Pg cert mezinárodní obchod a obchodní právo

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Náš pg cert mezinárodní obchod a obchodní právo Samozřejmě * on-line může být dosaženo v kvalifikaci stand-alone nebo použít jako odrazový můstek k naší plné LLM. Kurz umožňuje studentům, aby prozkoumala oblasti, jako jsou práva organizace světového obchodu, mezinárodní soutěžní právo a mezinárodní prodej zboží.

Zákon je všeobecně známá a vysoce respektované předmět a znalosti získané na našem PG Cert mezinárodní obchod a obchodní právo otevřou mnoho příležitostí pro vás rozvíjet svou kariéru kariéru na vysoké úrovni v mezinárodní advokátní kanceláře, nadnárodní společnost nebo vládní organizace.

* Datum zahájení tohoto kurzu je stále schváleno univerzitou. V případě, že nebude uděleno schválení podle data zahájení kurzu, nabídne se alternativní datum nebo bude poskytnuto plné vrácení peněz.

Vyučovací metody a styl

Jelikož jsme 100% on-line univerzita, místo tradičního kampusu využíváme virtuální učební prostředí. Systém sleduje a řídí proces učení v reálném čase a poskytuje okamžitý přístup k vašim učebních materiálů.

Tento learningová platforma umožňuje jak studentům a lektorům, aby se aktivně účastnit v reálném čase rozhovory a můžete poslouchat, a pohled, živé přednášky a semináře přes internet.

Ty jsou podporovány v celém svém průběhu specializovanou Student poradce a mají možnost pravidelně komunikovat s ostatními studenty a lektorem.

Posouzení

Máme přijmout přístup k zadání bázi k posouzení namísto zkoušek. Hodnocení pro Cert mezinárodním právu obchodu a obchodní PG bude založeno na kombinaci písemných ročníkové práce.

Kariérní vyhlídky

Naším cílem je zlepšení zaměstnatelnosti mezi našimi absolventy. Naše on-line kurzy vám možnost zlepšit své kariérní vyhlídky a potenciál výdělku s kombinací klíčových dovedností, které jsou přímo přenositelné na pracoviště.

Právní poznatky získané na základě mezinárodního práva Cert obchodu a obchodní PG tě mohl připravit na roli v mezinárodní advokátní kanceláři, nadnárodní společnost nebo vládní organizace.

Kvalifikovaní advokáti nebo obhájci budou moci také využít dovednosti a znalosti získané z sledující průběh splnit jejich požadavky na roční Continuing Professional Development (CPD).

Vstupní požadavky:

K dispozici jsou dva vstupní trasy jsou k dispozici pro tento vzrušující předmětu: Akademický vstupní cestou a volně přístupná trasy.

21-denní záruka vrácení peněz

Pokud se přihlásíte do našeho PG Cert mezinárodním právu obchodu a obchodní, ale rozhodne, že on-line vzdělávání není pro vás, budeme umožní odstoupit do 21 dnů od data zahájení uvedeného na zakázce dopisu. Pokud jste zaplatili počáteční vklad vpředu, dostanete plnou náhradu.

Poslední aktualizace Zář 2017

Informace o škole

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Čtěte více

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Méně
Colchester , UK Online + 1 Více Méně