Popular Categories

PhD v právu programy

PhD programy

PhD v oboru právo zahrnuje výzkum a akademické přístup k právu studia. PhD v oboru právo nelze zaměňovat s Juris Doctor, která je profesionální titul připravuje studenty na praxi. Široká škála výzkumných oblastí je k dispozici pro PhD zákona stupně, včetně mezinárodního práva, srovnávacího práva, práva v oblasti lidských práv, námořního práva, mezinárodního práva v oblasti životního prostředí, a další. Prostřednictvím kurzu, výuce a výzkumu, budou uchazeči pro PhD zákona stupně dokončení disertační práce, které budou uděleny na míru.

Juris Doctor je první profesionální absolvent v oboru práva a známý pro jeho praktické zákonem. Program studia je intenzivní studium hmotného práva a jeho profesionální aplikace.

Rozmanitost různých PhD v oboru právo může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnější PhD v oboru právo uvedené níže.

Nově přidaná doktorská studia práv PhD

Ajman University

Doktor Filozofie V Právu

Červen 27, 2018
Vyžaduje jeden nebo více let studijních prací mimo magisterský titul, stejně jako akademický výzkum. Doktoráty jsou téměř vždy uděleny jako uznání akademického výzkumu, který má publikační standard a který představuje nějaký originální příspěvek k lidskému poznání.

Koc University - Istanbul Turkey

PhD V Soukromém Právu

Duben 10, 2018
PhD v soukromém právním programu nabízí strukturovaný výzkumný rámec v národních, srovnávacích a mezinárodních právních studiích se svým odhodláním řešit špičkový výzkum.

Universidad Autonoma de Aguascalientes

Inter LL.D.

Říjen 15, 2017
Rozvoj lidských zdrojů s vysokými akademickými standardy, které jsou schopny plnit originální a inovativní vědecký výzkum, aplikovat poznatky a praxi kvalitních výukových činností v bakalářské a magisterské programy v právu, aby podporovaly rozvoj právní vědy.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je PhD v právu?

PhD v oboru právo

Doktorát v oboru právo, také známý jako PhD v oboru právo nebo Legum doktor (ve zkratce LD nebo LLD) je pokročilá postgraduální stupeň, který zahrnuje výzkum a užívat akademický přístup k právu studia. Kandidáti na PhD v oboru právo jsou odpovědné za přijetí na in-hloubkové výzkumu do koncentrace v oblasti práva. PhD v oboru právo nelze zaměňovat s Juris doktora (JD), což je profesionální titul zaměřen na přípravu studentů na praxi jako právník, advokát, právník nebo advokát. PhD v oboru právo trvá déle než Juris doktora a je založená na výzkumu, na rozdíl od praxe-orientované. Co re výhody při doktorát v právu?

Jednou z výhod honit doktorát z právních studií je, že hluboké, dlouhodobé výzkumné vlaky kandidáti rozvíjet jejich kritické a systematické analytické schopnosti do vysoce hodnotné profesionální zvláštnost. Práce k PhD v oboru právo je proces, který se vyvíjí kandidáta jinými způsoby, kromě jejich specifické porozumění a znalosti z předmětu jsou zkoumá. Potenciální zaměstnavatelé a kolegové z právnické profese reagují pozitivně na doktorát v hlubokém závazku práva studentů na jejich disciplíny.

Které kariéru s PhD v právu?

Dokončení PhD v právu programu je pozoruhodný úspěch, a je ceněn velmi vysoko a to jak uvnitř i vně akademického světa. Ti, kteří mají doktorát v právu ocitnou vysoce kvalifikovaný na pozice právních odborníků, profesorů, vědců, politiků a dalších. Absolventi PhD v právu programy šly na vedoucích pozicích ve vysokých soudů, mezinárodních humanitárních organizací, státní správy a obchodu, abychom jmenovali alespoň některé sektory. Můžete si přečíst více o PhD v právu programech a požádat o více informací přímo z univerzit je hosting. Jaké typy oborů jsou vyučovány v PhD v právu?

Kandidáti se zapsal do PhD v zákonem doktorského programu vybrat jejich koncentrace z velké řady specialit, které existují v rámci oboru Právo studií. Doktorát v oboru práva kandidáty mohli vybrat témata, v rámci oblasti daňového práva, obchodního práva, korporační právo, počítače a soukromí právo, námořní právo, hospodářské právo, mezinárodní obchodní právo, řešení sporů, právo na zdravotní péči a mnoho dalších. Doktorát v oboru Právo studií Studenti také mohou vybrat, aby se kurzy na jejich univerzitě podporovat jejich metodologii výzkumu nebo obsahu.

Co je PhD v požadavcích práva?

Stejně jako náklady spojené s PhD v oboru právo, předpoklady pro vstup do určitého programu v dané škole může také lišit. Mnoho univerzit vyžaduje doktorát z žadatelů práva mít magisterský titul, zatímco někteří budou považovat uchazeče, kteří absolvovali bakalářský program s vyznamenáním. Vysoké školy budou poskytovat více informací o předpoklady pro PhD v oboru právo na vyžádání. Jedním z klíčových obecnosti mezi všemi PhD v právu programů je, že kandidát se očekává, že se na projektu in-hloubkové výzkumu, který přispívá nový nápad, nebo nové informace, které právních studií, a doručit písemné disertační práce, nebo diplomové práce.

Kolik to stojí, aby se doktorát v právu?

Tři-osmroky závazek, náklady na dokončení PhD v oboru Právo programu může výrazně lišit od jedné školy do druhé a jedné země do druhé. Mnoho kandidátů na doktorát z právních studií mají nárok na stipendia, stipendia nebo školné granty od soukromých institucí či univerzity samotné. Doktorát v oboru práva studentů, může také chtít prozkoumat možnosti financování z různých organizací a skupin, které mohou mít zvláštní zájem na výzkum probíhá. Je důležité zkontrolovat s univerzitami o konkrétní informace týkající se financování doktorát v oboru právo.

Proč se doktorát v právu on-line?

Některé univerzity nabízejí on-line právní vzdělání pro studenty, kteří mají náročné plány nebo jiné závazky mimo školu. Studium Law on-line je skvělý způsob, jak vybudovat pre-potřebné úvěry, nebo dokonce získat doktorát v právu, aniž by museli cestovat do areálu. Distančního vzdělávání a na částečný úvazek možnosti pro doktorát v právu studia může být také k dispozici v on-line právní studijních příležitostí, navíc škol.