Popular Categories

PhD v právu programy

PhD programy

PhD v oboru právo zahrnuje výzkum a akademické přístup k právu studia. PhD v oboru právo nelze zaměňovat s Juris Doctor, která je profesionální titul připravuje studenty na praxi. Široká škála výzkumných oblastí je k dispozici pro PhD zákona stupně, včetně mezinárodního práva, srovnávacího práva, práva v oblasti lidských práv, námořního práva, mezinárodního práva v oblasti životního prostředí, a další. Prostřednictvím kurzu, výuce a výzkumu, budou uchazeči pro PhD zákona stupně dokončení disertační práce, které budou uděleny na míru.

Juris Doctor je první profesionální absolvent v oboru práva a známý pro jeho praktické zákonem. Program studia je intenzivní studium hmotného práva a jeho profesionální aplikace.

Rozmanitost různých PhD v oboru právo může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnější PhD v oboru právo uvedené níže.

Nově přidaná doktorská studia práv PhD

EBS European Business School

Právnické Studium (ll.b./federální Zkouška)

Prosinec 8, 2017
Profesionální požadavky na právníky rostou. V dynamické profesi je více než jen profesionální kvalifikace: Potenciální zaměstnavatelé věnují zvláštní pozornost komunikačním a vyjednávacím dovednostem, jakož i mezinárodním a obchodním zkušenostem. To je přesně to, co se učí v EBS.

Arden University

Llb (hons) Qld

Prosinec 11, 2017
Hledáte začít svou kariéru jako právník? Podívejte se dál: Kvalifikační právní stupeň (QLD) je pro vás.

The University of Law

LLM Legal Practice (Intellectual Property)

Prosinec 11, 2017
Mezinárodní požadavky na vstup: úroveň angličtiny odpovídající IELTS 6.5 nebo vyšší, s minimem 6.0 pro každou složku.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je PhD v právu?

PhD v oboru právo

Doktorát v oboru právo, také známý jako PhD v oboru právo nebo Legum doktor (ve zkratce LD nebo LLD) je pokročilá postgraduální stupeň, který zahrnuje výzkum a užívat akademický přístup k právu studia. Kandidáti na PhD v oboru právo jsou odpovědné za přijetí na in-hloubkové výzkumu do koncentrace v oblasti práva. PhD v oboru právo nelze zaměňovat s Juris doktora (JD), což je profesionální titul zaměřen na přípravu studentů na praxi jako právník, advokát, právník nebo advokát. PhD v oboru právo trvá déle než Juris doktora a je založená na výzkumu, na rozdíl od praxe-orientované. Co re výhody při doktorát v právu?

Jednou z výhod honit doktorát z právních studií je, že hluboké, dlouhodobé výzkumné vlaky kandidáti rozvíjet jejich kritické a systematické analytické schopnosti do vysoce hodnotné profesionální zvláštnost. Práce k PhD v oboru právo je proces, který se vyvíjí kandidáta jinými způsoby, kromě jejich specifické porozumění a znalosti z předmětu jsou zkoumá. Potenciální zaměstnavatelé a kolegové z právnické profese reagují pozitivně na doktorát v hlubokém závazku práva studentů na jejich disciplíny.

Které kariéru s PhD v právu?

Dokončení PhD v právu programu je pozoruhodný úspěch, a je ceněn velmi vysoko a to jak uvnitř i vně akademického světa. Ti, kteří mají doktorát v právu ocitnou vysoce kvalifikovaný na pozice právních odborníků, profesorů, vědců, politiků a dalších. Absolventi PhD v právu programy šly na vedoucích pozicích ve vysokých soudů, mezinárodních humanitárních organizací, státní správy a obchodu, abychom jmenovali alespoň některé sektory. Můžete si přečíst více o PhD v právu programech a požádat o více informací přímo z univerzit je hosting. Jaké typy oborů jsou vyučovány v PhD v právu?

Kandidáti se zapsal do PhD v zákonem doktorského programu vybrat jejich koncentrace z velké řady specialit, které existují v rámci oboru Právo studií. Doktorát v oboru práva kandidáty mohli vybrat témata, v rámci oblasti daňového práva, obchodního práva, korporační právo, počítače a soukromí právo, námořní právo, hospodářské právo, mezinárodní obchodní právo, řešení sporů, právo na zdravotní péči a mnoho dalších. Doktorát v oboru Právo studií Studenti také mohou vybrat, aby se kurzy na jejich univerzitě podporovat jejich metodologii výzkumu nebo obsahu.

Co je PhD v požadavcích práva?

Stejně jako náklady spojené s PhD v oboru právo, předpoklady pro vstup do určitého programu v dané škole může také lišit. Mnoho univerzit vyžaduje doktorát z žadatelů práva mít magisterský titul, zatímco někteří budou považovat uchazeče, kteří absolvovali bakalářský program s vyznamenáním. Vysoké školy budou poskytovat více informací o předpoklady pro PhD v oboru právo na vyžádání. Jedním z klíčových obecnosti mezi všemi PhD v právu programů je, že kandidát se očekává, že se na projektu in-hloubkové výzkumu, který přispívá nový nápad, nebo nové informace, které právních studií, a doručit písemné disertační práce, nebo diplomové práce.

Kolik to stojí, aby se doktorát v právu?

Tři-osmroky závazek, náklady na dokončení PhD v oboru Právo programu může výrazně lišit od jedné školy do druhé a jedné země do druhé. Mnoho kandidátů na doktorát z právních studií mají nárok na stipendia, stipendia nebo školné granty od soukromých institucí či univerzity samotné. Doktorát v oboru práva studentů, může také chtít prozkoumat možnosti financování z různých organizací a skupin, které mohou mít zvláštní zájem na výzkum probíhá. Je důležité zkontrolovat s univerzitami o konkrétní informace týkající se financování doktorát v oboru právo.

Proč se doktorát v právu on-line?

Některé univerzity nabízejí on-line právní vzdělání pro studenty, kteří mají náročné plány nebo jiné závazky mimo školu. Studium Law on-line je skvělý způsob, jak vybudovat pre-potřebné úvěry, nebo dokonce získat doktorát v právu, aniž by museli cestovat do areálu. Distančního vzdělávání a na částečný úvazek možnosti pro doktorát v právu studia může být také k dispozici v on-line právní studijních příležitostí, navíc škol.