$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Právní výzkum - Zde naleznete doktorské studium Právní výzkum

Doktor je uznáván po celém světě jako akademická cena udělená studentům, kteří získali souhlas s předložením disertační práce nebo dizertační práce na konkrétní téma. Univerzity a další instituce vysokoškolského vzdělávání udělují titul po schválení výsledků původního a rozsáhlého výzkumu studenta. Co je doktorát v právním výzkumu? Tento stupeň ča… Čtěte více

Doktor je uznáván po celém světě jako akademická cena udělená studentům, kteří získali souhlas s předložením disertační práce nebo dizertační práce na konkrétní téma. Univerzity a další instituce vysokoškolského vzdělávání udělují titul po schválení výsledků původního a rozsáhlého výzkumu studenta.

Co je doktorát v právním výzkumu? Tento stupeň často představuje vyvrcholení akademické kariéry v oblasti právních studií. Absolventi, kteří opouštějí tento program, často mají rozsáhlé znalosti o kurzech magisterského studia. Příklady těchto kurzů mohou zahrnovat trestní soudnictví, lidská práva a sociální spravedlnost, inovační právo a mezinárodní právo. Kurzy jsou obecně dodávány se zaměřením na výzkum.

Ti, kteří se podílejí na doktorském programu týkajícím se právního výzkumu, rozvíjejí řadu dovedností, jako je například způsob organizace a řízení času. Tyto dovednosti lze aplikovat v mnoha aspektech života. Kromě těchto výhod by absolventi tohoto programu mohli získat přístup k vyhledávaným výzkumným pozicím.

Náklady spojené s ukončením tohoto doktorského titulu se liší podle školy a umístění školy. Studenti mohou zjistit, že náklady se také liší podle doby věnované ukončení studia a psaní diplomových prací.

Absolventi tohoto typu programu se často považují za kvalifikovaných jako právníci nebo hlavní právníci nebo v rámci organizací, jako je CIA. Mezi další profesní dráhy mohou patřit například správci soudů nebo kriminologové. Tento titul může také pozici absolventy na pozicích, jako jsou profesoři nebo odborní výzkumní pracovníci. Absolventi s doktorským studiem v oblasti právního výzkumu se mohou stát také političtí, rozhodčí, politickí analytici nebo kariérní poradci právnické školy.

PhD v programech právního výzkumu jsou nabízeny po celém světě mnoha akademickými institucemi. Pro studenty s časovými omezeními nebo problémy s přístupem k vzdělávacím zařízením mohou být k dispozici online programy. Chcete-li začít, projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o předání.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Bond University
Robina, Austrálie

Lékař právní vědy (výzkum), program je kombinací kurzu (dva semestry) a 50.000 slovo práce (dva až sedm semestrů). Výzkum prvkem programu musí být významným příspěvkem k pozná ... +

Lékař právní vědy (výzkum), program je kombinací kurzu (dva semestry) a 50.000 slovo práce (dva až sedm semestrů). Výzkum prvkem programu musí být významným příspěvkem k poznání nebo pochopení aspekt práva. -
PhD
Denní studium
156 týdny
Angličtina
Led 2022
Kampus