kampusu.

Hybridní nebo na kampusu LL.M.

LL.M. studenti se mohou rozhodnout absolvovat kurzy na akademické půdě i online a vytvořit pro každého studenta ideální hybridní formát.

Fakulta

Nedílnou součástí Shepard Broad College of Law je naše fakulta. Jsou to skuteční mentoři a vzory, které vás vyzývají a inspirují. Jejich odborné znalosti a kompetence v etablovaných a vznikajících oblastech práva poskytují most mezi tradicí a vývojem v právnické profesi. Zákon NSU má 18 let zkušeností s online výukou a podporou studentů, kteří se rozhodnou dálkově chodit do tříd.

LL.M. Proces aplikace

Žádosti jsou přijímány průběžně. Jakmile je termín vyplněn, budou žádosti posuzovány pro následující období.

Všechny termíny jsou v 23:59, východní čas USA.

 • Uzávěrka přihlášek je 1. června.
 • Uzávěrka zimní aplikace je 1. listopadu.
 • Lhůta pro podání přihlášek je 1. března.

Všechny termíny označují datum, do kterého všechny žádosti podané na LL.M. program by měl být předložen online prostřednictvím služby elektronických aplikací LSAC v Radě přijímací právnické fakulty (LSAC). Všechny požadované podpůrné dokumenty, jako jsou přepisy, by měl LSAC obdržet co nejblíže k termínu uzávěrky.

Způsobilost programu

USA žadatelé na LL.M. program musí mít titul právníka a musí mít dva nebo více let praxe v oblasti práva.

Žadatelé ze zemí mimo USA musí získat první právní titul, který je opravňuje k výkonu práva v jejich domovských zemích. Preferována je odborná praxe po ukončení zahraničního studia.

Školné a poplatky

Pro akademický rok 2019-2020 LL.M. školné se účtuje za hodinu kreditu ve výši 1 450 $. Další poplatky se mohou lišit a školné a poplatky se mohou změnit.

Zaměstnanci a poradci

Susan Stephan

Docent děkana, on-line programy a docent, profesor práva

 • E-mail: sstephan@nova.edu
 • Telefon: (954) 361-3611 nebo 1-800-541-6682 Ext. 26289

Jennifer McIntyre

Asistent děkana pro online programy

 • E-mail: mcintyre@nova.edu
 • Telefon: (954) 262-6079 nebo 1-800-541-6682 Ext. 26079
 • LLMAdmissions@nova.edu
 • 1-800-326-3660
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeaster ... Čtěte více

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeastern University (NSU) Law equips all students with skills needed for professional success – today, tomorrow, and for decades to come. Méně
Fort Lauderdale