LAWSTUDIES

Kombinované doktorské studium Právo v Spojené arabské emiráty - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Právo v Spojené arabské emiráty

Studenti mají zájem dozvědět se více o trestní soudnictví, lidská práva, územní plánování, ochranu životního prostředí nebo mezinárodním právem by se přihlásit do doktorského programu Právo. Tento postgraduální studijní existuje pro ty, kteří chtějí rozšířit své právní znalosti.

 

Aby bylo možné vést lidi správným směrem, jsou stanoveny právní systémy a předpisy. Kontext, ve kterém jsou použity tyto pokyny zahrnuje vše od vzdělávacích systémů pro poskytování stravovacích služeb pro mezinárodní politice.

Spojené arabské emiráty jsou federací sedmi emirátů na východní straně Arabského poloostrova, u vchodu do Perského zálivu. Hodně z pracovní síly ve Spojených arabských emirátech jsou zahraniční cizinci - tedy země 's populace make-up je tak různorodá, s občany emirátskými bytí menšinou ve své vlastní zemi.

Kombinované doktorské studium Právo v Spojené arabské emiráty - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Právo v Spojené arabské emiráty. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Právo, Spojené arabské emiráty Filter

Doktor filozofie v právu

UAEU United Arab Emirates University
PhD
Srp 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
4 roky
Arabština
Kampus

Získaný titul jako uznání splnění požadavků tohoto programu je „doktorát filozofie v právu“ a bude nabízen v arabštině. Studenti však budou mít možnost se specializovat na jed ...

Čtěte více