LAWSTUDIES.CZ

Dálkové mDoktorské studium Řešení sporů v Africe - Zde naleznete Dálkové doktorské studium Řešení sporů v Africe

PhD v oboru právo je také známý jako doktorát v oboru právo (zkráceně LLD nebo LD) a je moderní post-absolvent titul zahrnující rozsáhlý výzkum, stejně jako sleduje akademický přístup v rámci oblasti práva.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Afrika je kontinent z 53 nezávislých zemí a bohatou směs původních národů, kultur, ekonomik a historie. Afrika je druhý největší kontinent na světě.

Dálkové doktorské studium Řešení sporů v Africe - Veškeré informace o Dálkové doktorském studiu Řešení sporů v Africe. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Africe zde!

1 Výsledky v Řešení sporů, Africe, Dálkové Filter

PhD v mezinárodním právu a smluvním právu

EUCLID (Euclid University)
Online forma Denní studium Kombinované 2 - 4 roky Přihlašování započato Spojené státy americké Washington Gambie Gambia Online + 3 více

Jeden ze světových jediných doktorských studijních programů v mezinárodním právu, které nabízela sama mezivládní organizace zřízená podle mezinárodního práva.