Program JD / MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Program JD / MBA, podporovaný špičkovou fakultou a silnými sítěmi absolventů jak University of Alabama School of Law tak Alabama's Manderson Graduate School of Business, nabízí čtyřletý učební plán bohatý na nabídku kurzů a zážitkové příležitosti. Alabamští studenti JD / MBA jsou ponořeni do přísné sady tříd a jsou zapojeni do skutečných obchodních a právních situací s možností komunikovat s klíčovými manažery a praktickými právníky.

Účastnící se studenti vycházejí z mezioborového studijního programu s vysoce obchodovatelnými dovednostmi, který je umisťuje k úspěchu v dnešním globálním prostředí.

Vzhledem k mezioborové povaze programu JD / MBA se studentům doporučuje, aby plně využili všech zdrojů dostupných na obou školách, například akademických poradců a kanceláří kariérních služeb.

Pokud hledáte nový a strategický způsob, jak prozkoumat protínající se světy obchodu a práva, pokud hledáte rovnováhu týmového a případového učení, pokud si ceníte blízkých vztahů s vaší fakultou a malými třídami a pokud toužíte po jedinečné hodnotě svého vysokoškolského vzdělání za bezkonkurenční hodnotu, patříte do Alabamy.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

For more than 140 years, the University of Alabama School of Law has produced attorneys who become leaders locally, nationally and globally. Alabama Law provides a top-rate education at a reasonable c ... Čtěte více

For more than 140 years, the University of Alabama School of Law has produced attorneys who become leaders locally, nationally and globally. Alabama Law provides a top-rate education at a reasonable cost in a supportive and diverse environment. The school has nearly 400 JD students and a 6.4 to 1 student to faculty ratio, 7 clinical programs, and first-year JD students currently representing 24 states and 50 undergraduate institutions. Méně