Podnikové a insolvenční právo LLM

Všeobecné informace

Popis programu

Podnikové a insolvenční právo LLM

Podnikové a insolvenční právo se zaměřuje na organizace firem a zákony, které se na ně vztahují. Kurz byl navržen v reakci na rychlý růst vývoje práva obchodních společností v Británii a Evropě a za účelem uspokojení potřeb právnické profese v této oblasti.

O právu společnosti LLM a insolvenčním právu

Nottingham Law School má přední pozici v oblasti insolvence a práva obchodních společností a studenti tohoto kurzu budou mít prospěch z našich výzkumných a odborných pedagogických pracovníků.

Naše Centrum pro obchod a insolvenční právo má vazby s řadou mezinárodních agentur, včetně INSOL International, Insolvenční služby a Světové banky. Slouží také každoroční mezinárodní insolvenční konferenci a řada dalších akcí po celý rok ve spolupráci s dalšími agenturami.

Tradiční předměty, jako jsou veřejné společnosti, obchodní organizace a podniková likvidace, jsou klíčovou součástí tohoto kurzu. Dokončíte svůj LLM se silným porozuměním o korporátním a insolvenčním právu v evropském a mezinárodním kontextu a zároveň budete schopni prokázat povědomí o širších ekonomických a sociálních faktorech, které ovlivňují korporátní instituce.

Proč zvolit tento kurz?

 • Získejte pochopení korporačního a insolvenčního práva v evropském a mezinárodním kontextu.
 • Učte se od renomovaných pedagogických pracovníků, včetně profesora Davida Burdette a profesora Paula Omara, kteří jsou oba poradci pro Světovou banku.
 • Využijte silné vazby na naše Centrum pro podnikání a insolvenční právo.
 • Zvolte studijní cestu, která vám vyhovuje s volbami na plný úvazek, na částečný úvazek a na dálku
 • Zúčastněte se mezinárodní letní školy s příležitostí prozkoumat právo v evropském kontextu.
 • Dostupné stipendia.
 • Jednotlivé moduly lze studovat za ceny za další profesní rozvoj (CPD).

Moduly

Budete studovat šest vyučovaných modulů, následovaných disertací.

Vybrat z:

 • Obchodní organizace *
 • Duševní vlastnictví
 • Veřejné společnosti
 • Podnikový zaměstnavatel
 • Mezinárodní právo hospodářské soutěže
 • Principy obchodního nařízení
 • Likvidace firem *
 • Firemní záchranu
 • Mezinárodní
 • Mezinárodní obchodní transakce
 • Přeshraniční platební neschopnost
 • Zajištění podnikového dluhu *

* Studenti dištančního vzdělávání musí studovat tyto moduly

Po dokončení těchto modulů zahájíte svou disertaci.

Posouzení

V každém případě jsou moduly vyhodnocovány prostřednictvím jedné práce. Toto obvykle trvá ve formě problému nebo esejového stylu, ale bude se lišit podle modulu. V průběhu každého modulu můžete odesílat a přijímat zpětnou vazbu ohledně hodnocení.

Dizertační práce je 12 000 slov na vhodném tématu podle vašeho výběru a zahrnuje individuální dohled s učitelem, který je odborníkem v oboru.

Jak mohu studovat?

Akademický rok pro kurzy LLM je rozdělen do tří částí: dva desetidenní termíny (termín Jeden začíná od začátku akademického roku až do vánočních prázdnin, období dva mezi Vánocemi a Velikonocemi) a letním obdobím.

Studenti na plný úvazek - absolventi kurzu v průběhu jednoho akademického roku - studium tří modulů v každém semestru a dokončení disertační práce v létě.

Studenti na částečný úvazek a distanční vzdělávání - kteří absolvují kurz v průběhu dvou akademických let - studují tři moduly v podmínkách Jeden a dva v každém roce (celkem celkem 6) a začínají pracovat na zkoumání své disertační práce v průběhu prvního letního období a dokončení v průběhu druhý.

U modulů na plný a částečný úvazek se moduly vyučují po celý týden. V závislosti na vašem rozvrhu se dá očekávat, že se zúčastní více než jednoho dne. Semináře jsou vedeny akademickými pracovníky, ale obvykle vyžadují, abyste provedli rozsáhlou přípravnou přípravu s průvodcem a často se jedná o krátké prezentace nebo jiné příspěvky.

Moduly distančního vzdělávání jsou strukturované, řízené učební aktivity, které jsou dodávány prostřednictvím online vzdělávací platformy univerzity - NOW. Dální studenti budou mít také příležitost účastnit se virtuálních diskusí s dalšími studenty a akademickými pracovníky a budou požádáni, aby v průběhu každého modulu dokončili další úkoly - například přípravu plánů eseje nebo prezentací.

Vstupní požadavky

Absolventi práv

Budete potřebovat vysokou úroveň v právu (2.2 nebo vyšší), nebo udělit titul v jiné disciplíně plus buď CPE (Common Professional Examination), nebo GDL (postgraduální diplom v právu) konverze kvalifikace.

Non-Law absolventi

Žadatelé z jiných oborů budou za vhodných okolností přivítáni, zejména pokud mají zkušenosti v oblasti, i když ne jako právníci.

Požadavky anglického jazyka

Mezinárodní studenti musí před zahájením kurzu prokázat, že mají dostatečné znalosti z písemné a mluvené angličtiny. Obvykle vyžadujeme jednu z následujících možností:

 • IELTS 6.5 s minimálně 5,5 v každé dovednosti.
 • Ekvivalentní kvalifikace v anglickém jazyce.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... Čtěte více

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... Méně
Nottingham , Nijmegen + 1 Více Méně