LAWSTUDIES

Dálkové mDoktorské studium Řešení sporů v Severní Amerika - Zde naleznete Dálkové doktorské studium Řešení sporů v Severní Amerika

PhD Právo stupeň připravuje jednotlivce, aby se stali lídry v právní, soudnictví, vládních a obchodních oblastech. To je chytrý způsob, jak usilovat o kariéru v právní vědě prostřednictvím výzkumu a akademické obce.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Spanning 23 zemí, Severní Amerika je kontinent naplněn vzdělávací příležitosti. Studenti mají možnost dozvědět se více jazyků a rozvíjet porozumění diametrálně odlišných kultur.

Dálkové doktorské studium Řešení sporů v Severní Amerika - Veškeré informace o Dálkové doktorském studiu Řešení sporů v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

1 Výsledky v Řešení sporů, Severní Amerika, Dálkové Filter

PhD v mezinárodním právu a smluvním právu

Pôle Universitaire Euclide
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované
<
2 roky
Angličtina
Online forma

Jeden ze světových jediných doktorských studijních programů v mezinárodním právu, které nabízela sama mezivládní organizace zřízená podle mezinárodního práva. ...

Čtěte více