$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Politika - Zde naleznete doktorské studium Politika

Doktor doktorské filozofie, nebo PhD, je pokročilý postgraduální titul dosáhl jen malý podíl studentů. Učenci, kteří chtějí získat doktorské studium, musí absolvovat nejméně tři roky nezávislého výzkumu podporovaného akademickým nadřízeným. Doktorát je nejvyšší akademický stupeň, který lze dosáhnout. Co je to PhD v zásadách? Většina lidí, kteří chtějí… Čtěte více

Doktor doktorské filozofie, nebo PhD, je pokročilý postgraduální titul dosáhl jen malý podíl studentů. Učenci, kteří chtějí získat doktorské studium, musí absolvovat nejméně tři roky nezávislého výzkumu podporovaného akademickým nadřízeným. Doktorát je nejvyšší akademický stupeň, který lze dosáhnout.

Co je to PhD v zásadách? Většina lidí, kteří chtějí získat doktorát v oboru Politika, tak učiní kariéru v akademické oblasti nebo ve vládě; Někteří se také chtějí připojit k výzkumným organizacím. Po absolvování tohoto stupně budete mít přísnou odbornou přípravu při provádění politického analytického výzkumu a vytváření a provádění politik. Budete také dobře vybaveni, abyste učil ostatní v těchto oblastech. Doktor PhD v oblasti politiky vám může umožnit, abyste se mohli podílet na řízení národních politik vašeho oboru.

Vzhledem k poměrně malému počtu lidí s doktorským studiem v oblasti politiky, dosažení tohoto stupně nejen povede respektování ostatních, kteří pracují ve vaší oblasti, ale také zvýší vaše možnosti výdělku. Má také přidanou výhodu, jak zlepšit schopnost informovaně se rozhodovat.

Pokud jsou náklady rozhodujícím faktorem v případě, že chcete získat doktorské studium, dobrou zprávou je, že výuka pro tento typ titulu se může značně lišit od jedné školy k druhé. Umístění hraje velký vliv na tvorbu cen, stejně jako proslulost školy.

Úspěšné absolvování doktorského studia v oboru znamená, že můžete pokračovat v kariérovém vyučování na řadě prestižních univerzit. Existuje také mnoho kariérních možností jako analytik nebo pozice v oblasti politik pro banky, korporace, vládní organizace a dokonce iv soukromém sektoru.

Vzhledem k tomu, že doktorské programy mohou být přísné a náročné, nezapomeňte najít školu a program, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Cambridge Graduate University
Cambridge, Spojené státy americké

Cambridge absolvent University College of Law, politických a globálních studií má bezkonkurenční akademický program, který nabízí práva a politiky magisterské a doktorské titu ... +

Cambridge absolvent University College of Law, politických a globálních studií má bezkonkurenční akademický program, který nabízí práva a politiky magisterské a doktorské tituly - titul LL.M., Masters v -
PhD
Kampus