LAWSTUDIES

Kombinované doktorské studium Právo v Španělsko - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Právo v Španělsko

Doktorát nebo PhD v zákoně je dosaženo postgraduálního titulu. Jedná se o vysoce respektovaný titul v oboru právo a zahrnuje výzkum přístupu k právní studie. Absolventi s tímto stupněm přispět k rozvoji práva akademicky.

 

Právo a předpisy jsou soubory pravidel a pokynů vytvořených lidmi je třeba se řídit jinými lidmi. Dělení této oblasti zahrnují vše od mezinárodních vládních vztahů k zajištění vhodných obchodních praktik.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Kombinované doktorské studium Právo v Španělsko - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Právo v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Právo, Španělsko Filter

Oficiální doktorské studium v ​​právu

Universidade da Coruña
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované
<
3&nbsp;-&nbsp;5 roky
španělština
Kampus

PhD Program v zákoně je oficiální vysokoškolský diplom trénink, který se zaměřuje na právní a sociální výzkum.

Čtěte více

Oficiální doktorský program Iberoamerického správního práva

Universidade da Coruña
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované
<
3&nbsp;-&nbsp;5 roky
španělština
Kampus

Doktorský program v Iberoamerického správního práva je oficiální meziuniverzitní titul, který si klade za cíl vyškolit latinskoamerické lékařů v oboru veřejné právo s působnos ...

Čtěte více