Filter
PhD
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Technologické právo - Zde naleznete doktorské studium Technologické právo

Ten, kdo získal doktorát v právu je obdivován v akademické sféře za jeho závazek k procesu výzkumu a také věnováním samotného zákona. S doktorátem v oboru právo, může absolvent očekávat, že bude pro řadu právních profesí vysoce-připravený. 

Doktorské studium Technologické právo - Veškeré informace o doktorském studiu Technologické právo. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Technologické právo

Université de Montréal Law Faculty

Možnost inovace, vědy, technologie a práva umožňuje studentům přemýšlet o právních, regulačních a etických otázkách týkajících se inovací v různých oblastech, včetně biot ... [+]

Možnost inovace, vědy, technologie a práva umožňuje studentům přemýšlet o právních, regulačních a etických otázkách týkajících se inovací v různých oblastech, včetně biotechnologií a medicíny, informačních technologií a informatiky, přírodních zdrojů a životního prostředí.

Pevný učební plán prolínání teoretických a aplikovaných perspektiv

Kurzy jsou vyučovány vysokoškolskými profesory a fakultou na částečný úvazek, která praktikuje právníky, kteří se spoléhají na přístupy spočívající v kombinaci teoretických a aplikovaných perspektiv. Kromě toho mají studenti možnost provádět aplikovaný výzkum nebo absolvovat stáž ve veřejných nebo soukromých organizacích v Kanadě nebo v zahraničí.... [-]

Kanada Montreal
Kontaktuj školu
Angličtina,Francouzština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině