$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Správní právo - Zde naleznete doktorské studium Správní právo

Doktorát je obvykle terminál, který lze získat po ukončení magisterského studia. PhD je zkratka pro "doktor filozofie", a to kvalifikuje držitele titulu učit na univerzitní úrovni. Co je doktorát ve správním právu? Tento studijní program nabízí intenzivní výzkum a studium zaměřené oblasti práva. Studenti v tomto programu řeší složité a podrobné informace týkající… Čtěte více

Doktorát je obvykle terminál, který lze získat po ukončení magisterského studia. PhD je zkratka pro "doktor filozofie", a to kvalifikuje držitele titulu učit na univerzitní úrovni.

Co je doktorát ve správním právu? Tento studijní program nabízí intenzivní výzkum a studium zaměřené oblasti práva. Studenti v tomto programu řeší složité a podrobné informace týkající se právních předpisů, předpisů a precedentů. Studium administrativního práva zahrnuje právní otázky týkající se fungování vládních agentur a studenti se zaměřují na podrobnosti týkající se postupů a činností těchto orgánů.

Absolventi doktorského studia často získají vyspělé schopnosti v oblasti výzkumu a psaní. Mnoho z nich rozvíjí odborné znalosti v analýze podrobností, aby vyvozovalo závěry o politice. Tyto dovednosti se mohou přenést do mnoha oblastí a oblastí života.

Doktorský program se mezi univerzitami liší a náklady jsou závislé na poloze a odlišných nabídkách vybrané školy. Doktorand může trvat tři až pět let.

Studenti, kteří dokončují doktorské studium v ​​oblasti správního práva, se často v poptávce na pracovní sílu dostávají kvůli svým odborným znalostem a podrobné analýze práva. Možnosti kariéry zahrnují učitele práva na univerzitní úrovni, stejně jako pokračovat jako výzkumný pracovník v oboru. Někteří absolventi pracují jako advokáti, poradci a poskytují právní poradenství korporacím nebo orgánům veřejné správy. Jiní absolventi doktorského studia nacházejí zaměstnání jako správci veřejné správy nebo v právních pozicích v mezinárodním prostředí.

Doktorát v oboru správní právo může otevřít dveře mnoha vzrušujícím kariérám. Studijní program je nabízen mnoha univerzitami po celém světě. Některé z nich jsou lokální a jiné jsou programy online, takže si student může vybrat svou nejlepší volbu pro své potřeby. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Universidade da Coruña
Coruña, Španělsko

Doktorský program v Iberoamerického správního práva je oficiální meziuniverzitní titul, který si klade za cíl vyškolit latinskoamerické lékařů v oboru veřejné právo s působnos ... +

Doktorský program v Iberoamerického správního práva je oficiální meziuniverzitní titul, který si klade za cíl vyškolit latinskoamerické lékařů v oboru veřejné právo s působností pro rozvoj vědecké a odborné činnosti nejlépe související s veřejnou správou. -
PhD
Denní studium
Kombinované studium
3 - 6 semestry
španělština
Kampus